Sizce kotu bisey mi yaptım

İnsanız yavrucum
Etten kemikten duygudan insanız

Sen linçleyenlere bakma
Hayat siyah beyaz değil
Kendilerini kocaları açık açık cinsel olarak aldatınca, asla boşanmazlar, çocukları bahane edip. O zaman gri olmayı bilirler. Ama senin gibi icraate geçmeden hoş adammış diyeni linç ederler

Duygularını seçemezsin ama nasıl davranacağını seçebilirsin
Ömür boyu hoş adamlar olacak
Sevgilini aldatmadığın ve diğer adamla flörtleşmediğin sürece, ve de sevgilini diğer adamdan saklamadığın sürece; bunlar insani duygular
Kendini suçlama
Sevgiline daha sıkı sarıl
Yanlış yapmamak için elinden geleni yap
Yeterli

Edit: ne muhteşem yorumlar yapıyorum ya, hayran oluyorum bazen kendime

Bide 300 k kişi takip ediyor bizim mesleğimizde ünlü diye takip ettim acaba bu 300 k kişinin hiçbirinin sevgilisi yok mudur ki

Bence bu takipçisi çok kısmına çok takılmışsın netice de satın alınan birşey takipçi. Bu kadar kişi takip ederken o halde gizli az takipçili ve sevgilisi olan bir kadından ne bekleyebilir bu herşeye kolay ulaşabilen ünlü kişisi acaba bir tezatlik söz konusu değil mi bunda şimdi? Ben bir düşünürüm yani. 🤗
Ünlü bir sanatçı vs ulaşılmazı imkansız insanlar sadece hayranlıktan dolayı takip ediliyor zaten bunda sıkıntı yok asıl sıkıntı onun isteğini kabul etmen olabilir o belkide likeları artırmak adına sana like atıyor sende bir kıvılcımlar falan oluşuyor yoksa vicdan azabı duymazdın diye düşünüyorum.
Yani yürüse cevap verme ve ilerletme potansiyelin çok fazla enazından öyle hissettirdin diyelim.

Başkalarının ilgisi senin dikkatini çekiyorsa ilişkiniz bitmiştir en azından senin için sadece bunu kendine itiraf edemiyorsun çünkü 5 sene işin içinde alışkanlıklar da var. Bence hislerinizi iyice sorgulayın...

İnsanız yavrucum
Etten kemikten duygudan insanız

Sen linçleyenlere bakma
Hayat siyah beyaz değil
Kendilerini kocaları açık açık cinsel olarak aldatınca, asla boşanmazlar, çocukları bahane edip. O zaman gri olmayı bilirler. Ama senin gibi icraate geçmeden hoş adammış diyeni linç ederler

Duygularını seçemezsin ama nasıl davranacağını seçebilirsin
Ömür boyu hoş adamlar olacak
Sevgilini aldatmadığın ve diğer adamla flörtleşmediğin sürece, ve de sevgilini diğer adamdan saklamadığın sürece; bunlar insani duygular
Kendini suçlama
Sevgiline daha sıkı sarıl
Yanlış yapmamak için elinden geleni yap
Yeterli

Edit: ne muhteşem yorumlar yapıyorum ya, hayran oluyorum bazen kendime
Teşekkür ederim 💕💚

Bence bu takipçisi çok kısmına çok takılmışsın netice de satın alınan birşey takipçi. Bu kadar kişi takip ederken o halde gizli az takipçili ve sevgilisi olan bir kadından ne bekleyebilir bu herşeye kolay ulaşabilen ünlü kişisi acaba bir tezatlik söz konusu değil mi bunda şimdi? Ben bir düşünürüm yani. 🤗
Ünlü bir sanatçı vs ulaşılmazı imkansız insanlar sadece hayranlıktan dolayı takip ediliyor zaten bunda sıkıntı yok asıl sıkıntı onun isteğini kabul etmen olabilir o belkide likeları artırmak adına sana like atıyor sende bir kıvılcımlar falan oluşuyor yoksa vicdan azabı duymazdın diye düşünüyorum.
Yani yürüse cevap verme ve ilerletme potansiyelin çok fazla enazından öyle hissettirdin diyelim.
Ben kabul ettim çünkü şaşırdım geri takip edeceğini bile dusunmemistim açıkçası . Takipçi satın almadığını ise hiç bilmiyorum . İlk beğeni yapmaya başladığında hatta yanlışlıkla beğendi sandım , sonra eskileri sürekli beğenince hatta farklı zamanlarda buna devam edince anladım

Belki de ilk gerçek takipçisi olduğu için bol keseden like atarak bi güzellik yapmıştır kıza..

