sosyal hizmetler

mesela 1.sınıfın dersleri hep aynıdır.hukuka giriş,davranış bilimleri,iktisada giriş,genel işletme falan
bölüm olarak ayrım yapmıyorlar.herkese aynı sorular soruluyor
siz 1.sınıftınız sanırım.size tavsiyem 1.sınıf egem çıkmış sorular kitabı var 10 tl.
2005-2009 arasında çıkan soruları toplamışlar ama kıbrısta var mıdır bilemem dediğim kitap
genelde aynı soruları soruyorlarlar
geçen sene rektör değişmiş galiba biraz değişik sormuşlar bu sene forumlara öyle yazmışlardı

selam arkadaşlar bende yeni kayıt oldum aayyy çok korkuyorumm yaaaaa aslında bir an önce başlamak lazım gibi geliyor derslere eyvahedigeldismile yardımcı kitap almayı düşünmüyorum inşşş almam yaaaa aramızda 2. sınıfa geçmiş olanlar tecrübelerini paylaşırsa memnun olurumm inşş hepimizin emekleri karşılıksız kalmz görüşmek üzere

slm arkadaşım ben 2.sınıfa geçtim
ama nasıl geçtim onu gel de bana sorkaydirigubbakcemile3
geçen sene 3 dersten kalmasaydım bu sene bitiyordu ama hayırlısı işte
korkmaya hiç gerek yok herkese tavsiye ediyorum genelde
yardımcı kitap almam diyorsun ama sadece egem'in 10 tl.ye 2005-2009 arası çıkmış sorular kitabı var onu alsan yeter.yani konuları bi güzel çalış okulun verdiği kitaplardan sınava doğru da o dediğim kitaptaki soruları çözersin.genelde hep aynı sorular var
ben de sizin gibi yardımcı kitap falan almam bir de ona mı para verecem diyordum ama aldım.kitapları görünce çalışma isteğim kaçtı yani.neyse yine burdan bildiklerimi yazarım.şimdiden çalışmaya başlayın bence.inşallah sene kaybetmeden bitiririz ya:1rolleyes:

sen sadece egem'in 10 tl.ye 2005-2009 arası çıkmış sorular kitabı nımı aldın ? yani sadece bu kitap ek olarak yeterli mi oldu yoksa yardımcı kitap setini mi aldın ? tavsiye ettiğin kitabı en yakın zamanda alacağım çok teşekkür ederim ayrıca aramızda tecrübeli olarak desteklerini esirgemeyeceğin için sağol olumunekankayizsmile Rabbim hepimize zihin açıklığı versin ,bol sabır versin inşallah :Saruboceq:

aminn:Saruboceq:
ya ben murat yayınlarının konu anlatımlı kitaplarını kullandım
kitabın birinde İktisada Giriş,Genel İşletme,Hukuka Giriş,Temel Bilgi Tekn.dersleri var
diğer kitapta ise Davranış Bilimleri,İletişim Bilgisi,Uygarlık Tarihi var
ve ayrı bir kitap daha aldım ingilizce dersi için tek kitap
hepsini ayrı ayrı aldım ama set gibi oldu toplam 50 tl'ye mal oldu
belki set olarak daha uygundur ama işte ilk olduğu için bilemedim
bu dediğim kitapları 2008-2009 yılı için almıştım
Egem'in kitabını da geçen sene almıştım.yani kesin al bence
iktisatı büt.e bırakmıştım fazla çalışamadım.son 1 hafta 10 gün o kitaptaki sorulara baktım ezberledim:) öyle geçtim yani ve almam gereken puanın 10 puan fazlasıyla geçtim:)
bu sene sürekli burda olurum zaten.bilgi alış-verişi yaparız

teşekkür ederim canım inşallah üstesinden geleceğiz hihoyyyt en yakın zamanda Egem'in kitabını alacağım Rabbim hayırlısı ile başarılar nasip etsin :Saruboceq: hepimize görüşmek üzere opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

inşallah hepimiz geçeriz:)
evet o kitabı bence al.ben çok faydalandım çünkü
görüşmek üzere.kolay gelsin:hulya:

inşallah hepimiz geçeriz:)
evet o kitabı bence al.ben çok faydalandım çünkü
görüşmek üzere.kolay gelsin:hulya:

