Saç Rengi ve Saç Boyama Sonunda saçlarımın başına çıktım :D

Ya bi de "Ben profesyonel değilim biliyorsun" diyor asdahash, bi de profesyonel olsaydı :KK70: :KK70:
Teşekkür ederim. Çaktırmıyorum ama baya morallerim sallanıyor şu an. :)
Mecburi kuaför yolu görünüyor zaten başka türlü olmayacak gibi. Rezil de olacağım bi yandan diyorum. Ne bileyim, koyu kahveye boyasam mı diye de düşünmüyor değilim.

Ahh bu kocalar:confused:

Çırakla yoluna devam edersen rezil olacaksın bencede:KK70:

Umarim en kisa sürede halledersin,moraller iyicene göçük altinda kalmadan:KK15:

Ahh bu kocalar:confused:

Çırakla yoluna devam edersen rezil olacaksın bencede:KK70:

Umarim en kisa sürede halledersin,moraller iyicene göçük altinda kalmadan:KK15:

Ya o çırağı Allah bildiği gibi yapsın :KK70: :KK70:

Evde çözsem rahatlayacağım.
Yanar mı ki bi daha boya bassam şimdi? Bugün boyadım daha.
Oyhh...
İnşallah hallolur. :*

Ya o çırağı Allah bildiği gibi yapsın :KK70: :KK70:

Evde çözsem rahatlayacağım.
Yanar mı ki bi daha boya bassam şimdi? Bugün boyadım daha.
Oyhh...
İnşallah hallolur. :*

Bence beklemelisin biraz...
Yanma ihtimali kuvvetle muhtemel...
Zaten kısa saçların.Aynı benimkiler gibi...

Yanarsa mazallah
asker traşı yapmak zorunda kalmayasın :KK48:

Bence beklemelisin biraz...
Yanma ihtimali kuvvetle muhtemel...
Zaten kısa saçların.Aynı benimkiler gibi...

Yanarsa mazallah
asker traşı yapmak zorunda kalmayasın :KK48:

Açıcısız sadece boya olsa o da mı yakar ki? Çok düşükte olsa filan...
Saçla pazarlık yapıyorum sanki. :KK70: :KK70:
Tam bayram zamanı iyi ettim yaa...

Benim de sacimda su an 4 renk var. Hafifi bi kizillik, kahverengi, dipten cikan siyah ve beyazlarim :KK70:Zaten yanlari ve enseyi tras makinesiyle kisalttirip ustunu cene hizasinda uzun birakiyorum. Cesitli renkler de oluversin valla hic umursamiyorum. Yine de beyazlarim arada siritmasa iyi olurdu. Onlari boyamaktan sikildim. 2 haftada cikiveriyor hemen. Ya salla gitsin. Ya da sen de tras makinesiyle kisalttir hepsini. Hem tarz olursun ya bosver. :super:

Benim de sacimda su an 4 renk var. Hafifi bi kizillik, kahverengi, dipten cikan siyah ve beyazlarim :KK70:Zaten yanlari ve enseyi tras makinesiyle kisalttirip ustunu cene hizasinda uzun birakiyorum. Cesitli renkler de oluversin valla hic umursamiyorum. Yine de beyazlarim arada siritmasa iyi olurdu. Onlari boyamaktan sikildim. 2 haftada cikiveriyor hemen. Ya salla gitsin. Ya da sen de tras makinesiyle kisalttir hepsini. Hem tarz olursun ya bosver. :super:

Yok uzatayım dedim, at kuyruğunu özledim ya mis gibi at kuyruğum vardı benim. :KK61:
Rengi düze çıkarsam, 3-4 renk aynı anda da olsun dert değil ama temiz bi renk olsa; gri var ya berbat bir gri hem de, tam saçımın ortasında. Hatta ışıkta biraz inceledim kirli sarımtrak yerleri bile var. Resmen "Hayatımın hiçbir önemi yok" rengi oldu saçlarım.

Açıcısız sadece boya olsa o da mı yakar ki? Çok düşükte olsa filan...
Saçla pazarlık yapıyorum sanki. :KK70: :KK70:
Tam bayram zamanı iyi ettim yaa...
Şu watsons da bir boya silici var.50 liraya almıştım.korkarak denedim ama sonuç mükemmeldi.koyu renk olanı siyahtan acami aldım.kukurt kokulu saydam şu gibi bir sıvı.sacima yedirip taradım ve strecle sardım. Dediği kadar süre bekledim.ve saçlarım tek renk olarak siyahtan kızıla açıldı.tek renkti çünkü bu silicinin özelliği bu. yamalı degil tek renk acıyo. Kuaförde boyatmışım gibi kızıldı.yumusacikti saçlarım ve sizinki kadar çok boyayan biriyim.yipratmiyo.siddetle tavsiye ederim.inanamicaksiniz sonuca