Ben kabul ettim çünkü şaşırdım geri takip edeceğini bile dusunmemistim açıkçası . Takipçi satın almadığını ise hiç bilmiyorum . İlk beğeni yapmaya başladığında hatta yanlışlıkla beğendi sandım , sonra eskileri sürekli beğenince hatta farklı zamanlarda buna devam edince anladım

Beğenilmek herkesin egosunu besler illa birşey hissetceksin diye birşey yok. Ama bu durumları bence abartma sosyal medyanın saçmik şeyleri işte like at , ateş at vs..
Bir adamda beni takip ediyordu 1 milyon takipçisi vardı ve sevgilisi vardı üstelik resimleri vardı seviyeli ve konuşmuyordum ben o durumlara bazen yazıyordu sonra bıraktı takibi😂😂
Sen sevgiline vakit ayır boşver.

Belki de ilk gerçek takipçisi olduğu için bol keseden like atarak bi güzellik yapmıştır kıza..

Hahahah aynen var öyle tipler. O değilde hani çok başarılı iş adamı gibi görünüp kızları kandıran kişiler ve çeteler var ya kimseye güvenemiyorum valla artık.
Kedicik belgeselini izleyince.

Hahahah aynen var öyle tipler. O değilde hani çok başarılı iş adamı gibi görünüp kızları kandıran çeteler var ya hani kimseye güvenemiyorum valla artık.
Kedicik belgeselini izleyince.
Sürekli yöntem değişiyor. Eskiden gazoza ilaç, bir dönem AVM avcılığı, şimdi de sosyal medya.. ayy o kedicik belgeseli korkunç yaaa..

Merhaba hanımlar öncelikle açacağım konu için bana kizacaginizi hatta çok olumsuz yorumlarda geleceğini biliyorum ama galiba o olumsuz yorumları duymaya ihtiyacım var o yüzden içinizden geleni yazın hatta ağır yazın kendime geleyim

Benim 5 yıldır devam eden bir ilişkim 1.5 yıldır uzak mesafe ama yakın şehirler olduğu için görüşme aralığımız çok fazla değil , dönem dönem sorunlar yaşandı ama iyi giden bir ilişki yani sorunlu değil bu arada 25 yaşındayım

Okuldayken seminere gelen biri vardı bizimle aynı bölümden mezun aynı işi yapıyor 33 yaşında şu anda , tabiki kariyer olarak çok daha ilerde çok güzel işler yapmış ve hırslı biri çok açmak istemiyorum ama işi nedeniyle gazetelere tv ye çıkmış bende Twitter’dan takip ediyordum orda da baya kitlesi var zaten instagram da karşıma çıktı yine meslekle alakalı takip ettiğim bir sayfa da gördüm bende takip ettim ama kendisinin instagramda da cok fazla takipçisi var benim profilim ise gizli hesap 200 takipçim ancak var o da beni takip etmiş bende kabul ettim sonuçta saygı duyduğum biri , bundan sonra beyefendi eski fotoğraflarımı beğenmeye başladı hatta ben onun hikayelerini izledikçe daha da çok beğenmeye başladı. Bu arada profilimde sevgilimle bir çok fotoğrafım var yani sürekli profile girip 2016 da paylaştığım fotoğrafları beğeniyorsa sevgilimi de görüyordur diye düşünüyorum ki birlikte story de koyuyorum onları da görüyor.. şimdi asil sorum adamın aşırı başarılı olmasından mı etkilendim bilmiyorum başta rahatsız olsam da engellemedim hatta ilgi görmek hoşuma mı gitti anlamadım ama karşılık vermedim o da karşılık alamayınca beğeni yapmayı bıraktı . Sevgilimi hala seviyorum bu hareketim kötü mü sizce ? İlişkimde eksik biseyler olduğunu mu gösteriyor ?
Ben kötü birşey görmedim.

