soocute'un meme büyütme ameliyatı

Bildiğim kadarıyla artık herkes pürtüklü kullanıyomuş dediğin doğru sebebide kapsüle karşı önlem olsun diye..
Onu bilemicem ama yerleştirme yerine bağlı diye biliyorum. Tam hangisi bilmiyorum şimdi kas altımı yoksa kas üstümü, birinde pürtüklü kullanılmıyor diye okumuştum ondan sordum.

Onu bilemicem ama yerleştirme yerine bağlı diye biliyorum. Tam hangisi bilmiyorum şimdi kas altımı yoksa kas üstümü, birinde pürtüklü kullanılmıyor diye okumuştum ondan sordum.
Öyle bir şey bende duymuştum kas altı için ama kullanılmıyor şeklinde değil de gerek yok gibinsinden di şimdi tekrar kartıma baktım kodundan pürüzlü yuvarmak yüksek profil 325 cc.. Düz yapmıyorlar galiba pürüz dediği minik minik nokta şeyler var odur muhtemelen.. ayakkabı tabanı almıştım onda da vardı oda silikon benzettiğim şeye bak eheheh

Benim telefonum iyice kafayı yedi FAZLANAZLI FAZLANAZLI senin mesajına alıntı yaptım dlerin çıktı. Yeni telefon şart, bide bu çıktı şimdi!

Senin protezin pürtüklümüydü? Pürtüklüler kapsüle karsi daha iyimiş. Dogrumu? Bilgin varmi?
Cevap yazmadan edemeyeceğim :KK48:
Pürtüklü protezler kapsül riskini daa iyi önleyen bir protez.Bu yüzden düz yüzey protezler pek tercih edilmiyor.
Fakat şöylede bir durum varki düz yüzey protezlerdede dalgalanma sorununun önüne geçiyor! Yani her protezin eksisi artısı var.Yinede düz yüzeyler pek tercih edilmiyor çünkü kapsül riski daha ciddi bir durum .Belki meme yapısına görede tercih edilebilir tabi :KK66:

Pürtüklü protezler kapsül riskini daa iyi önleyen bir protez.Bu yüzden düz yüzey protezler pek tercih edilmiyor.
Fakat şöylede bir durum varki düz yüzey protezlerdede dalgalanma sorununun önüne geçiyor! Yani her protezin eksisi artısı var.Yinede düz yüzeyler pek tercih edilmiyor çünkü kapsül riski daha ciddi bir durum .Belki meme yapısına görede tercih edilebilir tabi :KK66:

Şu pürtüklü terimini de nerden buldunuz çok güldüm ya :KK48: Valla bir yarısını pürüzlü bir yarısını düz yapalım barim.. Bence buna da bir çare bulunur ileride, bekleyelim görelim.

Ayrica kapsül de olusmasi sart! Yani nasil anlatsam, doktorum Kapsül olusmasi gerekli oldugunu, yani beden onu kabul etigini bu sekilde göstermis oluyo, yani genel anlamda yapilan butün protezlez icin gecerli( sadece meme protezi degil) fakat halk dilinde "kapsül olustu " dendigi zaman, herzaman deforme eden kapsül kastediliyor ve o tabiki meme büyütmenin risklerinden biri!
Ayrica Kas alti yönteminde Kapsül olusmasi riski daha az, kas üstüne nezaren!

Evet bugün de genel cerrahiye gittim gerçi bu sabah ağrım pek yoktu aslında sadece dokununca vardı ama Dr um meme dokusu demişti de insan huylanıyo ve en kötüsünü düşünüyor Dr a anlattım böyle böyle diye azıcık yaşlı bi Dr du meme büyütme ameliyatı oldum dedim anlamadı silikon dedim baktı bu bişey değil senin kendi dokun dedi ultrason size gerek yok dedi bene biraz ısrar ettim ben gerek duymuyorum dedi yanında cerrahi hemşiresi de vardı meraklı tabi oda hemen baktı nerde yaptırdın dedi kadıköy dedim çok iyi yapmış falan dedi iyidir Dr um dedim genel cerrahi hemen atladı bu plastikçiler şöyle böyle falan diye :) şükür bir şey yok üstüne yatma dedi silikon etrafında zaten kapsül oluşması lazım vücut tarafından dedi sorun yok neyse içim rahatladı. Gerçi kendi Dr umda öyle demişti ama olsun garanti olsun benim için

