Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Sonunda elbisemi aldım :)

SessizveDerinden

Aşkımın Aşkıyım :)
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2013
325
9
Evetttt 3 Aralıkta nasipse evde aile arasında söz-nişan olucak.Aylar öncesinden baktığım elbise dün gittiğimde hala beni bekliyordu..
Giyindim be okadar içime sindi ki...
$siyah-dantel-elbise_.jpg
Saçımda böyle ...
$1475981_604752652922604_1221353591_n.jpg

Elbisem resimdekinden daha güzel.Göğüs kısmı kalp şeklinde geliyor.Bel kısmı dar aşağı doğru bollaşıyor..Tam birebir resmi bulamadım

Son düzenleme:
canım cok güzel hayırlı olsun Allah ıcıne sındırsın ınsallah

Elbisem çok içime sindi saç makyajda dilediğim gibi olursa değmeyin keyfime :) ck tsk ederim...
sac modelı cok hos elbıseylede uyar mutluluklar sımdıden:KK16:

elbise tek renk olsada dantel bana göre fazla detay o yüzden sacı abartmak ıstemedım.bu modeli çıkaramazsa kuaför dgınık topuz olabilir.kısmet bakalım :) cok tsk ederim

Özellikle saç modeli çok hoşuma gitti şimdiden mutluluklar dilerim her şey gönlünüzce olsun :KK16:

çok beğendim:) yalnız hazır saç modeli ile kuaföre gidince çok başarılı olamayabiliyorlar :26:

Evetttt 3 Aralıkta nasipse evde aile arasında söz-nişan olucak.Aylar öncesinden baktığım elbise dün gittiğimde hala beni bekliyordu..
Giyindim be okadar içime sindi ki...
Eki Görüntüle 871059
Saçımda böyle ...
Eki Görüntüle 871060

Elbisem resimdekinden daha güzel.Göğüs kısmı kalp şeklinde geliyor.Bel kısmı dar aşağı doğru bollaşıyor..Tam birebir resmi bulamadım

Canım çok şık bir kıyafet bende bu kıyafeti en az on kere düşündüm sözüm için ama bu kıyafette aklımı karıştırmıyor değil
Eki Görüntüle 881786

Elbise gerçekten güzel az önce bana da bu tarz bi elbise önerisi geldi.istemeye gelecekler elbise konusunda karar veremedim bende bi türlü saç ve elbise süper uyumlu.

X