Soprane ice platinum

hilal45_well

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
3
0
26
Merhaba arkadaşlar, ben özellikle yüzümde olmak üzere vücudumda bulunan yoğun ve siyah tüylenmelerden dolayı artık lazere başlamak istiyorum. Bu aralar araştırdıklarıma göre soprano ice cihazının etkili olduğunu okudum. Buzlazer.com dan baktığım yerlerde yelsa estetik ve güzellik beylikdüzünde gidebileceğim bi merkez yakınlık olarak. Bu merkezde lazer epilasyonu deneyimlemiş ya da buz lazerin gerçekten etkili olup olmadığıyla alakalı tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum 😊

Yüz için lazer çok riskli tüylerin tetiklenmesi açısından.Kendi deneyimlerimce asla önermiyorum.Benzer bir sistem olan soprano accord cihazı ile yüzüm ve tüm vücut gittim.Yüzüm mahvoldu.Her yere dağıldı kıllar.

Yuzde sonuc alcaginizi dusunmuyorum bende buz lazere gidiyorum Mehmet Akgunun kliniginde yuzu onermediler ve igneli daha etkili.Ben buz lazerden koltuk alti genital bolge komple bacaklardan cok memnunum.

Eğer çok çok rahatsiz etmiyorsa yüze kesinlikle epilasyona gitmeyin derim ben 1 buçuk yıl önce başladım 7 seans hibrit lazere gittim ayva tüyler siyahlasti orayı bıraktım Aleksandr a başladım 4 seanda ona gittim o da iyice yüzüme yaydi kılları hiç bi faydasini görmedim en son buz lazere basladim orijinal buz lazer olmasına dikkat ederek bi kliniğe gittim 1 sean aldim yeni dökülmeleri bitti nedense buz lazerden ümitliyim umarim çıkanlar daha ince çıkar.

Eğer çok çok rahatsiz etmiyorsa yüze kesinlikle epilasyona gitmeyin derim ben 1 buçuk yıl önce başladım 7 seans hibrit lazere gittim ayva tüyler siyahlasti orayı bıraktım Aleksandr a başladım 4 seanda ona gittim o da iyice yüzüme yaydi kılları hiç bi faydasini görmedim en son buz lazere basladim orijinal buz lazer olmasına dikkat ederek bi kliniğe gittim 1 sean aldim yeni dökülmeleri bitti nedense buz lazerden ümitliyim umarim çıkanlar daha ince çıkar.
buz lazer sonucu nasıl

3.seansina gittim 3 hafta önce memnunum şimdilik çıkanlar bi tık daha ince çıkıyo ama daha çok sean almam gerekiyor farkındayım. En azindan yayılma olmadı Aleksandr da bayagi yayılmışti.
ben de karın için gitmek istiyorum ama ince diye alexandrite yapmak istemediler buz lazer incelerde etkili diyorlar ama bilmiyorum çok fazla dolandırıcı olduğu için insan güvenemiyor

Ben diat lazer e gidiyorum, memnumum şimdilik tüylerin yanık kokusu bile geliyor 😁 ama Aleksander daha iyiymiş diye duydum

ben de karın için gitmek istiyorum ama ince diye alexandrite yapmak istemediler buz lazer incelerde etkili diyorlar ama bilmiyorum çok fazla dolandırıcı olduğu için insan güvenemiyor
Asil incelere Aleksandr bi ise yaramıyor aksine görmediği için önce kalinlastiriyor sakin o bölgeye Aleksandr yaptırmayın eğer ciddi bi rahatsızlık duyuyorsanız orijinal buz lazere gidin çoğu yer buz lazer adı altinda buz başlıkli diot falan kullanıyo buz lazer diyo ona da onlar gerçek buz lazer değil

Buz Lazer bu siteden Türkiye'de gerçek buz lazer kullanan güzellik ve sağlık merkezlerini bulabilirsiniz. Diode der başka bir şey çıkar, Alexandrit der NLP çıkar. Lazer konusu çok hassas aşırı dikkat etmek lazım

Asil incelere Aleksandr bi ise yaramıyor aksine görmediği için önce kalinlastiriyor sakin o bölgeye Aleksandr yaptırmayın eğer ciddi bi rahatsızlık duyuyorsanız orijinal buz lazere gidin çoğu yer buz lazer adı altinda buz başlıkli diot falan kullanıyo buz lazer diyo ona da onlar gerçek buz lazer değil
hocam yanlış anladınız zaten alexandrite kullanan bir klinik yapmak istemedi çoğaltır diye. orijinal buz lazeri olan birkaç klinik biliyorum ama ince tüyler için konuşmadım.

X