Erkek İnfertilitesi Sperm hareketliliği

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba arkadaşlar eşim bugün devlet hastanesine üroloji gitti elle muayene etmiş daha önce hormon testi de yapmıştı bir sorun yok demiş benim vajinismus geçmişim var o yüzden sanırım eşimin ereksiyon problemi var ve sperm sayısı iyi ama hareketliliği düşük ileri hareketliliği 10 yavaş hareketli 7 (hamileliğe engel olur mu hareketlilik az olduğu için)
benim bir sorunum yok çok şükür hormon testi hsg hepsi normal dedi doktor ereksiyon sorunu için ve sperm hareketliliği için önerebiliceginiz birşey varmı acaba bilen yapan uygulayıp sonuç aldığınız şeyler yardımci olursanız çok sevinirim 🌼
Merhaba benimde 2020 Eylül ayında 5 haflalıkken bir düşüğüm oldu kürtaj olmak zorunda kaldım. Ekim ayından sonra korunmayı bıraktık ancak denemelere rağmen tekrar gebe kalamadım. Benim hormon değerlerim ve yumurtlamam hepsi normal. Eşim için sperm testi yaptırdık sperm sayısı 153 milyon ancak hareketlilik %50 bin altındaydı ileri hareketli %17 morfoloji 6 çıktı. biz bu testi 30 martta yaptık. Ben eşime keçiboynuzu pekmezi almıştım sabah akşam ondan 1 kaşık yedi. Yanında ekstra wellmanin vitaminini kullandı arada da çoban çökerten çayı yapıp içirdim. Ve bu ay çift çizgiyi gördüm pazartesi günü de inşallah kan vermeye gidicem. Size de tavsiye olması için yazmak istedim

Merhaba benimde 2020 Eylül ayında 5 haflalıkken bir düşüğüm oldu kürtaj olmak zorunda kaldım. Ekim ayından sonra korunmayı bıraktık ancak denemelere rağmen tekrar gebe kalamadım. Benim hormon değerlerim ve yumurtlamam hepsi normal. Eşim için sperm testi yaptırdık sperm sayısı 153 milyon ancak hareketlilik %50 bin altındaydı ileri hareketli %17 morfoloji 6 çıktı. biz bu testi 30 martta yaptık. Ben eşime keçiboynuzu pekmezi almıştım sabah akşam ondan 1 kaşık yedi. Yanında ekstra wellmanin vitaminini kullandı arada da çoban çökerten çayı yapıp içirdim. Ve bu ay çift çizgiyi gördüm pazartesi günü de inşallah kan vermeye gidicem. Size de tavsiye olması için yazmak istedim
Birde kabak çekirdeği ve çiğ fındık çiğ badem de tükettik. Daha önce 4 Şişe çakşır suyu içip dememiştik o aylarda gebe kalamamıştım. Tabi herkeste farklı etki de yapıyor olabilir canım

X