Sonunda delirdim

Sonsardunyalar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
47
12
Herkese merhaba. Uzun zamandır benzer her konuyu okuduğumda az çok gelen fikirleri tahmin edebiliyorum ama sakinleşemiyorum. 2 senedir ilişki demeye bin şahit bir rezilliğin içindeyim. Adamla aynı iş yerindeyiz farklı birimler. Dışarıdan efendi, kibar centilmen olan adamın içinden bir ruh hastası çıkacağını tahmin edemedim. Aşırı kıskançlıklar, paranoyak hareketletri vardı, sürekli küser kendi kendine trip atar, sessiz kalırdı. Ben karşıdan karşıya geçerken adama fazla bakmışım, kafenin parkından arabayı çıkarırken adama bakmışım iş yerinde amirime fazla uzun bakmışım. Bu elbiseyi özel olarak teftişe gelenler için giymişim vs. Tam bir aptal gibi uzun uzun adama anlattım, kendime zerre saygım olmadan susup oturmuşum başka çarem kalmamış gibi. Son birkaç aydır tamamen düzelir gibi oldu yani ben öyle sandım.
Ve bu sırada o ne yaptı, binbir yalan ben sadece sohbet muhabbet etmeyi seviyorum diyerek kızlarla sürekli bir muhabbet(beni iş yerinde özellikle gizlediğini fark ettim) dışarıda da bensiz plan program yapmalar ama sorsanız hepsi tesadüf hepsi denk gelme. Ben de o zaman sen de yapma diyince,, sen çok sorun çıkarıyorsun olmuyor böyle diyerek tehdit etme.
Bugün de iş yerinde odamda olan yazıcıdan çıktı alamadım uğraşmak istemedim makineyle kağıt mı ne sıkışmıştı ve yana geçtim vay efendim yana adamlar için geçmişim. O aşırı dikkat ediyormuş ben bundan sonra görürmüşüm vs vs. Ve bana o..u dedi.
27 senelik hayatımda ilk defa bir insanı rezil etmeye bu kadar hevesliyim. Ben bilsinler istiyorum bu melek görünen adamın nasıl bir ruh hastası olduğunu bilsinler istiyorum. Ben onun yüzünden herkesten uzaklaştım adam yapıştıkça yapıştı onlara. Ortamdan dışlandım, arkadaşlarımı kaybettim. Sabahtan beri binbir tehdit adama zerre umrunda değil çünkü hiçbir zaman yapamadım. Kuzenim uzun zamandır halini iyi görmüyorum zaten dedi, psikiyatriste yönlendirdi kendisi de hekim, pazartesi gideceğim. Ben bu adamdan nasıl kurtaracağım kendimi. Milyon defa ayrıldık, mide sorunlarım başladı uykusuz kalıyorum günlerce bana nasıl bunu dedi ben onu aldatmıyorum ki diye adam rahat her konuda çünkü biliyor ki evde ağlıyorum..
Bağımlılık mı bu, bir insan kendine bu saygısızlığı yaparken karşıdan nasıl saygı bekler? Ben her zaman böyle mi olacağım insanlara karşı, nasıl düzeleceğim? Bu lafa rağmen hala nasıl oturup ağladım da o odayı yıkmadım başına. Psikiyatrist fayda eder mi bana, aynı ortamda nasıl görüp umursamamayı öğreneceğim?

Farkına varmissin işte.arkadaslarindan çevremden vazgeçmeye değer mi bu davar için
Tez zamanda kurtarılsın umarım kendini
İnsanın kendi kendine yaptığını başka kimse yapamaz.sen müsade etmezsen sana öyle davranmaz

Canım adam takıntılı bir manyak kaç kurtar kendini.
Tedavini ol yaşın genç ne adaylar çıkar daha karşına.
Tehdit ederse korksan bile belli etme seni şikâyet ederim de yoksa üzerine gelecek gibi.