Eeeee plastik cerahlar kazandiklari da coook daha fazla :KK66:

Ayrica kapsül de olusmasi sart! Yani nasil anlatsam, doktorum Kapsül olusmasi gerekli oldugunu, yani beden onu kabul etigini bu sekilde göstermis oluyo, yani genel anlamda yapilan butün protezlez icin gecerli( sadece meme protezi degil) fakat halk dilinde "kapsül olustu " dendigi zaman, herzaman deforme eden kapsül kastediliyor ve o tabiki meme büyütmenin risklerinden biri!
Ayrica Kas alti yönteminde Kapsül olusmasi riski daha az, kas üstüne nezaren!
Evet,yararlı kapsül oluşması gerekiyor tabi.Önemli olan zararlı olan boyuta ulaşmaması :KK66:
Senşn kontrolün yokmuydu bugün? Ben muayenehanede bekliyorum şu an :/

Evet,yararlı kapsül oluşması gerekiyor tabi.Önemli olan zararlı olan boyuta ulaşmaması :KK66:
Senşn kontrolün yokmuydu bugün? Ben muayenehanede bekliyorum şu an :/

Öyle m??? Tape bandini bir sor! Ve Dermolip neden tercih etmedigini de unutmayi sorma ltf canim, cok merak ediyommm :KK66: hem Izindende bir Foto cek onu da merak ediyommmmm :KK66:

FAZLANAZLI FAZLANAZLI senin meme başındaki hassasiyet ne kadar zaman sürdü benm cumartesi 1 ay olcak ödemlerim indi sayılır cok az kaldı sağ memem daha cabuk aşagıya indi tabi bunlar son sekilleri değil sende biliyosun ki yumusama derken hala yumusak değiller bana göre

FAZLANAZLI FAZLANAZLI senin meme başındaki hassasiyet ne kadar zaman sürdü benm cumartesi 1 ay olcak ödemlerim indi sayılır cok az kaldı sağ memem daha cabuk aşagıya indi tabi bunlar son sekilleri değil sende biliyosun ki yumusama derken hala yumusak değiller bana göre

Valla hala biraz var o hasaslık özellikle üşüyünce ürperince uç çıkıyo ya o zaman daha çok hassas ama rahatsız edici değil benim üç aylık oldu artık.. benim ki bile hala tam yumuşak değil ama artık ellemiyorum öyle kendi haline bıraktım.. daha değişir şekilleri tabi ki sağ kolu daha çok kullandığın içindir muhtemelen iyi her şey yolunda yani ne güzel..

Canim cok güzel bir konuya deginmissiniz aslında. Ben kapali degilim ama ameliyatin gunah boyutunu cok düşünüyorum az bir meme dokum var ve göğüslerim olmasi gerekenden asagidaymis doktor oyle demisti. Ama sanki ameliyata girince gunah oldugu icin Allah canimi alirmis gibi geliyor ceza gibi :KK43: biliyorum sacma bir dusunce ama iste insan gunah diye dusununce aklina birsuru sey geliyor. Arastirdiysaniz benden daha iyi bilirsiniz canim günah mi bu ameliyati olmak?
aaa mesajı okurken ben yazdım sandım valla :))) bende çok düşündüm günahmı diye , benim göğüs dokumda çok azdı ve normalden aşağıdalardı , çok şükür ameliyat oldum ve herşey yolunda :KK66:

kızlar ne zaman yüzüstü yatabiliyorduk yaww , ben bugün kontrole gittim ama herzaman ki gibi unuttum bütün sorularımı :)))

Aslında bunun tam bir zamanı yok, yatabildiğin zaman vücut izin verdiği zaman yatarsın. Mesela bana doktor yan yatabilirsin dediğinde ben kendimi denedim hazır hissetmedim ve biraz bekledim sonra farkettim ki vücut yan dönmek istiyor artık. Yüz üstünde de aynısı oldu.

X