Sonunda ben de Ameliyat oluyorum ama :(

sana katılıyorum karamelcim okadar iyi anlıyorumki seni...Bende 4gün önce oldum ameliyatımı.Ve bu forum sayesinde okadar rahatlamıştımki.Daha az korkar olmuştum. Sıkıntılı zamanlarım geçti artık.Sadece burnumu merak ediyorum deli gibi ve ya yakışmadıysa diye korkuyorum. Yakışmazsa gidip eski burnumu taktırıcam yinekaydirigubbakcemile3 (allahım nolur memnun kalıyım burnumdan nolur:Saruboceq:)
umarım senin içinde çok güzel olur herşey.Sadece içini ve düşüncelerini rahat ve güzel tut.Sakin sakin ol. Güzel güzel gir çık.iyi şanslarkaydirigubbakcemile5

ayy canım sağol güzel temennilerin için :1hug:
keşke canım ya memnun kalmayınca pcdeki gibi geri al kısayolu falan olsa dimi opuyorumnanaktan umarım çok hoşuna gider burnun sabahı iple çekiyorum nasıl olucak ne olucak morluğum çok olucak benim çünkü kırma olayı olucak yanlardan kemer alınınca kalın olucak önden onu inceltmek için baya uğraşacak ama doktoruma güveniyorum inş boşa çıkmaz
:Saruboceq:

burası olmasa heralde bi 26 sene daha böyle giderdim ben ama artık kendime olan güvenimi etkiler oldu kafaya çok takıyorum burdaki arkadaşlar ameliyattan çıktıkça ben hep kendimi uzun bir sırada hissettim ve şimdi sıra bende yarına kadarda bitmicek kafamdaki sorular :sinifsinif: ama narkozdan ayılırken kk dersem hiç şaşmıcam kardeşime sorucam kaydirigubbakcemile3
yanımda kardeşimden başka kimse olmasın bari kısaltmasını söylersem düşünsenize hehehe

burası olmasa heralde bi 26 sene daha böyle giderdim ben ama artık kendime olan güvenimi etkiler oldu kafaya çok takıyorum burdaki arkadaşlar ameliyattan çıktıkça ben hep kendimi uzun bir sırada hissettim ve şimdi sıra bende yarına kadarda bitmicek kafamdaki sorular :sinifsinif: ama narkozdan ayılırken kk dersem hiç şaşmıcam kardeşime sorucam kaydirigubbakcemile3
yanımda kardeşimden başka kimse olmasın bari kısaltmasını söylersem düşünsenize hehehe

:roflol:çok alemsin karamel yaa...meraklanma hastanede herşey serbest,kimse takılmaz ona :) morlukların içinde endişe etme fazla.olması gereken bişey sonuçta.Benimde hem yanlardan inceltti hem köprüyü aldı hemde ucunu kaldırdı.Ama morluklarım 2 hafta içinde kaybolacak gibi görünüyor. Dert etme,önemli olan sonuç güzel olsun,dimi ama sengözlerimebaksanab

kızlar ya benim doktorum buza karşı olduğunu söyledi buz vücudun atması gereken ödemin atılamamasına ve daha zor iğleşme sağladığını artık buz uygulatmadığını söyledi burda bütün ameliyat olanlar buz uygulamışlar sizce doğrumu doktorcuğumun yaptığı :uhm:

:roflol:çok alemsin karamel yaa...meraklanma hastanede herşey serbest,kimse takılmaz ona :) morlukların içinde endişe etme fazla.olması gereken bişey sonuçta.Benimde hem yanlardan inceltti hem köprüyü aldı hemde ucunu kaldırdı.Ama morluklarım 2 hafta içinde kaybolacak gibi görünüyor. Dert etme,önemli olan sonuç güzel olsun,dimi ama sengözlerimebaksanab

canım senin başlığa soru yazdım daha doğrusu sorular bir bakarmısın şurda sabaha ne kaldı bende ameliyat oluyorummm delikafadulden

:1shok: sana yapılanlar bana yapılacak olanlar bukadar benzer

canım doktorunun buz uygulamadığında uygulayacağı bir şey varsa doğrudur herhalde. ben ilk gece sadece gözümün üstüne buz koyuyodum, dudağım o kadar şişti ki nefes zor alıyodum ağzımdan, hemşireden buz istedim de öyle rahatladım.
zaten belli aralıklarla buz koymayı doktor söyledi diye yapmak bi yana, ben çok ihtiyacım olduğu için yapıyodum. buz gerçekten çok etki ediyo

canım doktorunun buz uygulamadığında uygulayacağı bir şey varsa doğrudur herhalde. ben ilk gece sadece gözümün üstüne buz koyuyodum, dudağım o kadar şişti ki nefes zor alıyodum ağzımdan, hemşireden buz istedim de öyle rahatladım.
zaten belli aralıklarla buz koymayı doktor söyledi diye yapmak bi yana, ben çok ihtiyacım olduğu için yapıyodum. buz gerçekten çok etki ediyo

