Sonunda ben de Ameliyat oluyorum ama :(

kızlar benim 10. gunum kesinlikle morluğum olmadı öyle şişliğimde olmadı sadece suan burun etrafında şişlik var o kadar yane allaha şükür sanırım bünyeyle alakalı ama ılk amelıyatta çok şiştim moraradım doktorunda etkisi olabilir...ben yıllardır burun manyağıyım kızlar herkesin burnuna bir bakarım zaten burun kompleksımden kendım kafayı yıcektım neyse suan atlattık onu artık su halde bıle bugun görümcemgile yandan gerile gerile oturdum profildensüper yakaydirigubbakcemile2

kızlar benim 10. gunum kesinlikle morluğum olmadı öyle şişliğimde olmadı sadece suan burun etrafında şişlik var o kadar yane allaha şükür sanırım bünyeyle alakalı ama ılk amelıyatta çok şiştim moraradım doktorunda etkisi olabilir...ben yıllardır burun manyağıyım kızlar herkesin burnuna bir bakarım zaten burun kompleksımden kendım kafayı yıcektım neyse suan atlattık onu artık su halde bıle bugun görümcemgile yandan gerile gerile oturdum profildensüper yakaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 geçmiş olsun canım atlatmışsın kime oldun ameliyatını ilkiadanadaydı senin değilmi CADIARZU

cnm benm göz altlarım hala sarı ama belli belirsiz 45 gün oldu hemde, bu bünyeyle alakalı bir seyy yani kimisi cok az morarıyor hemen geciyor, kimi cok morarıyor ama yine cabuk geciyor, benm de iste böyylee hala sarı gec iyilesiyor, onun dısında burnuma alısmam da benm cabuk olmadı hala aynalar elimden düsmüyor yavas yavas alısıyorum onda cildimin gec iyilesiyor olmasının etkisi de var, cildim cok bozuldu ameliyat sonrası sivilcelendi fln, bir de suratım hala sis benm sıcaklar da etkiliyor, ama bu herkeste böyle olacak diye bir sey yok, bende böyle en azından,, baskalarının burnuna bakmaya gelince ben ameliyattan önceeki 2 ay fln herkesin burnunu gözümde estetik yapıyordum :KK70: simdi de öyle hala milletin burnunda gözümm, bu estetik bu degil bu estetik olabilir ama öyle ise bu kötü olmus fln ya da bu ameliyat olsa güzel olur, psikopata bagladım milletin burnunda gözüm, hele artık bizimkiler de o hale gelmisler diyolar senin yüzünden milletin burnunda gözümüz seninki mi daha iyi milletinki mi die bakıp duruyoruz diyorlar :ppP

desene sadece ameliyat olanlar değil ailelerde kaydirigubbakcemile3 canım ben yandan çok memnun kalacağıma eminim en azından artık kemer olmayacak ama önden hala tereddütlerim var morluklarda beni eve kapatacağı için hala nasıl dayanıcam diye düşünüyorum umarım morluğu az olanlardan yada hiç olmayanlardan olurumm :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 geçmiş olsun canım atlatmışsın kime oldun ameliyatını ilkiadanadaydı senin değilmi CADIARZU

ikiside adanada oldu..suankını serkan sayılıkan yaptı super bır doktor adananın bır numarası

ikiside adanada oldu..suankını serkan sayılıkan yaptı super bır doktor adananın bır numarası

ben okadar çok araştırdımki adana konya hatta bir ara eskişehirde bile olmayı düşündüm kaydirigubbakcemile3 doktor nerdeyse hemen o şehirde olanları arayıp araştırtıyordum ama kısmet buraya imiş umarım bu işin ikincisi olmaz ayyy bide olma ihtimali var değilmi :uhm:

Arkadaşlar ameliyatın en zor kısmı bir ameliyata girmeden önceki yarım saat:) ve çıktıktan sonraki 2 gün.
Ondan sonra herşey o kadar kolay atlatılıyoki. Ben şu an ameliyat olduğumun farkında bile değilim. 1 sene oldu. Sanki burnum hep böyleymiş gibi.

Tek tavsiyem sakın çook mükemmelci olmayın. Daha iyimser bakın, özellikle ameliyattan sonraki 1 ay. Çünkü burun tam 1 senede oturuyo.

Herkese geçmiş olsun...

Arkadaşlar ameliyatın en zor kısmı bir ameliyata girmeden önceki yarım saat:) ve çıktıktan sonraki 2 gün.
Ondan sonra herşey o kadar kolay atlatılıyoki. Ben şu an ameliyat olduğumun farkında bile değilim. 1 sene oldu. Sanki burnum hep böyleymiş gibi.

Tek tavsiyem sakın çook mükemmelci olmayın. Daha iyimser bakın, özellikle ameliyattan sonraki 1 ay. Çünkü burun tam 1 senede oturuyo.

