Saç Rengi ve Saç Boyama Sonunda saçlarımın başına çıktım :D

Bu arada bu kadar işlem yaptım boyadım saçı.sonra ammaaaan bu benim rengim değilmiş diye tekrar siyah boyadım.siyahi seviyorum ama sık sık saçımı açıp başka renkler deneyip tekrar geri douyorum:olamaz:size kolay gelsin umarım istediğiniz gibi olur:KK68:

Siyah harici farkli renkler saclarinizin acik tonlarda olan kismini digerlerinden farkli renkte yapar dolayisiyla yine rengarenk durur.
Kizil bakir saclarimin dibinden gelen acik kahve saclarim beni kasiyinca ben de dur bi dip boyasi yapiyimm derken uclar kizil bakir diplerin yarisi kahvemsi yarisi turuncumsu olunca ahaa tamam belayi bulduk dedim :)
Sonra komple cikolata kahve yaptirdim kuafore.Tabi ki yine tek renk durmadi.Cok inatci sacim varmis kimisinin saclari cok cabuk adapte olur imis yersen :)
Kuafore sadakat olayi bende de var lakin mucizeler yaratan caanim kuaforume arastirmalar sonucu ulastim.
Riske atmadan guzelcee keratin bakimi ile once saclarimi canlandirdi sonrasinda bayildigim bir sonuc cikardi..

Eklentiler

• FB_IMG_1534723027880-1-1.jpg
    FB_IMG_1534723027880-1-1.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 114
Siyah harici farkli renkler saclarinizin acik tonlarda olan kismini digerlerinden farkli renkte yapar dolayisiyla yine rengarenk durur.
Kizil bakir saclarimin dibinden gelen acik kahve saclarim beni kasiyinca ben de dur bi dip boyasi yapiyimm derken uclar kizil bakir diplerin yarisi kahvemsi yarisi turuncumsu olunca ahaa tamam belayi bulduk dedim :)
Sonra komple cikolata kahve yaptirdim kuafore.Tabi ki yine tek renk durmadi.Cok inatci sacim varmis kimisinin saclari cok cabuk adapte olur imis yersen :)
Kuafore sadakat olayi bende de var lakin mucizeler yaratan caanim kuaforume arastirmalar sonucu ulastim.
Riske atmadan guzelcee keratin bakimi ile once saclarimi canlandirdi sonrasinda bayildigim bir sonuc cikardi..

Renk süperr :KK200:

Benim düz siyahtan başka bi seçeneğim yok sanırım.
Boyayı akıtmayı saçım kaldırmayacak gibi düşünüyorum; deminden beridir bakıyorum gözüm kesmedi.
Siyah olacak yani... Mecbur...
Uzadıkça da kesile kesile temizlenecek arkadaşların dediği gibi.

Ayni kuaforumun baska bir arkadasta uygulamis oldugu su calismasindaki maviler ve kizillar kesinlikle bir sacta gordugum en guzel kizil ve mavi tonlariydi..
Biraz kuafor arastirmasi yapin kesinlikle.Reklam yapmis olmadim insallah :)
Arasinda begendiginiz bir ton varsa kuaforunuzden rica edebilirsiniz diye paylasmak istedim :)

Eklentiler

• FB_IMG_1534722855565-1-1.jpg
    FB_IMG_1534722855565-1-1.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 107
Renk süperr :KK200:

Benim düz siyahtan başka bi seçeneğim yok sanırım.
Boyayı akıtmayı saçım kaldırmayacak gibi düşünüyorum; deminden beridir bakıyorum gözüm kesmedi.
Siyah olacak yani... Mecbur...
Uzadıkça da kesile kesile temizlenecek arkadaşların dediği gibi.
Tesekkur ederim..❤
Siyah da bence güzel duracaktir sizde.
Acik bir ten renginiz var diye tahmin ediyorum yakisir bence gerci esmerlere de gidiyor siyah.
Mesleginde iyi bir kuafor guzel bir bakimla mutlaka istediginiz bir sac yapacaktir.
Ben de ugrasirdim saclarimla cok..
Ta ki istedigimi görene kadar :)
Sizin de tamamiyle istediginizi anlayan ve sıkılmamanızı saglayacak iyi bir kuafor bulabilmeniz dilegiyle insallah :)

Tek renk olması için bir süre siyah olmak zorunda sankii... Bana kalırsa bu şekli niraz toparlanıp kullanılabilinir de, bir ara arkadaşım siyah mavi yapmıştı saçını, böyle aralarda mavi gölgeler vardı ona benzettim fotoğraftan.