canım bende ondan sordum senide rahatlatmış bak ben istesemmi acaba ama güveniyorumda orda buz uygulanmayan hastalarda vardı uygulayanlara göre daha çabuk iğleştiklerinden bahsetti ama herkes birbirine benzemezki aman ne biliyim soru bir değilki biri bitiyor biri başlıyor bide sigara olayı var doktorum azalt dedi ben günde 7 tane içtim napıcam ben yaa bunları düşünmekten heyecanını yaşayamadım valla :çok üzgünüm:

sonunda bitti dün oldum ve bitti inanamıyorum hala
akşam çıktım hastaneden ağrım yok çok şükür morluklar ve şişlikler var burnumda alçı yok atel var tamponlarım çıkmadan alındı ki bu en çok korktuğum kısımdı hiç acı diye bişey olmadı sadece garip bir his gıdıklanmamı desem ne biliyim garip işte ama kesinlikle acı değildi
hiç gözümde büyüttüğüm gibi çıkmadı doktorum sağolsun beni çok rahatlattı şimdi merak var sadece ucu görünüyor burnumun o da kalkık bişey ama ince bu haliyle bile eskisinden ince top gibi değil yani doktorum çok içime sindi burnun dedi umarım sende beğenirsin dedi
nefes problemimde yok denecek kadar az bende hem devinasyon hemde estetik hatırlatayım bu arada :lepi:
hepinize destekleriniz iççin teşekkürler şimdi sıra bende sormak istediğiniz merak ettiğiniz ne varsa üşenmeden cevaplarım he bu arada fotoğraf çekmeye çıkar çıkmaz başladım alçım alınsın albüm olarak koyucam eskisi ve yeni hallerimi opuyorumnanaktan

bu arada bütün geçmiş olsun mesajı atan arkadaşlarıma teşekkürler çiçekli maill lerede :eek:
tabi burda bitmeyen sorularıma bıkmadan usanmadan cvp yazan herkesede çok teşekkürler :1rolleyes:

canım geçmiş olsun sonunda atlattın sevindim buna inşallah çok çok güzel bir burnun olmuştur resimlerini bekliyoruz sabırsızlıkla :)

canım geçmiş olsun sonunda atlattın sevindim buna inşallah çok çok güzel bir burnun olmuştur resimlerini bekliyoruz sabırsızlıkla :)

canımsın çok sağol senin burnun en beğendiğim burunlar arasında darısı başıma inş opuyorumnanaktan

cnmm cok gecmis olsun hadi atlattın sende gözün aydınn :KK70: asıl simdi baslıyor senin icin o nasıl olcak acaba bekleyisi :ppP

geçmiş olsun karamel. Sevindim sorunsuz bir ameliyat geçirdiğine. Resimlerinide bekliyoruzopuyorumnanaktan

cnmm cok gecmis olsun hadi atlattın sende gözün aydınn :KK70: asıl simdi baslıyor senin icin o nasıl olcak acaba bekleyisi :ppP

sağol canım sende az çekmedin sorularımı :eek: ama evet çok iyiyim ağrım hiççç olmadı sadece burnumun sargılı olması rahatsız ediyor ağrı eşiğim yüksek ama sıkıntı eşiğim baya düşük sanırım kaydirigubbakcemile3

çarşamba atel ve sargılarım alınacak resim çekmeye başladım bile albüm yapıp size göstericem umarım iyi olur merak başladı bile :uhm:

geçmiş olsun karamel. Sevindim sorunsuz bir ameliyat geçirdiğine. Resimlerinide bekliyoruzopuyorumnanaktan

sağol canım evet bukadar sorunsuz geçiceğini sanmıyordum her atlattığım aşama bumu yani dedirtti özellikle tamponların alınışı gıdıklandım kaydirigubbakcemile3 narkozdan uyanmam bir felaketmiş ama ben hiç hatırlamıyorum çok ağlamışım bebek gibi :eek:
allah bütün isteyenlere böyle sorunsuz ameliyatlar nasip etsin inş

kızlar ya bu balon kafa durumu ne kadar sürüyor alçılarınız ne kadar kaldı dikişleriniz ne zaman alındı benim çeneme kadar inanılmaz şiş ama morluk yok denicek kadar az ama bu şişlik ve akıntı mafoldumben
bide kaşınıyor ya hapşırıcam diye ödüm kopuyor sizin önerilerinizi dinliyorum derin derin ağzımdan nefes alıyorum geçiyor tamponlar ilk günün akşamı çıkartıldı ilk alındığında nefes problemim yoktu ama şimdi nefes alamıyorum bunlar ne zaman bitiyorrrrrr :1no2:

albüm nasıl özel yapılıyor yani nasıl sadece arkadaşların göreceği gibi :kedi:

Bende suan aynı durumdayım 6.gunum bende ılk basta cok rahat nefes alıyordumda sonradan sanıyorum burun ıcındekı akıntı kurudugundan nefes alamamaya basladım doktorum bana bır merhem verdı ıcını onla temızlıyorum temızleyınce tekrar nefes alabılıyorum.

Bu arada ben persembe doktorumla gorustum ctesıde amelıyat oldum o 2 gunluk surede de heyecanımı sadece KKdakı arkadaslarımla paylastım cunku sadece onlar anlayabıldıler benı
Yarında alcım alıncak ufaktan bır heyecanım war sankı :)

cok normal canim ben hic heyecanlanmamistim, ve ameliyat masasinda bile heyecanli degildim bu insanin yapisinla alakali

X