Sorun olur mu?

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
14.925
61.449
Bırakamaz. Kıyameti koparırım. Ben kaynanamla uzaktayım. Ona gitgel yapmak benı darlıyor, kı baskasının annesı ıle bı de. Cunku arkadaşı annesıne dıyecekki.canın sıkılınca cık yanına dıyecek

Aynen öyle. Realist olmak lazim. Oh ne güzel anne size gelsin beyefendiler de gidip takilsin. Yok öyle. Bizim altkat bir kere bosalmisti. Tanidigimiz bir cift girmek istedi. Ama onlar hep kavga gürültülü ve girdikleri her evde olay cikarttigi icin babam ev sahibini arayip vermemesini söyledi. Gercerli sebepleriniz varsa bundan cekinmeyin. Sizin ki aile apartmani da gecer.

wuthering heights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
1.623
1.708
Aynen öyle. Realist olmak lazim. Oh ne güzel anne size gelsin beyefendiler de gidip takilsin. Yok öyle. Bizim altkat bir kere bosalmisti. Tanidigimiz bir cift girmek istedi. Ama onlar hep kavga gürültülü ve girdikleri her evde olay cikarttigi icin babam ev sahibini arayip vermemesini söyledi. Gercerli sebepleriniz varsa bundan cekinmeyin. Sizin ki aile apartmani da gecer.
Öyle ama. Eşim huyumu bılıyor. Zili sökerim cok ciddiyim bu konuda. Kapıyı da acmam kendı rezıl olur. Zaten arkadaşı sürekli bıze gelecek eminim. Suan ev uzak bazen annesını bıze getırıyor. O zaman sürekli getırır

wuthering heights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
1.623
1.708
Bağımlı bir kisiliğiniz mi var? Neden size bıraktı? Genelde alzheimer bakıcıları bağımlı bir kisilikten oluşuyor. Tepki koyamaz bir haliniz mi var? Her neyse, yoğunsanız eğer bunu açık bir dille söyleyebilirsiniz yani taşınırlarsa onun dısında bosalacagını söylemeniz uygun olmaz.
Birkez bıraktı. Yok bagımlu degıl sıkıntıya gelemıyorum. Eşime rıca ettı. Bende hadı getirsin dedım. Ama acayip sıkıldım. Eşim gelınce uyumaya gıtcektım. Eşim ayıp olur dedi. Ki eger tasınma durumu olursa eşime söylerım, ben odada olurum, ayıp olur falan deme. Bastan söylerım. Ki umarım esım evın bos oldugunu duymaz ya

wuthering heights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
1.623
1.708
Insanlar kendi anne babalarına zor bakıyorlar tamam insaniz yardımcı olalım ama daha önceden bırakıp gitmeleri normal değil düşer sakat kalır ne bileyim bir sürü şey olur sizin özel yaşantınız aileniz var artık bir sekilde bunu istemediğinizi dile getirin
Eşim duydugunda net ıstemedıgımı söylıycem. Bana kımse zırt pırt gelmesın, annesı sürekli cıkmasın kapıyı acmam dıycem. Ben evde sessız ortamda ders calısıyorum. Aksam derse gıdıyorum. Kadının canı sıkılınca oglu hadı üst kata cık dıycek

Birgaripanne

Sevda kalptendir.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
4.910
12.417
Simdilik konuyu hic acma
Ev sahibi cabuk kiraci bulur umarim

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
14.925
61.449
Öyle ama. Eşim huyumu bılıyor. Zili sökerim cok ciddiyim bu konuda. Kapıyı da acmam kendı rezıl olur. Zaten arkadaşı sürekli bıze gelecek eminim. Suan ev uzak bazen annesını bıze getırıyor. O zaman sürekli getırır

Bence bastan kesin..hic öyle streslere girmezsiniz. Sahsen ayni evde ne kendi ailemden nede baskasini istemem. Sizin durumdada en cok rahatsiz olacak olan kisi sizsiniz.

Ayse310518

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2021
131
226
26
Eşinizin huyu nasıl tanımadığım için bişey diyemem ama onun huyuna uygun olan üslupla istemediğinizi belirtmekten yanayım. Ben olsam kendi eşime "Evin boşaldığını söylersen ama arkadaşın annesiyle alakalı benden yardım istediğinde ona yardımcı olamam belki ve buda sizin dostluğunuza zarar verebilir. Yazık yaşlı kadın bana zararı olmaz ama gün içerisinde yoğun oluyorum bir sıkıntı olsa sana gönül koyar aranız açılır. Yinede sen bilirsin" derdim. Zaten ben böyle dedikden sonra haklısın ya derdi. Sanki eşinizin iyiliği için dermişsiniz gibi yaparsanız ikna olur belki. Tabi kocanız anca sert üsluptan anlıyorsa ona göre muamele edin.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :77 Kg. Şimdiki Kilom :75 Kg.

Visenyaa

Guru
Pro Üye
21 Aralık 2014
5.367
11.894
Birkez bıraktı. Yok bagımlu degıl sıkıntıya gelemıyorum. Eşime rıca ettı. Bende hadı getirsin dedım. Ama acayip sıkıldım. Eşim gelınce uyumaya gıtcektım. Eşim ayıp olur dedi. Ki eger tasınma durumu olursa eşime söylerım, ben odada olurum, ayıp olur falan deme. Bastan söylerım. Ki umarım esım evın bos oldugunu duymaz ya
Çalışan kadınsınız birde hic bulasmayın tepkinizi koyun. Eğer olurda tutarlarsa bakıcı tutsunlar.

wuthering heights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
1.623
1.708
Eşinizin huyu nasıl tanımadığım için bişey diyemem ama onun huyuna uygun olan üslupla istemediğinizi belirtmekten yanayım. Ben olsam kendi eşime "Evin boşaldığını söylersen ama arkadaşın annesiyle alakalı benden yardım istediğinde ona yardımcı olamam belki ve buda sizin dostluğunuza zarar verebilir. Yazık yaşlı kadın bana zararı olmaz ama gün içerisinde yoğun oluyorum bir sıkıntı olsa sana gönül koyar aranız açılır. Yinede sen bilirsin" derdim. Zaten ben böyle dedikden sonra haklısın ya derdi. Sanki eşinizin iyiliği için dermişsiniz gibi yaparsanız ikna olur belki. Tabi kocanız anca sert üsluptan anlıyorsa ona göre muamele edin.
Eşim derkı senden bısey rıca eden olmaz der. Ama adam her boze geldıgınde annesını getırır. E ben sürekli onlarla zaman gecırmek ıstemıyorum. Son care konusucam.

Amy lee

Unforgiven
Pro Üye
27 Aralık 2011
51.725
33.119
Görürse tutulmus dıyeyım dıyorum
Eşinizi boyle idare etmelere alıştırmayın.
Çünkü tzaten zamanla görecek tutulmadığını.

Eşiniz bazı konularda tavrınızı bilirse zamanla ona gore davranır.
Ama siz böyle alıştırırsanız hep bir şeyler icin çabalamak zorunda kalırsınız.

İstemiyorum demek zor değil
Kavga Mı çıkacak ? Çıksın yahu bırakın