sosyal hizmetler

teşekkür ederim canım ya,işte insan heyecanlanıyor elinde olmadan
ınkılabı öyle yapacağım galiba.1 ünite daha bitirdim bugün ama sence konu çalışmayayım mı?
yani elime çıkmış soruları alıp onları mı çalışayım?
bir de diğer alan dersleri de var hep ezber sen nasıl yaptın bölüm derslerini
ezber var mıydı ne bilim 8 dersin hepsini nasıl aklında tuttun?:26:

Son düzenleme:

canım tarihte soruları kesinlikle ezberle hepsini atlamadan.konularada sadece göz gezdir.detaylı bakmana gerek yok.ama yinede için rahat etmiyorsa soruları ezberle tamamen garantiye aldıktan sonra konularada çalış bence.vaktin varsa her ikisinede bak.diğer dersler içinde bendede sözel dersti çoğu zaten.benim yöntemim hepsinde aynıydı.ilk önce 2000 ile2010 arasındaki bütün çıkmış soruları ezberledim.sonrada muratın yardımcı kitabını alime alıp konulara göz gezdirdim.okadar.muratın soru bankasıda gayet güzel.ondaki sorularada bakıyordum arada.yani önce çıkmış sorulara bak sonra konulara bakarsın bence.zaten çok zaman var.ikisinide yaparsın bence canım

bide unutmadan dersleri tek tek çalış.yani hem tarih hem başka bir dere birlikte bakma.1 dersi bitir öyle geçersn diğerine vizelerden yüksek aldınmı Allah ın izniyle endielenicek durum kalmaz.boşuna telaş yapma bak gör çokta güzel yapıcaksın

tarihi ezberleyeceğim başka çaresi yok zaten,türk dili'ni bitirdim vizeye kadar çalıştım
o kolay zaten.ya diğerlerini nasıl yapıcam vahiba sen halkla ilişkiler okudun?o bölüm eskiden beri vardı ama benim bölümüm sosyal hizmetler,çıkmış soruları yok sadece bu senenin 2.sınıf soruları var.dedim ya koca bir kitabım var hepsini ezberlemem gerek diye
bir sürü tarih var şu ne zaman kuruldu,nerede falan filan
zaten aldığım kitap da murat yayınları eylül ayından beri kitap gelecek diye bekliyorum 2 hafta önce aldım kitabımı,1.dersin vizesine kadar çalıştım şimdi diğerleri kaldı
bir de bir şey sorayım vahiba,vize-final bütün konuları bitirsem mi sence?
çünkü vizeyle final arasında 1,5 ay var.hepsini nasıl yaparım,aklımda nasıl tutarım bilmiyorum.kusura bakma ya seni de lafa boğdum burda

hayır canım bence sadece vize konularına çalış.ezber olduğu için karıştırabilirsin.sonuçta vizeden yüksek alman önemli.ben unuttum senin bölümünün yeni açıldığını.çıkmış sorular çok azdır dediğin gibi.ozaman sen konulara çalış güzelce.ama vize konularına bak sadece bence.sınav bittikten hemen sonra finale başlarsın zaten.yetişiyor merak etme canım.ayrıca istediğinide sorabilirsin.her konuda bildiğim şey olduğu sürece yardımcı olurum seve seve

ay çok teşekkür ederim
tamam o zaman sadece vizeleri çalışayım,bayramdan sonra zaten diğer derse geçerim
artık sayılı günler kaldı 6 dersi bitirmem için,2 ders bitti zaten
evet benim bölümün böyle bir dezavantajı var,çıkmış soruları yok
neyse artık elimden geldiği kadarıyla çalışcam,hayırlısı artık
bu arada vahiba yarın bayram,bayramın mübarek olsun şimdiden
çok teşekkür ederim için sorularıma cevap verdiğin için

Son düzenleme:

saol canım seninde bayyramın mübarek olsun ayıca ii çalışmalar diliyorum sana.telaş yapma bak gör çok güzel puanlar alıcaksın inş...

kahvefincanı,ben murat yayınlarından çalışıyorum,e kitap'tan da bölüm sonu sorularını çözüyorum
bilmiyorum ki yanlış bilgi vermek de istemiyorum:))

sosyal hizmetler okuyanlar ne alemdesiniz:)
hangi dersleri bitirdiniz?

Son düzenleme:
peki sen aöf'nin sitesinde geçmiş sorulara baktın mı? onları indirdin mi? yoksa aldığın kitaptan mı çalışıyorsun?

arkadaşlar sosyal hizmetler 2 yıllık mı acaba
ben 1. sınıfta dondurdum bölümüm büro yönetimi ve sekreterlikti sosyal hizmetlere geçerbiltmiyim acab bitirmeden

tşk edeirm cvp için ama sanıırm geçemem iki yıllık ise
tüh ya pişman oldum aslında benim işim biraz karışık ben dondurdum kaydımı ve 3 yıldır okumuyorum
dogum yaptımm ondan kaynaklı bu işin içinden nasıl çıkıcam bilmiyorum

ya onlar inmiyor ancak bakabiliyorsun,yazıcıdan falan çıkartma şansımız yok yani
aldığım kitaptan çalışıyorum ancak

alıntı yaptım zannettim.olmamış
kahvefincanı,bu yazım sana:))

Son düzenleme:
arkadaşlar sosyal hizmetler 2 yıllık mı acaba
ben 1. sınıfta dondurdum bölümüm büro yönetimi ve sekreterlikti sosyal hizmetlere geçerbiltmiyim acab bitirmeden

1-evet sosyal hizmetler 2 yıllık bir bölüm
2-bildiğim kadarıyla okul dondurmak 1 sene için geçerli,siz dondurup 3 yıl okumamışsınız bu hakkınız yanmıştır bence
yeni bi bölüm okumak için(aöf) tekrar öss'ye girip 2 yıllık puan barajını aşıp öyle yerleşebilirsiniz ancak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…