Merhaba hanımlar öncelikle açacağım konu için bana kizacaginizi hatta çok olumsuz yorumlarda geleceğini biliyorum ama galiba o olumsuz yorumları duymaya ihtiyacım var o yüzden içinizden geleni yazın hatta ağır yazın kendime geleyim

Benim 5 yıldır devam eden bir ilişkim 1.5 yıldır uzak mesafe ama yakın şehirler olduğu için görüşme aralığımız çok fazla değil , dönem dönem sorunlar yaşandı ama iyi giden bir ilişki yani sorunlu değil bu arada 25 yaşındayım

Okuldayken seminere gelen biri vardı bizimle aynı bölümden mezun aynı işi yapıyor 33 yaşında şu anda , tabiki kariyer olarak çok daha ilerde çok güzel işler yapmış ve hırslı biri çok açmak istemiyorum ama işi nedeniyle gazetelere tv ye çıkmış bende Twitter’dan takip ediyordum orda da baya kitlesi var zaten instagram da karşıma çıktı yine meslekle alakalı takip ettiğim bir sayfa da gördüm bende takip ettim ama kendisinin instagramda da cok fazla takipçisi var benim profilim ise gizli hesap 200 takipçim ancak var o da beni takip etmiş bende kabul ettim sonuçta saygı duyduğum biri , bundan sonra beyefendi eski fotoğraflarımı beğenmeye başladı hatta ben onun hikayelerini izledikçe daha da çok beğenmeye başladı. Bu arada profilimde sevgilimle bir çok fotoğrafım var yani sürekli profile girip 2016 da paylaştığım fotoğrafları beğeniyorsa sevgilimi de görüyordur diye düşünüyorum ki birlikte story de koyuyorum onları da görüyor.. şimdi asil sorum adamın aşırı başarılı olmasından mı etkilendim bilmiyorum başta rahatsız olsam da engellemedim hatta ilgi görmek hoşuma mı gitti anlamadım ama karşılık vermedim o da karşılık alamayınca beğeni yapmayı bıraktı . Sevgilimi hala seviyorum bu hareketim kötü mü sizce ? İlişkimde eksik biseyler olduğunu mu gösteriyor ?
O takipciler sahtedir adamdaki zaten o kadar çok takipçi olsa sizi anında farketmez

Uzun ilişkiler 4 yıldan sonra başka boyuta geçiyor, genelde kız tarafı evlenme psikolojisine giriyor, ya ilişkideki erkeği seçiyor, ama erkekte de bi adım göremiyorsa seçenekler yaratıyor. Yada ayrılıyor ve sonra ki ilk sevgili ile 6 8 ay içinde evleniyor, 4 yıllık ilişkiden sonra ay canım cicim sevgililik yapamıyorlar. Yani çevremde gördüğüm bu.

Sevgiliniz varken bir baskasindan etkileniyorsaniz sevgilinizden ayrilin gercek sevmis olsaydiniz ikinci bir kisi akliniza bile gelmezdi birakin etkilenmeyi bazi seyleri bir gözden gecirin derim

O adamın senden hoşlandığını sanmıyorum benim de 3 bin takipçili bir instagram hesabım var. Beğeneni hemen beğeniyorum. Etkileşimi artsin diye tüm paylaşımlarını beğeniyorum. Bazen yorum yapıyorum. Destek amaçlı ve bunu bana da yapıyorlar.

Bu olaydan böyle sonuç cikarttiysan senin heyecanın bitmiş. Sevgilinden hemen ayrılıp ona haksızlık etmeyi bırakmalısın. Bu gidişle cidden biri sana iş atsa gideceksin biri alttan bir bakış atsa kalbin çarpacak ve belki çok pişman olacağın şeyler yapacaksın.

X