Sorun bende mi ?

_Feslegen_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
135
92
Merhaba arkadaşlar,
Yine bir konuyla karşınızdayım...
Sorunum şu ki galiba ikili ilişkileri yürütemiyorum,
Yani bendemi sorun var yoksa karşıma çıkan insanlarmı sorunlu bilmiyorum ama ben sürekli kendimi suçlayıp sorguluyorum...
Karşıma çıkanlar hep böyle sanki çok ciddi bir ilişki istiyormuş gibi davranıp biraz ilerleyince geldikleri hızla gidiyorlar nerde yanlış yapıyorumki...

Merhaba arkadaşlar,
Yine bir konuyla karşınızdayım...
Sorunum şu ki galiba ikili ilişkileri yürütemiyorum,
Yani bendemi sorun var yoksa karşıma çıkan insanlarmı sorunlu bilmiyorum ama ben sürekli kendimi suçlayıp sorguluyorum...
Karşıma çıkanlar hep böyle sanki çok ciddi bir ilişki istiyormuş gibi davranıp biraz ilerleyince geldikleri hızla gidiyorlar nerde yanlış yapıyorumki...
Karşınızdaki kişiye sürekli hayattan şikayet ediyor musunuz? Mutsuz biri gibi mi davranıyorsunuz?

Çok fazla evlilik konusumu açıyorsun acaba?
Erkeklerin her istediğini yaparsan soğurlar..
Her çağırdığı zaman gitmemelisin
Her istediğini yapmamalısın..
Birde buluşmalara gittiğin zaman çok uzun süre geçirmemelisin.

Bence kendiniz olun sadece. Eger olmuyorsa öylesi daha iyi bence. Henuz 2 ciddi iliskiniz olmus. Demekki onlar dogru kisi degillermis.
Şöyle ki ben evlenip boşandım kısa süren bir evlilik degildi, acaba nasıl davranacagımı bilmiyormuyum ilişkilerde diye düşünüyorum..

Çok fazla evlilik konusumu açıyorsun acaba?
Erkeklerin her istediğini yaparsan soğurlar..
Her çağırdığı zaman gitmemelisin
Her istediğini yapmamalısın..
Birde buluşmalara gittiğin zaman çok uzun süre geçirmemelisin.
Evlilik konusu açmıyorum ama hani ciddi ilişki istedigimi belli ediyorum.
Genelde onlar bana evlilikle yaklaşıyor.
Diger dediklerinizi evet 1.de yaptım yanıldım 2.de daha dikkatli davrandım yani o 1 haftada tanıdıgı birine daha samimiydi ben biraz daha mesafemi korudum sanırım bu hoşuna gitmedi.

Ne kadar rahat olursanız o kadar iyi. Ben çok üstüne düşüp sevdiğim değer verdiğim kimseden tam karşılığını alamadım. Sonrasında baktım böyle olmuyor saldım gayet rahat karşımda ki insanı sevsem hoşlansam da çok iplemeden kendimi düşünerek harekedince baya düşünülen üzerine düşülen biri oldum birde böyle dene bence ipleme kendine güven 🤗

Hayır çok gülerim genelde mutsuz davranmıyorum eger gerçekten o gün mutsuz degilsem.
Benim böyle bir arkadaşım var. Sorunu tam olarak bu. Nedeni de sürekli şikayet etmesi. Karşı taraf aylarca peşinden koşar, iki hafta içinde terkedilir. Siz böyle değilseniz sorun karşı taraftadır muhtemelen. Daha doğru kişiye denk gelmemişsinizdir.

Benim böyle bir arkadaşım var. Sorunu tam olarak bu. Nedeni de sürekli şikayet etmesi. Karşı taraf aylarca peşinden koşar, iki hafta içinde terkedilir. Siz böyle değilseniz sorun karşı taraftadır muhtemelen. Daha doğru kişiye denk gelmemişsinizdir.
Yok yani sürekli şikayet eden bi insan degilim hatta motive ederim yani herşeyin güzel olacagına ne bileyim hiç bir olumsuzluktan korkmadıgıma gibi..

Evlilik konusu açmıyorum ama hani ciddi ilişki istedigimi belli ediyorum.
Genelde onlar bana evlilikle yaklaşıyor.
Diger dediklerinizi evet 1.de yaptım yanıldım 2.de daha dikkatli davrandım yani o 1 haftada tanıdıgı birine daha samimiydi ben biraz daha mesafemi korudum sanırım bu hoşuna gitmedi.
Tabiki ciddi ilişki istediğini belli ediceksin ama Çok fazla uzatmadan tadında. İlk baştan ciddi ciddi oturup konuşup sonra akışına göre davranırsın.
Demekki adam da evlenme düşüncesi yoktu, baktı laçka insan değilsin gönlünü eğlendirmiyorsun kolay av değilsin gider... Sende sorun yok erkekler kaypak kuzum.. İllaki Kaderinde vardır biri ve karşına çıkacaktır..

Tabiki ciddi ilişki istediğini belli ediceksin ama Çok fazla uzatmadan tadında. İlk baştan ciddi ciddi oturup konuşup sonra akışına göre davranırsın.
Demekki adam da evlenme düşüncesi yoktu, baktı laçka insan değilsin gönlünü eğlendirmiyorsun kolay av değilsin gider... Sende sorun yok erkekler kaypak kuzum.. İllaki Kaderinde vardır biri ve karşına çıkacaktır..
Son ilişkim tam olarak böyle oldu sanırım ya 🤦🏻‍♀️
ciddi oldugumu belli ettim oda bana ciddi yaklaştı kendisi benden daha hızlı davranıyordu hatta ben diyince biraz yavaş yavaş ilerlesin herşey kızıyordu,
Sonra yüz yüze görüşelim dedik görüştük galiba ilk günden sarılıp öpmemi bekledi hatta kendi bi kaç kez böyle sarıldı gibi oldu ama bende ilk buluşmada çok samimi olacak bi yapıda degilim,
Ertesi günü hissedememiş birşeyler falanlar filanlar...

Son ilişkim tam olarak böyle oldu sanırım ya 🤦🏻‍♀️
ciddi oldugumu belli ettim oda bana ciddi yaklaştı kendisi benden daha hızlı davranıyordu hatta ben diyince biraz yavaş yavaş ilerlesin herşey kızıyordu,
Sonra yüz yüze görüşelim dedik görüştük galiba ilk günden sarılıp öpmemi bekledi hatta kendi bi kaç kez böyle sarıldı gibi oldu ama bende ilk buluşmada çok samimi olacak bi yapıda degilim,
Ertesi günü hissedememiş birşeyler falanlar filanlar...
Amaç evlilik vaad edip gönlünü eğlendirmekti demekki...

X