Sonunda delirdim

Tamamen düz olarak soruyorum bu soruyu yalın bir şekilde.Bu adam size ne veriyor nedir beraber olmanıza sebep.O..pu kısmına sonra deginecegim

Halam böyle bir manyağı işsiz eğitimsiz hali ile döne döne boşadi, çünkü insan evladının çekeceği dert değiller. Sizin gibi biri ne demeye halen çekiyor? Canınızı mı sevmiyorsunuz olay nedir?

Kimseye onun ne denli bir ruh hastası olduğunu göstermeye falan kalkmayın. Adam sadece size böyle, bu yüzünü başkası göremez, görse de ilgilenmez. Özellikle ayni iş yerinde iseniz sallamazlar bile sizi, iş yerinde karşılıklı menfaatler çokça konuşur çünkü.

Adamdaki şansa bak , isyerinden sevgili yapmış, avlanma sahası da ekseri orası olunca ne pklar yediğini görmeyin diye gtü çatlıyor her gün ahahahah.

Tamamen düz olarak soruyorum bu soruyu yalın bir şekilde.Bu adam size ne veriyor nedir beraber olmanıza sebep.O..pu kısmına sonra deginecegim
İnanın koskocaman bir hiç. Eğer canı istemiyorsa ben hayatımda biri olduğunu unutacak duruma geliyorum. 3 gündür hastaydım ve bir mesaj bile atmadı. Sabah geldi bambaşka biri yüzü gülüyor öpüyor vs. Ama o 3 gün ölsem nasılsın demeyecekti.bir kere nazlanamadım adama. Umrunda değilim. İlişkinin başını çıkarın, cebimde bana bir gülen yüz çizilmiş kağıdı bile yoktur. Su alırken bile eğer yanında değilsem bir su alayım demez. Ben de kendime bu kadar sevilmediğini bildiğin biriyle ne yapıyorsun diye soruyorum sürekli.

Hiçbir allahın kulu inanmıyor ki zaten. Çünkü her kadına çok nazik, inanılmaz saygılı yardımsever. Sevilen bir tip zaten ağzı da iyi laf yapar. Ama gelin görün ki ben 2 senedir ne yaşıyorum.
Aynı şeyi ben de ona yaşatıyorum son zamanlarda yalan değil ama yeter bari sus otur be adam. Kendin gezip dolanıp vaaaay yanından geçtin arkasından geçtin de diyemezsin.
Halanızın eline koluna sağlık yapılması gerekeni yapmış. Darısı başıma

Böyle yakıştırma yapanların- özellikle de karşıda suç bulamayan- aksine sapkın fantazileri oluyor veya kendi aldatmasında suçsuz olduğunu, kızların suçlu olduğunu kafasında kuruyor. Büyük bir psikopatla karşılaşmışsınız. En erken ne zaman kurtulabilirseniz kârdır. Karşısında sakın korkmayın ve nokta kadar bile iletişim yolu bırakmayın. Denerse uzaklaştırma alacağınızı söyleyin. Kendinizi hukuken zora sokacak şey de yapmayın çünkü eminim sizi kararlı görürse hakaretten başka yollar da deneyecektir. Allah yardımcınız olsun.

Ayrıldınız tabii adamdan
Ben ne zaman ayrılıp ne zaman barıştığımızı tahmin edemiyorum. Asla bir ayrılık konuşması olmuyor. Kavga kıyamet rezillik bir süre sessizlik ve tekrar görüşmeye başlama. Bugün bana o..u dedikten sonra ailesine arkadaşlarına (biz son görüşmeye başladıktan sonra saklamış hep beni) rezil edip öyle bırakacağım dedim sessiz kaldı.
Bundan sonra ne yazarım ne arar sorarım. Kendi de bir süre durulur. En azından psikiyatristle biraz yol almak istiyorum ben o dönene kadar. Hayır diyebilmek için. Hiç demedim çünkü ona güveniyor

Hiç takmayın. Ne isterse o oluverin. O...derse "Ooo anlıyorsun bu işlerden. " deyin. "Ben o .. yum ama sen de sağlam ayak değilsin peşimde dolaşıyorsun. " deyin. Ailenize söylemekle tehdit edecek, garanti. "Söylemeyen?!" deyin . Kediye dönecek kediye.

Bu zamana kadar 2.mesajı atmış değil, ben o kadar uğraşacağını hiç sanmıyorum. Bu zamana kadar devam ettiysek benim aptallığımdan inadımdan. Hep ben sürükledim. Kendisinin canına minnet. Aldatmıyor diyemem. Akşamları nereye çıkıyor kiminle çıkıyor bilmiyorum lafta sadece yanımda x var diye. Aramaz sormaz telefona bakmaz çıkınca

Siz resmen bir deli ile karşı karşıyasınız.Neden bu işi bu kadar uzattınız.Bu adamlardan korkun ayrıca.Adam resmen klinik vaka.Ben bu gençleri anlamıyorum.Bu kadar kişiliği bozuk bir insanla nasıl bu kadar muhatap olup uzatıp bir de buraya konu açıyorsunuz.Bir kadın olarak kendinize saygınız olsun biraz.Size bu kelimeyi kullanan bir adamı asla yanınızda görmeyin tutmayın.Hemen gönderin ilişiğinizi kesin..

Bu cevap paylaşım yapana.Sizin cevap gayet güzel....anlayana tabi

Yapmaz dediğiniz her şeyi ama her şeyi yapacak, hazır olun. Kurbanı kaçıyor.

Keşke o kadar kibar bir dil kullanabilseydim. Neler neler dedim ki o..u yanında hafif kaldı. Ailemle tehdit etmez aksine ben onu tehdit ediyorum çünkü ailesinin gözünde de melek ama adam ortada. Kime neyi anlatıyorsun diyorum sonra insan çocuğunu bilmez mi.
Bunlarla da uğraşmak istemiyorum ben sadece kendime yöneleyim, kendi kiminle nerde ne yapmış umrumda olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…