Soru....Yatak odanızı alirken nelere dikkat ediyorsunuz?

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
selam kızlar

ben ne zamandır geziyorummobilyacılarda
ama aklıma göre bi yatak odası bulamadım
bulduğumunda ya bazası yok yada başka bişeyi..

bulduğunuz beğendiğiniz yada aldığnıız yatak odalarının resimlerini paylaşır mısınız?

birde yatak odası bakarken en çok nelerine dikkat ediyorsunuz burada paylaşalım..

hepinize sevgiler :sm_confused:

dorayatako.jpg

beğendım yatak odası aldora 2500 ytl hersey ıcınde

ben istikbalin yasmine takımını aldım..çok memnunum site fotosunu vermediği için ekleyemedim :nazar:

uğur böcüğü senin beğendiğin o takımı bende beğenmiştim mobilyacıya gidince çok büyük olduğunu gördüm ve vazgeçtim kendi evin olacaksa ancak tercih edilmeli diye düşünüyorum yoksa kirada rezil olur takım yerimseniben

ben istikbalin yasmine takımını aldım..çok memnunum site fotosunu vermediği için ekleyemedim :nazar:

uğur böcüğü senin beğendiğin o takımı bende beğenmiştim mobilyacıya gidince çok büyük olduğunu gördüm ve vazgeçtim kendi evin olacaksa ancak tercih edilmeli diye düşünüyorum yoksa kirada rezil olur takım yerimseniben

anna bende gordum yakından cnm ozellıkle surgulu beğendımkı alan fasla kaplamıyor yatak bıraz buyuk ama cok buyuk gelmedı bana bakalım ama keısnlıkle bunu alcam gıbı:asigim: yemek odasıda harıka masası buyup kuculebılıyor cok hosuma gıttı

Henüz almadım ama buda benim beğendiğim yatak odası takımı.Altı bazalı olacak.
yatak odası bakarken dolabın genişliği ve kullanışına dikkat ederim.Bide rengi açık olursa sürekli toz almak gibi bi derdin olmaz

52.50.01.MMX.01.TK.041_1.JPG

canım ben yatak odamı yaptırdım özel evimizin yerleşimi henüz bitmedi bizimkinin modeli baya farklı yatak gardolabın ortasından çıkıyo falan değişik yani inşallah bittikten sonra resmini eklerim....

bselen1hl8.jpg

eylül ayında aldık.aslında beyaz istememe rağmen bulamadım istediğim gibi:1no2:bu mobilyaya gördüğüm anda vuruldum sözüm ona koyu renk istemiyordumkaydirigubbakcemile3 değişik geldiği içinde almaya karar verdik...dolabın yanından sürgülü boy aynası çıkıyor.aynı şekilde tuvalet masasındaki aynada sürgülü ve içine göz yapmışlar parfüm vb.şeyleri koymak için...çekmeceleride kilitli çocuklar çekerse düşmesin diye:smiley-cool:

canım bende yatak odamı yaptırdım yataş ın quadro modeli zeytin ve venge rengi bazalı ve sürgülü
resimleri çeyizde çekmiştik o yüzden pek düzgün değil ama yinede ekleyeyim

Son düzenleme:

bende bunu beğeniyorum. kapaklı istemiyorum ama bu model çok hoşuma gitti. evve mağazasında görmüştüm fiyatıda çok uygun 1900 ytl pufu dahil...:eek::asigim:

bende bunu beğeniyorum. kapaklı istemiyorum ama bu model çok hoşuma gitti. evve mağazasında görmüştüm fiyatıda çok uygun 1900 ytl pufu dahil...:eek::asigim:

benim aldığım yerdede bu mobilya vardı hatta ışıkları var dimi başucundasengözlerimebaksanab bence güzel yakından gördüğüm için diyebilirim benim yatağının ayakucundaki uzun olan puf hoşuma gitmişti:smiley-cool:

canım bende yatak odamı yaptırdım yataş ın quadro modeli zeytin ve venge rengi bazalı ve sürgülü
resimleri çeyizde çekmiştik o yüzden pek düzgün değil ama yinede ekleyeyim
ImageShack - Image Hosting :: resim6075vf3.jpg
ImageShack - Image Hosting :: resim6073xp4.jpg
ImageShack - Image Hosting :: resim6074bg1.jpg

resimler cikmamis bacim,bidaha denesen,merak ettim simdia.s.

benim aldığım yerdede bu mobilya vardı hatta ışıkları var dimi başucundasengözlerimebaksanab bence güzel yakından gördüğüm için diyebilirim benim yatağının ayakucundaki uzun olan puf hoşuma gitmişti:smiley-cool:

evet ışıklarıda var. deri olması çok güzel gözüküyor bide pufa bittim zaten hep istediğim şeydi. mobilyayı araştırdım inegöl mobilyacıları yapıyor bunu inögöl malı yanii:1hug:

evet ışıklarıda var. deri olması çok güzel gözüküyor bide pufa bittim zaten hep istediğim şeydi. mobilyayı araştırdım inegöl mobilyacıları yapıyor bunu inögöl malı yanii:1hug:

ewet canım biliom benimde aldığım yerde olduğu iin aynı mal yani dediler inegülde yapılıyo istanbulda mağzaları var:smiley-cool:ama ben ankaradan aldım benimkide deri aynı mobilya üreticisinden sanırım:1rolleyes:

uğur böcüğü çok şıkmış gerçekten.hem açık renk hem sürgülü..ah bide yatak odaları bu kadar geniş olsada takım kendini böyle güzel göstersea.s

bende hep sürgülü düşünmüştüm yatak odamı. ama ne hikmetse sürgülü almadım bellonanın life yatak odasını aldım 2 250 ye.. yatak ve baza dahil peşin.. insan aklındakini alamıyor bide dolaştıka kafası karışıyor ama eve gelince güzel duruyor.. mağazalar büyük olduğu için orda minik duran yatak odası evde normal oluyor.. 6 kapılılar çok büyük gelebilir o yüzden 5 kapılı aldım ben .. vede gayet şık durdu çok fazla kafa yormaya gerek yok sağlam olsun için ısınsın yeter canım..

işte 4 gün sonra yaşıycağım yatak odam ..

grnt028gs8.jpg

w1280.png

anna bende gordum yakından cnm ozellıkle surgulu beğendımkı alan fasla kaplamıyor yatak bıraz buyuk ama cok buyuk gelmedı bana bakalım ama keısnlıkle bunu alcam gıbı:asigim: yemek odasıda harıka masası buyup kuculebılıyor cok hosuma gıttı

canım demekki büyüklük anlayışımız göreceli yerimseniben hep açık renk yatak odası düşünmüştüm gittim koyu renk aldım eğer boyutları sana uygunsa hiç düşünme şık bir takım.bahsettiğin yemek masasını ve konsolunu aldım ben.masasına bayılıyorum özellikle üzeri siyah cam ve oda çok şık duruyor..seve seve kullanıyorum tavsiye ederim..

Magnum ve kristal i beğendim ben ama ayna olayı biraz az gibi ben aslan burcu olarak aynalardan yanayımdaaasositososito

X