Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları sonunda bu başbelasından kurtuldum sanırım sistitttt

Canım merhaba nar durumdasın botoks oldun mu?

Herkese merhaba, ben yaklasik 3 yildir aktif mesane sorunuyla ugrasiyorum. Bi sürü doktor, ilac, bitkisel caylar denedim ama fayda etmedi. Ben de hic enfeksiyon yok ama gecmeyen bi idrar hissi var. Bu durumda olup iyilesen var mi acaba?
Canım merhaba bende aynıyım yıllardır geçmedi sen nasılsın şu anda iyileşebildin mi ?

Enfeksiyon çıkıyor mu kültürünüzde?

Arkadaşlar size bir sorum var. Yanma, ateş ,sık idrara çıkma gibi belirtileri olmayan ama idrar kültüründe e coli bakterisi çıkan var mı? Asemptomatik bakteriüri deniyor buna. 3 yıldır aralıklarla antibiyotik kullanıyorum fakat direnç kazanıyor asla kurtulamıyorum her seferinde kültürde çıkıyor. Mesaneme ve böbreklerime zarar vermesinden korkuyorum. Var mı böyle bir durum yaşayan? Doğal yöntemlerin hepsini denedim cranberry, kapsülleri, maydonoz, karnabahar ..

merhaba
öncelikle bu hastalıktan kurtulduğunuz için ne mutlu size.
aynı durum senelerdir benimde sorunum, peki önerdiğiniz takviyeyi gebeler kullanabiliyor mu?

İyileştiniz mi hamilesiniz sanırım nasıl şifa buldunuz yazar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…