slm ya ben de bu sene ek yerleştirmelerde kayıt yaptım . ingilizce den korkuyorum zor mu ? kursa gitmem gerekir mi? :sinifsinif::sinifsinif:

bi de çalışıyorum ... ders çalışmaya pek zaman ayıramam sanırım çok zorlanır mıyım ki :s

slm ya ben de bu sene ek yerleştirmelerde kayıt yaptım . ingilizce den korkuyorum zor mu ? kursa gitmem gerekir mi? :sinifsinif::sinifsinif:

slm a.s.
ingilizce kişiye göre değişir tabi.ilk önce temel ingilizce soruyorlar sınavda tabi sonraya doğru sorular zorlaşıyor.lisede öğrendiğimiz konular var
kurs konusunu siz bilirsiniz ilk önce kitabı inceleyin sonra kararınızı verin bence

Son düzenleme:
bi de çalışıyorum ... ders çalışmaya pek zaman ayıramam sanırım çok zorlanır mıyım ki :s

bu size kalmış bir şey.çok yoğunsanız zorlanırsınız
ama fazla yoğun bir işiniz yoksa kitaplarınızı götürüp pek ala çalışabilirsiniz
bu size kalmış bir şey

sosyal hizmetler okuyanlar başladınız mı çalışmalara
kayıt yenileme 29 kasım'da başlıyor

sosyal hizmetler okuyanlar başladınız mı çalışmalara
kayıt yenileme 29 kasım'da başlıyor
geç kalmış olsam da yeni yeni , biraz biraz başladım canım kayıt yenileme nedir :26: ilk senden duydum canım bu benim ilk yılım benim içindemi geçerli

geç kalmış olsam da yeni yeni , biraz biraz başladım canım kayıt yenileme nedir :26: ilk senden duydum canım bu benim ilk yılım benim içindemi geçerli

yok sizin için geçerli değil siz daha yeni kaydoldunuz,parasını falan yatırdınız
2.sınıflarda sadece gidip parayı yatırıyorsun otomatik olarak kayıt yenileniyor
eğer söylenen tarihlerde yenilemezsem bu senem yanar:)
seneye siz de görürsünüz ne demek istediğimi

anladım canım sağol verdiğin bilgi için inşallah aksilik çıkmadan halledersiniz kayıtlarınızı

rica ederim ederim ne demek

inşallah geçeriz şu derslerden ya

Son düzenleme:
rica ederim ederim ne demek

inşallah geçeriz şu derslerden ya

ayy inş geçersiniz canım.sana dua edicem neler yapıosun başladınmı çalışmaya?bide dgs ye çalışıyormusun?ben güvenderin setini aldım.biraz başladım sözel kitabından çalışmaya.

Son düzenleme:
ayy inş geçersiniz canım.sana dua edicem neler yapıosun başladınmı çalışmaya?bide dgs ye çalışıyormusun?ben güvenderin setini aldım.biraz başladım sözel kitabından çalışmaya.

sağol canım ya başladım çalışmaya koca bir kitabım var 1190 sayfa ben dafa 1.dersin
6.ünitesindeyim
zaten toplam 12 ünite bütün dersler bazıları var 10 ünite işte biliyorsun arasınavlarında yarısına kadar olanları soruyorlar
her gün 1 dersten 1 ünite bitirebiliyorum ezber çünkü
ertesi gün diğer konuya başlamadan da dünkü konuyu ezberliyorum ama bazılarını yine unutuyorum.ben de unutkanlık var ne yapıcam ben bilmiyorum
dgs'ye girmem bu sene çünkü daha bunları zor çalışıyorum
2012 de bakarım artık dgs'yi.geçemiycem diye korkuyorum
bu aralar rüyalar görmeye başladım zaten.sınavlar yaklaşmış ve ben şuanki bilgilerle sınava giriyorum.
inşallah hayırlısıyla bitiririm bu sene senin gibi ama ınkılap'tan da korkuyorum 3 ünite çalıştım ve tarihim kötü ya

Son düzenleme:

canım ınkılap tarihi geçen sene hep çıkmış sorulardandı.onlara çok çalış.ezberle.ben sadece onlara çalışarak 83 falan almıştım sanırım.2000 den 2010 kadar olan soruların hepsine çalış.o rüyaları bende ii biliyorum.inş geçersin korkma.daha çok var sınava.halledersin sen .Allah zihin açıklığı vesin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…