sosyal hizmetler

kızlar ilk sına nisanda , ikincisi mayısta yaaaa ????? peki derslerdeki konu ünitelerinin kaçına kadar sınır var , nereye kadar çalışcazzzzz nisana kadar kitapları fullll çalışıp bitircekmiyiz yardım lütfen henüz doğru dürüst çalışamadım yaaaa a bilenler yardımcı olursa sevinirim

ara sınav:

genel işletme 1-9
d.bilimlerine giriş 1-8
iktisada giriş 1-10
iletişim bilgisi 1-5
uygarlık tarihi 1-6
hukuka giriş 1-8
t.bilgi tek. 1-7
ingilizce 1-15

arkadaşlar siz sadece ara sınava mı çalışıyorsunuz yoksa hepsine birden mi?

Son düzenleme:
ben şuan ara sınava çalışıyorum ama ara sınavla yılsonu arasında 1,5 ay var onu nasıl yapacağım bilmiyorum
bir de ben ara sınavdan çıktıktan sonra bir müddet ders çalışasım gelmiyor(

Son düzenleme:
ben şuan ara sınava çalışıyorum ama ara sınavla yılsonu arasında 1,5 ay var onu nasıl yapacağım bilmiyorum
bir de ben ara sınavdan çıktıktan sonra bir müddet ders çalışasım gelmiyor(
canım sen ek olarak çalışma kitapları almıştın demi ? hangi yayındı ? murat yayınları mıydı bende alsammı diye düşünüyorum

canım sen ek olarak çalışma kitapları almıştın demi ? hangi yayındı ? murat yayınları mıydı bende alsammı diye düşünüyorum

evet yardımcı kitap aldım murat yayınları.ya sen bilirsin tabi ama en kolayı yardımcı kitap.napim ben de kolay olana kaçıyorum.
koca koca kitapları okumak sıkıntı veriyor bana:))

canım kitaplarla birlikte verilen öğrenci kılavuzunda her şey yazıyor, ben de oradan baktım vaktin olursa bir incele istersen
canım ben kayıt olduğumda yeni bir eve taşınmıştım henüz yerleşmemiştim o ara kayboldu sanırsam (( bu yüzden panik ve telaşım , başınızı ağrıtıyorum kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin

bulancak28 sınavda; eski sınav sorularının çıkma oranı nedir

vallahi nasıl desem bilmiyorum ki:)
ancak 1.sınıf için söyleyebilirim.mesela 2005 ara sınavda çıkan sorular bir sonraki sene vize,final,büt.lerden birinde en az 5-10 tane çıkıyor tabi sadece 1 sene öncekilere bakmamak gerek,sana tavsiyem egem'in 10 tl.ye 1.sınıf çıkmış sorular kitabı var onu al.o zaman daha iyi anlarsın.hem çoğu kişi öyle geçiyor sınıfı:)ben de öyle geçtim:)))

sağol ...yardımcı kitapları gereksiz bulurdum bu konuda beni aydınlattığın için tşk ederim

slm calısmaya basladınızmı yarın kpss ye gırcem allah nasıp ederse ancak onu calısabıldım dun ılk defa kıtaplara baktım ruhum daraldı calıs calıs bıtmezkı.bırde bısı sorcam ılk sınavda kıtapların tumundenmı cıkıyor sorular yanı hepsınımı bıtırmemız lazım butun konulardanmı cıkıyor

öncelikle slm
ilk sınavda ünitenin yarısına kadar sorumluyuz.diyelim ki hukuka giriş toplam 10 ünite ve biz 5 tanesini çalışıyoruz
final sınavında da ünitelerin tamamından sorumluyuz
ilk sınavlar önemli,yüksek almaya çalışın yine de:)
kolay gelsin

canım merhaba egemin çıkmış sorular kitabını herhangi bir kırtasiyeden ulaşabilirmiyim :26:

canım merhaba egemin çıkmış sorular kitabını herhangi bir kırtasiyeden ulaşabilirmiyim :26:

merhaba
işte bak bazı kırtasiyeler murat satıyor bazıları egem,bazıları da her yayından satıyor siz sorun kırtasiyelere birinden çıkar mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…