Sperm değerleri&gebelik için yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar merhaba, bizde bir yıllık deneme sonrasında doktora gittik eşimle. Bende bir problem cikmadi. Eşimin sperm testinde sayı ve hareketlilik biraz düşük demiş doktor. Eşin hamile kalır ama hemen kalamaz ama sana ilaç vericem demiş. Promen K diye ilaç ve e vitamini vermiş. Bunlari 4 ay kullan demis.Ayrıca sabah bir fincan çakşır suyu gece yatmadan önce de bir yemek kaşığı keci boynuzu özü iciriyorum. Bir de hergun bol ceviz falan. Bakalım inşallah benimle birlikte Allah isteyen herkese nasip etsin

Eklentiler

• IMG-20180112-WA0004.jpg
    IMG-20180112-WA0004.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 65
Merhabalar biz de 11 aylık evliyiz çocuğumuz olmadı eşim doktora gitti sperm ı 60 milyon ileri hareket 0 yerinde hareket %50 varikosel çıktı çift yonlu ameliyat oldu birbucuk ay oldu ameliyat olali doktor preseed toz verdi hızlandırıcı saracoglunun keci boynuzu kurunu yapıyoruz ayrica ozunu de iciyor hakiki balın içine yer fıstığı findik ceviz koydum rendeleyip onu yiyor mümkün olduğunca c vitamini içeren meyveler yedi duzenli olarak hergün iki avuc ceviz ve muz yiyor ayrica sigarayı bıraktı insallah ise yarar bal hakkında tededutlerim var bazısı da bal önermiyor ama bilmiyorum valla bi umut kullanıyoruz Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X