Sizce kotu bisey mi yaptım

Bu ne biçim adam ya. Abazanin önde gideni, mavi boncukcu, daldan dala, tiktak bu resmen.

Tıklatıp kaçacak eğer kapilirsaniz. Bunun için mi yillardir beraber olduğunuz sevginizi sorguladiniz?

Boş adam Sami ya, 2016 ne demek tuh Allah belanı sinir oldum. Abazalik başına vurmuş. Buna değil hayranlik, tiksinti bile duymam öyle.bos öyle sevimsiz.

Sevgilinize karşı duygularınız sağlam olsaydı bu heyecana girmezdiniz ve size sıradan gelirdi bu kişi... Şüphe duyduğunuz bir durum toksiktir... Yanınızda size değer veren sizi seven sevgili adı altında aynı çatıyı paylaşabildiğiniz kişidir sizin hayranlık duymanız gereken... Gerisi balon gibi şişerken patlar geriye sadece çöp kalır...
Ayrıca sevgiliniz yapsa ne hissederdiniz... İlişkinizi gözden geçirin... Ayrıca o şapşal adam sevgilisi olan birini av olarak gören bir çakal... Atın onu instadan pis sümüklü böcek😂😂 sümüklü böceğe hayran olunur mu bebikim kendine gel

Sosyal medyada bir şeyler paylaşan insan bunun beğenilmesinden neden rahatsız olur ya da bir anlam çıkarır anlamıyorum.. bu arada toplumumuzun empati anlayışı da maşallah, "senin anana bacına yapsalar hoşuna gider mi" 😂
Konudan bağımsız olarak, bahsettiğiniz söz bir hadisten gelmektedir. Tam olarak bahsettiğiniz şekilde geçmiyor ama ana fikir hadisten gelir. Dolayısıyla dalga geçilecek bir şey değildir. Neresini komik ya da absürt buldunuz onu da anlamış değilim. Gayet empatik ve mantıklı bir sözdür.

Ben ins kullanmiyorum ona rağmen bana da çok normal geldi. İns böyle birşey değil mi zaten. Sen onu Beğen o seni begensin ya da begenmesin. Milyonlarca insan milyonlarca tanımadığı ile takipleşebiliyor sonuçta
Yok öyle değil ama para kazanmak isteyenler yapıyo bunu. Ünlü olmak isteyenler falan. Benim hesap kapalı yabancılarla işim hiç olmaz. Beğeniyle de işim olmaz. Bazen görüyorum gt beğeni falan yazıyorlar bazı sayfaların altına, bence utanç verici.

Merhaba hanımlar öncelikle açacağım konu için bana kizacaginizi hatta çok olumsuz yorumlarda geleceğini biliyorum ama galiba o olumsuz yorumları duymaya ihtiyacım var o yüzden içinizden geleni yazın hatta ağır yazın kendime geleyim

Benim 5 yıldır devam eden bir ilişkim 1.5 yıldır uzak mesafe ama yakın şehirler olduğu için görüşme aralığımız çok fazla değil , dönem dönem sorunlar yaşandı ama iyi giden bir ilişki yani sorunlu değil bu arada 25 yaşındayım

Okuldayken seminere gelen biri vardı bizimle aynı bölümden mezun aynı işi yapıyor 33 yaşında şu anda , tabiki kariyer olarak çok daha ilerde çok güzel işler yapmış ve hırslı biri çok açmak istemiyorum ama işi nedeniyle gazetelere tv ye çıkmış bende Twitter’dan takip ediyordum orda da baya kitlesi var zaten instagram da karşıma çıktı yine meslekle alakalı takip ettiğim bir sayfa da gördüm bende takip ettim ama kendisinin instagramda da cok fazla takipçisi var benim profilim ise gizli hesap 200 takipçim ancak var o da beni takip etmiş bende kabul ettim sonuçta saygı duyduğum biri , bundan sonra beyefendi eski fotoğraflarımı beğenmeye başladı hatta ben onun hikayelerini izledikçe daha da çok beğenmeye başladı. Bu arada profilimde sevgilimle bir çok fotoğrafım var yani sürekli profile girip 2016 da paylaştığım fotoğrafları beğeniyorsa sevgilimi de görüyordur diye düşünüyorum ki birlikte story de koyuyorum onları da görüyor.. şimdi asil sorum adamın aşırı başarılı olmasından mı etkilendim bilmiyorum başta rahatsız olsam da engellemedim hatta ilgi görmek hoşuma mı gitti anlamadım ama karşılık vermedim o da karşılık alamayınca beğeni yapmayı bıraktı . Sevgilimi hala seviyorum bu hareketim kötü mü sizce ? İlişkimde eksik biseyler olduğunu mu gösteriyor ?

