soocute'un meme büyütme ameliyatı

Canım inşallah yeni yerinde çok daha mutlu olursun..seni bekliyor olacağım
sonucun gerçekten çok güzel oldu ameliyata girmeden önce seni düşünmüştüm inşallah soocute gibi olur demiştim bende :)

Canım inşallah yeni yerinde çok daha mutlu olursun..seni bekliyor olacağım
sonucun gerçekten çok güzel oldu ameliyata girmeden önce seni düşünmüştüm inşallah soocute gibi olur demiştim bende :)
inşallah canım yeni bir şehir yeni ev yeni bir hayat çok iyi gelecek... ay evet zaten aynı oldular bizim ayrıkcanlar

aynen ya ayy ne ezikmişiz açıp önceki halini kapatıyorum hemen öcü görmüş gibi. zavallı kocam 20 yıl nasıl bakmış tahammül etmiş

aynen ya ayy ne ezikmişiz açıp önceki halini kapatıyorum hemen öcü görmüş gibi. zavallı kocam 20 yıl nasıl bakmış tahammül etmiş
ya dimi şimdi bayılıyorlar ama ameliyata ikna edememiştim bir türlü sonra ayrıldım heriften ama şimdi barıştık ayrılık bana çok yaradı iki kere estetik oldum adam şimdi başka bir karısı varmış gibi

Yeni bir hatunla evlenmiş gibi oldu yani Hasan bey seni baştan yaratmış demek
asistan en son gittiğimde fotoğrafımı çekti kocan şaşırmadı mı eskiden memesizdin şimdi memelerin var diyor dedim çok beğendi bacaklar çok bir fark yaratmadı ama yinede eskiden iyi diyelim :) oğlum olursa adını hasan koyar mışım ahahahah

şimdilik çocuk düşünmüyorum ama ilerde belki isteyebilirim hala hamilelik ve doğum beni çok korkutuyor bunu atlatmaya çalışcam

Çok samimi ve çok içten bir yazı olmuş.sen mutlu olmayı fazlasıyla hak ediyorsun canım.Rabbim mutluluğunu daim etsin

Merhaba ben de doktor araştırıyorum bu ay içinde de yaptırmak istiyorum fiyat nedir ortalama bilgi verebilir misiniz bir sakıncası yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…