Selamlar güzel hanımlar, nasılsınız, ne yapıyorsunuz??

Ben bir haltlar yedim, aman ben bir haltlar yedim ki sormayın; nasıl olsa ben anlatacağım şimdi :KK70:

Kendimi bildim bileli saçlarımı kah boyarım, kah boyatırım, sıkıldıkça renk değiştiririm. Önceden bi pişmaniye gibi yakmışlığım da var saçlarımı turuncu yapacağım diye. Uslandım mı? Hayır. Zaten denemediğim bi fıstıki yeşil kaldı, onu da kendime yakıştırsam gidip yaptıracağım.

Saçlarımı hamilelikle-emzirme sürecinde filan baya bi dinlendirdim; boya moya kalmadıydı, belime kadar da mis gibi uzadılardı. Sonra depresyonlara girdim "Sarışın olacağım, anne sarısına boyatacağım" dedim, yıpranacağını bile bile gittim baya baya açık bi sarı yaptırdım ki bu sarıya dönme serüveni 4 işlem sürdü. Kuaförüm de "Acele edilmez sarıya dönerken" dedi, bilinçli bilinçli mis gibi sarı yaptı.

Peki ne oldu?
Sıkıldım.

Bari verdiğim paraya değseydi şöyle bi 4-5 sene kullansaydım. Yok, battı o sarı saç bana, "Kendimi hissetmiyorum, bu benim rengim değil, yok, olmadı" diyerek, fındık kabuğuna kendim boyadım geçtim. Gittim bi de kestirdim omuz hizamda lob kesim. Gerçekten içime sindi, baya bi kendimi hoş hissettim derken... "Sıradan oldu bu, çok fazla sıradan ve sıkıcı" diyerek yine saçlarımı değiştirme kararı aldım. Çünkü huzur batıyor.

Gittim Tuba Büyüküstün'ün saçlarına benzer bir kesim yaptırdım ve maviye boyattım. Kuaförüm elbette rengin tutması için açma işlemi uyguladı, baya baya böyle ilkokul önlüğü mavisi gibi gezdim. Tabi iki haftaya sürekli akıyor renk, böyle bi grimsi turkuvazımsı hal alıyor; özetle bakım istiyor saç "İlgilen benle sık sık, sarıdan daha fazla bakım yap bana" diyor... Kuaföre git, kırk saat bekle filan, tez canlı insanım; sıkıntılara kalıyorum. Bi de kısacık saça baya da istiyorlar, tanıdık indirimi bile az geliyor yani yazık günah :KK70: . "Ben evde boyarım yeeaa bunu, nedir ki yani altı üstü mavi" dedim, demez olaydım. Boyadım, lacivert çıkarttım o rengi bi güzel bozdum. Yıkadıkça açılır dedim, açıldı, yine boyadım ve hatta eşime boyattım "Gel alış yeni kuaförüm ol" dedim, adam da bir boyamış evlerden ırak... Oldu mu saç 3 farklı renk... Zaten beyazlarım da var.
Sonra bi daha boya derken maviden tiskinti geldi, mavi mavi olmaktan çıktı eziyet oldu.

En son denizdi-havuzdu aka aka bmbk bir renge girdi ki artık "Basarım kahverengiyi bi toparlanır tek renk olur saç, yani başka türlü olmayacak, bayram önü bakımlı görünsün bari" dedim. Önce bi türk kahvesi renkleri düşündüm, sonra o kadar koyultmayayım belki yine bi renge dönesim gelir, dipleri az açsın, uçlara doğru o grimsi akmış rengi kapasın dedim, excellance 6.1 i bastım geçtim.

Sonuç mu?
Sonuç bu:
Eki Görüntüle 2181205

Kuaförsüz napılır bu saça kızlar ya?
Allah cezamı vermiş gibi 217361235 farklı ton var, bu nedir ya :KK70: :KK70:

Kuaföre gidin derim. Evde boyamanın bir sürü riski var. Sağlık açısından da riskli. En ufak bir dikkatsizlikte gözünüze boya kaçabilir vs. Allah korusun.

Vaaauuvv harika olmuş güle güle kullanın bayıldım

Aa çok güzel yapmış yav ❤

X