Sorumsuz Komşular Ve Bitmeyen Böcek Sorunu ..

Evet sizi hatırlıyorum , burda da var termal dediğiniz gibi ordan kaynaklı muhtemelen . Sadece bizim dairenin ilaçlanması yeterli olur mu siz bina yı mı ilaçlatmıştınız?

Bina ilaclanmadi. Bet komsumuz istemedi. Sadece biz kendi dairemizi ilacladik. Apartmanda hala var ama evde yok

Bende içanadoludayım bu yaşıma kadar hiç görmemiştim , inşallah siz evinizde yada binanızda bir daha görmezsiniz

Bende içanadoludayım bu yaşıma kadar hiç görmemiştim , inşallah siz evinizde yada binanızda bir daha görmezsiniz

İnşallah. Size şunu söyleyim iki günlüğüne otele gidin profesyonel ilaçlatın. Sonrasında aylık profesyonel olmasa da kendiniz ilaçlayın. En azından bir kez ağır bir şekilde ilaçlansın ev.

Bina ilaclanmadi. Bet komsumuz istemedi. Sadece biz kendi dairemizi ilacladik. Apartmanda hala var ama evde yok
Şirket mi ilaçladı siz mi ilaçlama yapmıştınız ? Sizde olmamasına çok sevindim ilaçlama dışında ekstra bişey yaptınız mı birde Burda başka bir konuda jel bir ilaç ismi yazılmış pahalı ama kullanan herkes çok memnun onu da almayı düşünüyorum goliath jel duydunuz mu hiç

İnşallah. Size şunu söyleyim iki günlüğüne otele gidin profesyonel ilaçlatın. Sonrasında aylık profesyonel olmasa da kendiniz ilaçlayın. En azından bir kez ağır bir şekilde ilaçlansın ev.
Bu ay sonu izne çıkcam kedilerimi bir iki günlüğüne arkadaşım kabul ederse ilaçlama yaptırcam diğer türlü olmayacak gibi çünkü sürekli başa sarıyorum daha çok artmalarından korkuyorum evden tiksiniyorum

Biz ilacladik.
Ekstra olarak giderlerin uzerine agirlik yapsin diye cam olan gider kapaklarindan koyduk. Baca kapaklarini bantladik bide evde sineklik var. Sineklik cok onemli cunku 4.kqta kadar duvardan tirmanip cikabildigini gordum
Jel bilmiyorum ben. Ziraatciye gidip karisim hazirlatmistik. Spreyle sıkıp evi terk ettik

Bende aynı sorunu yaşadım. Tesbih böcekleri eve yuva yapmıştı asla kurtulamayacağımı düşünmüştüm. Bütün giderlere kapak aldım banyo gideri de dahil. Hepsini sadece kullanacağım zaman açtım. Evde gördüğüm açıklık yerleri alçı ile kapattım. Kapıların içine yuva yapmışlar oraları da doldurdum. Eve bir defa zirai ilaç attık evden 1 günlüğüne çıktık. Gelince her yeri teferruatlı temizledim ilacın kalıntısı kalıyor diye (halıları bile sildim). Evin muhtelif yerlerine Raid böcek yemi de koydum ne olur ne olmaz diye ama o günden sonra görmedim. Oradan çıkınca taşındığım yerde de kanatlı karıncalar vardı resmen evi istila etmişlerdi. Her yerden kanatlı kanatsız değişik karıncalar çıkıyordu. Bayerin karınca yemini döküp karıncaların taşımasını bekledim. Taşıdılar. Onlar taşıdıkça ben koydum. İşe yaramadığını düşünüyordum ama koloniyi öldürüyormuş. Onlardan temelli kurtuldum artık yoklar. Hamam böceği hiç olmadı ama benim karşılaştığım şeylere bulduğum çözüm bunlar. Tüm delikleri kapatmak, tüm giderlere kapak takmak. Balkon kapısı açık bırakmamak (çünkü bahçeliydi evim). Bu şekilde kurtuldum. Giderlere kapak alıp kapılara ve pencerelere dikkat ederseniz sorun çözülecek diye düşünüyorum çünkü yuva yok diyorsunuz

Bizim eve gelen ekip evden çıkmamiza gerek olmadığını söylemişti.solumayla dokunmaya zarar vermez demişti bir tek bebek için bir kere viledayla silin damlayan yerlere yeter demislerdi.öyle bir şirket ile anlaşsanız varsa eğer. Yani çok kötüdür bilirim gece görürdüm sabaha kadar kabuslarima girerlerdi rüyamda kavga ederdim böceklerle nolur gidin evimden diye djgkdosh aslinda kedileriniz de varmış kediler çok iyi hamam böceği avcısıdir onlar rahatsız değil mi bu durumdan

Apartmanin ilaclanması lazım. Olmadi evi profesyonel ilaclatin kediniz ile baska yerde kalin o gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…