Şu watsons da bir boya silici var.50 liraya almıştım.korkarak denedim ama sonuç mükemmeldi.koyu ren olanı siyahtan avami aldım.kukurt kokulu saydam şu gibi bir sıvı.sacima yedirip taradım ve strecle sardım. Dediği kadar süre bekledim.ve saçlarım tek renk olarak siyahtan kızıla açıldı.tek renkli çünkü bu silicinin özelliği bu yamalı degil tek renk acıyo. Kuaförde boyaymışım gibi kızıldı.yumusacikti saçlarım ve sizinki kadar çok boyayan biriyim.yipratmiyo.siddetle tavsiye ederim.inanamicaksiniz sonuca

Bugün boyadım saçı, yarın alsam kullansam da olur mu? Hiç beklemeden?? Şu an gözüm parlıyor.

Bugün boyadım saçı, yarın alsam kullansam da olur mu? Hiç beklemeden?? Şu an gözüm parlıyor.
Valla ben yaptim bana bisey olmadi.arka arkaya acıcı boya saçımı 6 kez boyadığımı bilirim.bu konuda gozu kara ve cilginim.ben olsam alırdım.bisey yapmıyor saca yıpratmıyor.bence olur.her rengi 2 gün içinde denemiş biriyim. yalnız uyarıyorum.benim gibi deli mısınız bilmem bence yapin

Valla ben yaptim bana bisey olmadi.arka arkaya acıcı boya saçımı 6 kez boyandığımı bilirim.bu konuda gozu kara ve cilginim.ben olsam alırdım.bisey yapmıyor saca yıpratmıyor.bence olur.her rengi 2 gün içinde denemiş biriyim. yalnız uyarıyorum.benim gibi deli mısınız bilmem bence yapin

30lu yaşlarda kalmadı o kadarım. Bekletme süresinden az bekleterek denerim bi olmazsa. Yarın ben onu bi ayarlayayım.
Tabi sonra yine boya olacak... Oyh... Korkuyorum. Kuaföre gideceğim boynumu büküp galiba.

Haha aynı ben:)))))) sadece platin sarı olmadım ve kırmızı,mavi. Platin sarı istedim ama sabir gerektiği için bide yavaş yavaş açılır muhabbetin sevmiyorum ,1 ay sariya yakın kalıp başka renk boyuyorum. Nedir bu saçların bizden çektiği yaaa. Hala karar veremedim rengine şuan kahve tonu ve eşime boyattim artık. Yoksa ailenin maaş kartını kuaföre teslim etmem lazımdı.

Siyaha boya ve bırak uzasın bence sonra uzadıkça o tuhafımsı garipimsi renkleri kesersin taze saçına ilk ve son mıçarsın :KK53:

Siyah da hiç istemiyorum ki... :olamaz:
Koyu kahverengi olur ama değil mi? İlla simsiyah olmasa da olur sanki?
Ya bu griliği siyahtan başkası kapatmaz sanki. Ay deliriyorum :KK70: :KK70:
Elim kaşındı iyi yaptım.

30lu yaşlarda kalmadı o kadarım. Bekletme süresinden az bekleterek denerim bi olmazsa. Yarın ben onu bi ayarlayayım.
Tabi sonra yine boya olacak... Oyh... Korkuyorum. Kuaföre gideceğim boynumu büküp galiba.
Lutfen 35 yasindayim hala cilginim.bence deneyebilirsin zarar vermedi saçıma.zaten saydam kötü kokulu bir su. Boya gibi degil.tabi yine de ben pek karismayayim☺

Lutfen 35 yasindayim hala cilginim.bence deneyebilirsin zarar vermedi saçıma.zaten saydam kötü kokulu bir su. Boya gibi degil.tabi yine de ben pek karismayayim☺

Bunu bi kenara yazdım. Çok teşekkür ederim. :KK200:
Tartayım ben bunu iyice, kuvvetle muhtemel yaparım.

Siyah da hiç istemiyorum ki... :olamaz:
Koyu kahverengi olur ama değil mi? İlla simsiyah olmasa da olur sanki?
Ya bu griliği siyahtan başkası kapatmaz sanki. Ay deliriyorum :KK70: :KK70:
Elim kaşındı iyi yaptım.

Koyu kahve yaparsan o grimsi olanlar yine siyaha kaçık olacak açık olanlar bir tık koyu olacak diplerin daha açık kalacak ve yıkanıp aktıkça daha kötü görüntü çıkacak..:KK45:
Siyah bende pek sevmiyorum ama bende siyaha vurdum ve bekledim uzadıkça kestim taze saçım var şuan..
Bunları sana her rengi deneyip amonyak kokusundan kafayı bulan biri olarak yazıyorum :rapci:

X