En başından farkındayım ve galiba hırs yaptım. Aynı ortamda gözümün içine soka soka kızların peşindeyken dayanamadım sürekli ben de ona benzemeye başladım. Ama onun ithamları çok çok başka.

Canım adam takıntılı bir manyak kaç kurtar kendini.
Tedavini ol yaşın genç ne adaylar çıkar daha karşına.
Tehdit ederse korksan bile belli etme seni şikâyet ederim de yoksa üzerine gelecek gibi.
Pazartesi gideceğim bu sefer çok kararlıyım 2 senede beni psikiyatriste götürecek kadar ruhumu emen bir ilişki. Yo ben onu tehdit ediyorum seni rezil edeceğim bana bu şekilde konuşamazsın diye. O tenezzül edip tehdit bile etmez. Beni tamamen yok sayıyor böyle zamanlarda. Çünkü benim yazacağımı biliyor

Sen canını sokakta mı buldun? Öylesi bir adamciktan Kaç kurtar kendini
3 5 gün hayallerimdeki adam gibi davranıyor. İnanın bugün sabah nasıldı çocuk gibi koştu sarıldı öptü, mesajlar. Ama neymiş adamların yanındaki makineye gitmişim daracık yerden geçip seni o..u, kendini mi gösterdin. Ama kendi herkesin içinde.
Ben de aptal gibi o 3ü 5i bekliyordum hala

Canınızı sokakta buldunuz heralde. Allah kurtarsın, ne diyelim.
İlk erkek arkadaşım. Başlarda da hep iyiydi, ağzı da çok iyi laf yapıyor bir ara gerçekten ben mavi boncuk dağıtıyorum sandım. Ben kendimi çektikçe adam bir çoştu bunlar sadece iş yerinde gördüklerim bir de dışarıda ne yaptığını zaten kestiremiyorum. Amin inşallah

Tam bir manipülatör , sizi baya etkisi altına almış suçlu hissettiriyo durum vahim üzgünüm. Bitirip , en önemlisi yeniden başlamamanız lazım.
Defalarca ama defalarca bitirdik hatta o bitirdi. Söz bile bozuldu aramızda aileler birbirine girdi. Ama yine döndü sanki o ahlaksız gözü dışarıda kadın ben değilmişim gibi. Bugün annenle gelip konuşacağım dedim. Evlerinin önünden döndüm. Sakinleştiremiyorum kendimi o lafı duyup nasıl oturup ağladım inanamıyorum. Kalbim ağzımda sabahtan beri

Allah kurtarsın
Ergenlikte olur böyle hatalar kızlarda genelde ...
Siz koca kadın olmuşsunuz, halen içindesiniz hatanın

Kendisi sohbet ayagina her kadina yürüdüğü icin diger erkeklerinde ayni olduğunu, potansiyel tehlike yarattigini düşünüyor muhtemelen. Asiri kiskanc ve paranoyak erkeklerin sebebi bu oluyor genelde. Kacin kurtulun
Ona sorsanız benim göz koyduğum bütün erkekler çok düzgün ama benim gözüm göz değilmiş. Ruhum o...uymuş, beni kaç adam paklarmış. Ben o dediği adamlarla normalde de gün içinde pek denk gelip konuşmam mesela. Ama yanından geçtiysem mutlaka kuyruk sallamak içindir. Oysa kendi kucaklarına otursa da maksat sadece muhabbet

Allah kurtarsın
Ergenlikte olur böyle hatalar kızlarda genelde ...
Siz koca kadın olmuşsunuz, halen içindesiniz hatanın
Maalesef çok hatalı yetiştim o konuda. Ailem ablama erkek arkadaş konusunda çok baskı gösterdi, ben de iyi evlat olacağım diye kapattım kendimi tamamen. İlk ilişkim ve maalesef çok kötü birine denk geldi. Kendi de 35 yaşlarında o da küçük değil. Çok utanıyorum inanın bu durumdan

Terbiyesiz adam. Soylediklerini asla kafaniza takmayin. Problem kendisinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…