Soru: Evime sıgamıyorum, küçük geliyor...

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar evime sıgamıyorum...önerileriniz ne olabilir siz nasıl depoluyorsunuz yada
düzenli herşeyi görebileceginiz şekilde yerleştirme sisteminzi varmı.???
Yeni çıkan ayakkabı şeklindeki kutulara koymayı sevmiyorum içinde ne oldugunu unutuyorum daha sonra onlarda çok düzenli ama
Atmaya kıyamadığım çer çöpp degerlendiririm die o kadar çok şey var ki evde
kumaşş boş kutular daha anlatamayacagım bir çok şey
önerilerinizi bekliyoruma.s.

aynen banada öyle geliyor..şimdi bazadaki yorganları filan çıkardığım için dışarda olan ıvır zıvırları bazaya koydum..
ayakkabıları kutularına koymayı seviyorum..ama çok yer kaplıyor dediğin gibi :nazar:
ayakkabı kutusu satılıyor seffaf görünümlü..plastık olduğundan üstüste koyabileceğim..sende öyle yapabilirsin..

Yapacağın tek şey gereksiz eşyaları, ihtiyacı olanlara vermek..

Bunun haricinde yapacağın herşey, geçici olur canım...

Veremem kıyamam diyenlerdensen eğer, o zaman da, paraya kıyıp, ekstra dolap ya da dolaplar alıp, yerleştirmek..

Yapacağın tek şey gereksiz eşyaları, ihtiyacı olanlara vermek..

Bunun haricinde yapacağın herşey, geçici olur canım...

Veremem kıyamam diyenlerdensen eğer, o zaman da, paraya kıyıp, ekstra dolap ya da dolaplar alıp, yerleştirmek..

Veriyorum denizim güneşim
yazdıgım gibi çer çöp vaktim olunca degerlendiriim dedigim malzeme artıkları
boş teneke kutuları vs vs vs de vs vs kaydirigubbakcemile2

cnm gereksiz eşyaları ihtiyaç sahiplerine dagıtıp,hiç atamayacagın şeyleri yada evde koymaya yer bulamaıgın eşyaları vakum boşetleriyle vakumlayarak mesela bazaya yerleştirebilirsin .daha çok eşya toparlanıyor

bauhaus ta şeffaf renge yakın boy boy kutular var onlardan alabılırsın en azından ıcındekılerı gorursun, bende aksıne atmayı dagıtmayı severım, ısım olmayan seyı ya verır ya atarım:) boylelıkle hıc fazla esyam olmuyor:) bırde coklu dolap sıstemlerı holune felan dusunebılırsın

Boş konserve kutularını kullanmıyorsan at canım benim. Ben yazın konserve yapıyorum onlar çok lazım olunca atmıyorum ama konserve yapmasan hemen atarım.
Kumaşlarına ve elbiselerine vakumlu poşet kullan. Yorgan ve ıvır zıvırlarıda hurçlara doldur gardrobunun üzerine koy.

X