Soppia Amaranth Çayı

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
33
Arkadaşlar Merhaba
Bu konuyu açıp açmama kısmında çok kararsız kaldım çünkü iki gündür bu çayı o kadar övdüm ki kendimi satıcı gibi hissetmeye başladım.
Ama açtım nedeni ise yıllardır sürekli ya kiloluydum ya da dikkat ettim hiç istediğimi yiyerek zayıf kaldıgımı hatırlamıyorum. Ama şu aralar o kadar inandım ki ben 50li kiloları da göreceğim. Önce gelelim hikayeme ocak ayında 92 kilo civarındaydım kafayı yemek üzereydim birden kendime dur dedim ve iki gün ağzıma bişey koymadım sonra midem küçüldü ufak ufak bişeyler yedim çok değil ama karataya uygun beslenmeye çalıştım. Sonra 83 civarıydı sanırım (emin değilim) takıldım ama o dönem pes etmedim ve bu çayı sipariş verdim çay içerken spor leslie falan yaptım ama günlük 30dkyı geçmez. Bu arada ramazandaydık işte (burda paylaşıyordum ama konulara da bakabilirsiniz sayıları aşağı yukarı yazıyorum) sonra 75-75.5 civarı yine takıldım ve bayramdan beri gitmiyordu. Bir gün çok sıkıldım oturdum bir paket krem şanti hop içine bisküvi birde damla çikolata karıştırdım indirdim mideye akşam baklava ama öyle böyle değil çıldırırcasına yiyiyorum sonra o gün yine çaydan sipariş verdim ama ilk aldıgım böyle değildi bunun içinde amaranth vardı. (Bu arada diger istediğimde de kadın bunu önerdi ama bir arkadaşım başkasından kullanmış diye ben ondan söyledim) neyse sanırım salıydı gittim kargonun kapıda bekledim🙈🙈🙈 çarşamba başladım 75.5le ama eskisi gibi yürüyüş yapamdım (aaa bu arada kiloyu kramadığım 15 günde günde 4saat falan yürüyüş yaptım) şimdi 1 saat falan yürüyprum çünkü onunda fazlası zararmış ve bugün yani tam 5 gündür kullanmama ragmen bu arada dün akşam alkol aldım bir kadeh ve sabah regl oldum tartı 72.8i gösterdi💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Pazartesi tekrar tartılıp yazayım size. Bu arada şöyle bişey buldum kadınla konuşmam ve sipariş verme yazılarım duruyor şüphe duyan olursa paylaşabilirim ama ismim Ve adres geçtiği için buraya atamıyorum Onları da karalayınca zaten bişey kalmıyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Bir de bişey daha son olarak... Amaranth bitkisini araştırın lütfen hani bence markanın önemi yok içeriği alıp (etkilerine bakarak) karışım yapıp içerekte bu sonuca ulaşılır.

merhaba
tohumlarından bahsedıyor siz cayını kullandınız sanırım tohumları mı demledınız

X