Sizce kotu bisey mi yaptım

O adamın senden hoşlandığını sanmıyorum benim de 3 bin takipçili bir instagram hesabım var. Beğeneni hemen beğeniyorum. Etkileşimi artsin diye tüm paylaşımlarını beğeniyorum. Bazen yorum yapıyorum. Destek amaçlı ve bunu bana da yapıyorlar.

Bu olaydan böyle sonuç cikarttiysan senin heyecanın bitmiş. Sevgilinden hemen ayrılıp ona haksızlık etmeyi bırakmalısın. Bu gidişle cidden biri sana iş atsa gideceksin biri alttan bir bakış atsa kalbin çarpacak ve belki çok pişman olacağın şeyler yapacaksın.
Ben kimseyi beğenmedim durup durup beğenen kendisi ?

arada bi ilgi görmek iyidir ilişki olsa bile
insana en azından hayatındaki kişiye mahkum gibi hissettirmez
başka seçeneklerimiz de olabileceğini bize hatırlatır ve özgüven tazeler
önemli olan bu ilgiye kendini kaptırıp da ilişkiye zarar getirmemek, hayatındaki adama yanlış yapmamak
yani kişinin kendini bilmesi
ufacık bi ilgi sana yanlış bişi yaptıracaksa o zaman karakterinle alakalı sorun vardır
sadakatsizlik bi karakter sorunu çünkü
ilgi görmek mi hoşuna gitti yoksa o adamın ilgisi mi hoşuna gitti ?
sana başka biri ilgi gösterse yine aynı şeyi hisseder miydin mesela
adamın ünlü olması ve böyle yapması egonu okşamış

arada bi ilgi görmek iyidir ilişki olsa bile
insana en azından hayatındaki kişiye mahkum gibi hissettirmez
başka seçeneklerimiz de olabileceğini bize hatırlatır ve özgüven tazeler
önemli olan bu ilgiye kendini kaptırıp da ilişkiye zarar getirmemek, hayatındaki adama yanlış yapmamak
yani kişinin kendini bilmesi
ufacık bi ilgi sana yanlış bişi yaptıracaksa o zaman karakterinle alakalı sorun vardır
sadakatsizlik bi karakter sorunu çünkü
ilgi görmek mi hoşuna gitti yoksa o adamın ilgisi mi hoşuna gitti ?
sana başka biri ilgi gösterse yine aynı şeyi hisseder miydin mesela
adamın ünlü olması ve böyle yapması egonu okşamış
Yok bence başarılı biri olması yüzünden tamamen başka ilgi gösterenler de oluyor reel hayatta böyle düşünmemiştim hiçbirinde

Neden o kadar garipsenmis anlayamadım.beni de vakti zamanında yarı ünlümsü biri geri takip etmişti arada beğeni atardı.gayet de gerçek hesabıydı. O kadar da yaşanmayacak bir şey değil. Benim de sevgilim vardı o dönem. Bunu hiç de aldatmak olarak falan görmemiştim ne alaka yani. Ben bir his beslemiyordum o ayrı. Sadece beğeni koyduğunda hoşuma giderdi artık takipleşmiyoruz da😂

bence gayet insani duygular çok sorgulayıp üzerine düşmeye gerek yok. konu sahibi siz de yazışmadığınız sürece bence bir sorun yok.

Yok bence başarılı biri olması yüzünden tamamen başka ilgi gösterenler de oluyor reel hayatta böyle düşünmemiştim hiçbirinde
benimde hayatıma girenleri sonradan düşündüğümde
acaba imkanlarından itibarından mı etkilendim de o dönem çok beğendim onu diye
aklımdan geçirdiğim insanlar oldu
bence çok takılacak bişi yok bunda zaten karşılık vermemişsin

Neden o kadar garipsenmis anlayamadım.beni de vakti zamanında yarı ünlümsü biri geri takip etmişti arada beğeni atardı.gayet de gerçek hesabıydı. O kadar da yaşanmayacak bir şey değil. Benim de sevgilim vardı o dönem. Bunu hiç de aldatmak olarak falan görmemiştim ne alaka yani. Ben bir his beslemiyordum o ayrı. Sadece beğeni koyduğunda hoşuma giderdi artık takipleşmiyoruz da😂

bence gayet insani duygular çok sorgulayıp üzerine düşmeye gerek yok. konu sahibi siz de yazışmadığınız sürece bence bir sorun yok.
benim bi arkadaşım bi dönem kendisine yazan ünlü bi şarkıcıya görüldü atıyordu
bi keresinde 3 gün mü ne adamın mesajını açmamış , okundu bile yapmamıştı
adam da tribe girmişti mesajları bile açmıyorsun diye ahaha

zamanında bende mastercheften biriyle yazışıyordum eski sezonlardan biri
hatta ilk mesajı falan o atmıştı
sonra o dönem hayatıma biri girdi hatta o şef yazdı bana, hiç sesin çıkmıyor nerelerdesin diye
bende işler yoğun demiştim :KK70:

imkansız değil yani

Merhaba hanımlar öncelikle açacağım konu için bana kizacaginizi hatta çok olumsuz yorumlarda geleceğini biliyorum ama galiba o olumsuz yorumları duymaya ihtiyacım var o yüzden içinizden geleni yazın hatta ağır yazın kendime geleyim

Benim 5 yıldır devam eden bir ilişkim 1.5 yıldır uzak mesafe ama yakın şehirler olduğu için görüşme aralığımız çok fazla değil , dönem dönem sorunlar yaşandı ama iyi giden bir ilişki yani sorunlu değil bu arada 25 yaşındayım

Okuldayken seminere gelen biri vardı bizimle aynı bölümden mezun aynı işi yapıyor 33 yaşında şu anda , tabiki kariyer olarak çok daha ilerde çok güzel işler yapmış ve hırslı biri çok açmak istemiyorum ama işi nedeniyle gazetelere tv ye çıkmış bende Twitter’dan takip ediyordum orda da baya kitlesi var zaten instagram da karşıma çıktı yine meslekle alakalı takip ettiğim bir sayfa da gördüm bende takip ettim ama kendisinin instagramda da cok fazla takipçisi var benim profilim ise gizli hesap 200 takipçim ancak var o da beni takip etmiş bende kabul ettim sonuçta saygı duyduğum biri , bundan sonra beyefendi eski fotoğraflarımı beğenmeye başladı hatta ben onun hikayelerini izledikçe daha da çok beğenmeye başladı. Bu arada profilimde sevgilimle bir çok fotoğrafım var yani sürekli profile girip 2016 da paylaştığım fotoğrafları beğeniyorsa sevgilimi de görüyordur diye düşünüyorum ki birlikte story de koyuyorum onları da görüyor.. şimdi asil sorum adamın aşırı başarılı olmasından mı etkilendim bilmiyorum başta rahatsız olsam da engellemedim hatta ilgi görmek hoşuma mı gitti anlamadım ama karşılık vermedim o da karşılık alamayınca beğeni yapmayı bıraktı . Sevgilimi hala seviyorum bu hareketim kötü mü sizce ? İlişkimde eksik biseyler olduğunu mu gösteriyor ?
ilişkinizi gözden geçirin. bu kadar bağlı olsanız bunları yapmazsınız bile. ya da heyecan arayışınızı başkalarnıza değil de partnerinize söyleyin de beraber bir çözüm bulabilin dışarıda gözünüz olmasın.

X