Herkese geçmiş olsun...

aynı fikirdeyim iyimser olmalıyız sabırlı ve beklentilerimizi iyi bilmeliyiz ama okadar zorki bunları yapmak :sinifsinif: zaten bunları başarabilsek sorun kalmıyacak ya çarşambayada bişey kalmadı ben yapabilecekmiyim onca sene sonra yeni bir yüz olucak aynada burun bütün yüzü bakışları herşeyi etkiliyor :sinifsinif: artık rahatça gözlük takabilicemmi yani şimdi ben :1shok: işin bu tarafı yeni aklıma geldi ameliyattan sonra öncesinide eklicem bakmanız için yorumlarınız için umarım herşey iyi olur yaa :nazar:

herşey gönlünce olsun cnm inş çok güzel bi ameliyat geçirirsin..

herşey gönlünce olsun cnm inş çok güzel bi ameliyat geçirirsin..

sağol canım gönlümde sen ebru dahlia pınar ve daha aklıma gelmeyen bütün arkadaşlarımınki gibi güzel bir buruna sahip olma isteği var
2 günüm kaldı yarın bana biraz uzun gelicek sanırım
hem görüntü hemde sağlığım iyi yönde gelişicek umarım ama hala kafa takılan okadar çok şey varki :eek: ağzımdan nefes alırken yemek yerken tamponlar çıkarken atel alınırken hapşırırken gözümde morluklarla kocaman şiş bir burunla neler hissedicem :çok üzgünüm: poff kızlar ya siz nasıl bu son günleri atlattınız ben acayibim bütün hayatım burun üzerine yoğunlaştı konuşmalar bakışlar

karamelciğim kime ameliyat olucaksın. bende bu hafta doktorumla görüşmeye gidicem korkuyorum yaa

doktorum çeşitli hastanelerde yapıyor ameliyatı buna sen karar veriyorsun kendisi gata doktoru fiyatı söylemeyeceğim kızlar çok uygun size sadece fiyat konusunda biraz kouşun derim emin olun sizi geri çevirmeyecek paragöz bir doktor değilyerimseniben

inşallah çok güzel olursunn dualarım seninle...

çok sağol canım dualarınız bana yardım etsin gerçekten çok ihtiyacım var:çok üzgünüm:
beklemek beni delirtmeye başladı umarım sende istediğin gibi bir operasyon geçirirsin a.s.

çok sağol canım dualarınız bana yardım etsin gerçekten çok ihtiyacım var:çok üzgünüm:
beklemek beni delirtmeye başladı umarım sende istediğin gibi bir operasyon geçirirsin a.s.

karamel ciğim geçmiş olsun canım.
yazılarını takip ediyordum
bu pazar amaliyatını oldun muhtemelen şimdi hastanedesin.
inş istediğin gibi olmuşur.tüm iyi dileklerim seninle arkadaşım.
iyişeşip döndüğünde haberlerini bekliyoruz hepimiz.
bu arada ben de temmuz 13 ü gibi ankara da olacağım.
şimdiden korkuyorum kısalar. dualarınıza beni de ekleyin lütfen..
:enbuyukkk:

tatlım fiyatını bana özelden yazarsan sevinirim bende bugün konuşmaya gidicem.

karamel ciğim geçmiş olsun canım.
yazılarını takip ediyordum
bu pazar amaliyatını oldun muhtemelen şimdi hastanedesin.
inş istediğin gibi olmuşur.tüm iyi dileklerim seninle arkadaşım.
iyişeşip döndüğünde haberlerini bekliyoruz hepimiz.
bu arada ben de temmuz 13 ü gibi ankara da olacağım.
şimdiden korkuyorum kısalar. dualarınıza beni de ekleyin lütfen..
:enbuyukkk:

canım yazdığını görmemişim özür
okuyunca bir garip oldum inan sanki bitti gitti ne biliyim acayip işte
ama ameliyatım yarın sabaha kaldı sizin yazdıklarınızı son bir defa daha okucam ve giricem ameliyata ya kim derdiki bir forum bir insanın hayatında bukadar önemli olur bana önce cesaret verdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum a.s. :enbuyukkk:

canım umarım senin için herşey güzel geçer bende senin için dua edicem hatta ameliyata girerken bir kaç kişi isimlerini söylememi istedi neden dedim onlarda benden sonra olabilsinler diyeymiş kaydirigubbakcemile3 ben kısaca kk burun estetiği dicem :lepi: umarım herşey sorunsuz ve güzel geçer büütün isteyenler için

canım yazdığını görmemişim özür
okuyunca bir garip oldum inan sanki bitti gitti ne biliyim acayip işte
ama ameliyatım yarın sabaha kaldı sizin yazdıklarınızı son bir defa daha okucam ve giricem ameliyata ya kim derdiki bir forum bir insanın hayatında bukadar önemli olur bana önce cesaret verdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum a.s. :enbuyukkk:

sana katılıyorum karamelcim okadar iyi anlıyorumki seni...Bende 4gün önce oldum ameliyatımı.Ve bu forum sayesinde okadar rahatlamıştımki.Daha az korkar olmuştum. Sıkıntılı zamanlarım geçti artık.Sadece burnumu merak ediyorum deli gibi ve ya yakışmadıysa diye korkuyorum. Yakışmazsa gidip eski burnumu taktırıcam yinekaydirigubbakcemile3 (allahım nolur memnun kalıyım burnumdan nolur:Saruboceq:)
umarım senin içinde çok güzel olur herşey.Sadece içini ve düşüncelerini rahat ve güzel tut.Sakin sakin ol. Güzel güzel gir çık.iyi şanslarkaydirigubbakcemile5

X