Adam başarılı olsa ne sevgilisi olan kadına bakıyor tiyniyeti sen anla artık erkek gururu diye birşey var bunun sevgilisi var deyip silerdi neyse sende giden gitmiş zaten😂 Adam yürüse koşmuştun sevgilisi olan insan tanımadığı insanı takibe almaz.♀️

Konu sahibi neden mesajları/sana sorulan soruları okuduğun halde yazmıyorsun? En nefret ettiğim şey KK'da konu açıp sonradan hayalete bürünenler :kızgın:
Bana herhangi bir soru soran olmamış yada ben kaçırmışım herhalde tekrar bakayım online im evet ve her cevabi da okuyorum teşekkürler herkese

Ya adam takibe takip beğeniye beğeni g.te g.t tiplerinden :deli:. Ondan geri takip etmiş beğenmiş, siz beğenmeyince de o da beğenmemeye başlamış.
Ya bunlardan nasıl romantik anlam çıkarıp etkilendiniz ki resmen saçma sapan ergen hareketler 😅

Kesinlikle 😂 3 fotosunu beğenince evlilik teklifi alacak sananlar var.😂

Erkek arkadaşınız da 25 yaşında mı ? Diğer adamın maddi imkanları ilginizi çekmiş. Gözünüz başka yere kayıyorsa, maddi manevi diğer imkanları ve fırsatları değerlendiriyorsanız ilişkiniz bitmiş demektir.
Adam işinde iyi ama maddi imkanları konusunda bilgim yok . Erkek arkadaşımın maddi durumu da kötü değil iyi

Ya adam takibe takip beğeniye beğeni g.te g.t tiplerinden :deli:. Ondan geri takip etmiş beğenmiş, siz beğenmeyince de o da beğenmemeye başlamış.
Ya bunlardan nasıl romantik anlam çıkarıp etkilendiniz ki resmen saçma sapan ergen hareketler 😅
Genelde yeni atılanlar beğenilmiyor mu o durunda hatta otomatik beğeni yapıyor bazı çok takipçili hesaplar . Beğeniler genellikle ben hikayesini açınca yapıyor ve işte eski fotoğraflara 2016-17 benim bile unuttuğum fotolar

Konudan bağımsız olarak, bahsettiğiniz söz bir hadisten gelmektedir. Tam olarak bahsettiğiniz şekilde geçmiyor ama ana fikir hadisten gelir. Dolayısıyla dalga geçilecek bir şey değildir. Neresini komik ya da absürt buldunuz onu da anlamış değilim. Gayet empatik ve mantıklı bir sözdür.
Evet komik. Sizin bahsettiğiniz "kıyas-ı nefes mizan-ı adalettir" hadisi benim söylediğimle ne alakası var? Madem bu kadar mantıklı, bundan sonra birinin duygularını anlamaya çalışıp ona göre hareket etmeniz gerektiğinde alıntıladiginiz yorumumdaki tırnak içi kısmı söyleyin:). Ben komik şeylere gülerim genelde. Hassasiyet kasmam:))

Genelde yeni atılanlar beğenilmiyor mu o durunda hatta otomatik beğeni yapıyor bazı çok takipçili hesaplar . Beğeniler genellikle ben hikayesini açınca yapıyor ve işte eski fotoğraflara 2016-17 benim bile unuttuğum fotolar
Yok ya hepsini beğeniyorlar ki siz de onun hepsini beğenin diye abajaaj

Adam başarılı olsa ne sevgilisi olan kadına bakıyor tiyniyeti sen anla artık erkek gururu diye birşey var bunun sevgilisi var deyip silerdi neyse sende giden gitmiş zaten😂 Adam yürüse koşmuştun sevgilisi olan insan tanımadığı insanı takibe almaz.♀️
Bide 300 k kişi takip ediyor bizim mesleğimizde ünlü diye takip ettim acaba bu 300 k kişinin hiçbirinin sevgilisi yok mudur ki

Merhaba hanımlar öncelikle açacağım konu için bana kizacaginizi hatta çok olumsuz yorumlarda geleceğini biliyorum ama galiba o olumsuz yorumları duymaya ihtiyacım var o yüzden içinizden geleni yazın hatta ağır yazın kendime geleyim

Benim 5 yıldır devam eden bir ilişkim 1.5 yıldır uzak mesafe ama yakın şehirler olduğu için görüşme aralığımız çok fazla değil , dönem dönem sorunlar yaşandı ama iyi giden bir ilişki yani sorunlu değil bu arada 25 yaşındayım

Okuldayken seminere gelen biri vardı bizimle aynı bölümden mezun aynı işi yapıyor 33 yaşında şu anda , tabiki kariyer olarak çok daha ilerde çok güzel işler yapmış ve hırslı biri çok açmak istemiyorum ama işi nedeniyle gazetelere tv ye çıkmış bende Twitter’dan takip ediyordum orda da baya kitlesi var zaten instagram da karşıma çıktı yine meslekle alakalı takip ettiğim bir sayfa da gördüm bende takip ettim ama kendisinin instagramda da cok fazla takipçisi var benim profilim ise gizli hesap 200 takipçim ancak var o da beni takip etmiş bende kabul ettim sonuçta saygı duyduğum biri , bundan sonra beyefendi eski fotoğraflarımı beğenmeye başladı hatta ben onun hikayelerini izledikçe daha da çok beğenmeye başladı. Bu arada profilimde sevgilimle bir çok fotoğrafım var yani sürekli profile girip 2016 da paylaştığım fotoğrafları beğeniyorsa sevgilimi de görüyordur diye düşünüyorum ki birlikte story de koyuyorum onları da görüyor.. şimdi asil sorum adamın aşırı başarılı olmasından mı etkilendim bilmiyorum başta rahatsız olsam da engellemedim hatta ilgi görmek hoşuma mı gitti anlamadım ama karşılık vermedim o da karşılık alamayınca beğeni yapmayı bıraktı . Sevgilimi hala seviyorum bu hareketim kötü mü sizce ? İlişkimde eksik biseyler olduğunu mu gösteriyor ?
Sevgilinizi seviyor olsaydınız kimseden hoşlanamazdınız veya kimsenin ilgisi sizi mutlu etmezdi..

Seviyor olsan başka erkegin ilgisi hoşuna gitmezdi rahatsız olurdun.

X