Sperm morfoloji %2 tecrübelerinize ihtiyacım var

Cansuu35

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2011
35
15
Merhaba kızlar .
4 aydır korunmayı bırakıp Bebek denemesi yapıyorduk. Ben 1 sene beklemek istemedim ve genel kontrollerimizi yaptırmak istedim . İyikide yaptırmışım çok şükür bende birşey yok ama eşimin sperm testinde morfoloji %2 çıktı hareketliliği sayısı vs güzel ama bu durum biraz üzdü beni . Normal yolla hamile kalabilirsin kalamazsan gel dedi doktor Hanım . Ben biraz araştırdım proxeed plus kullanacak eşim bunun yanında keçiboynuzu özü vs destek vericem . Bu durumu yaşayıp hamile kalan var mı ? Tecrübelerinize ihtiyacım var . Tüm sonuçlar fotoğrafta

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 314
  • image.jpg
    image.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 312
Merhaba kızlar .
4 aydır korunmayı bırakıp Bebek denemesi yapıyorduk. Ben 1 sene beklemek istemedim ve genel kontrollerimizi yaptırmak istedim . İyikide yaptırmışım çok şükür bende birşey yok ama eşimin sperm testinde morfoloji %2 çıktı hareketliliği sayısı vs güzel ama bu durum biraz üzdü beni . Normal yolla hamile kalabilirsin kalamazsan gel dedi doktor Hanım . Ben biraz araştırdım proxeed plus kullanacak eşim bunun yanında keçiboynuzu özü vs destek vericem . Bu durumu yaşayıp hamile kalan var mı ? Tecrübelerinize ihtiyacım var . Tüm sonuçlar fotoğrafta
Merhaba,
4 ay kısa bir süre. Başka problem olmadığı takdirde gebelik olur. Bende değil ama arkadaşımda buna benzer değerlerle hatta %1 morfoloji ile gebelik oldu. Umarım çok beklemeden olur sizin.

Morfoloji 0 olmadığı sürece 1 olmuş 2 olmuş sorun yok olarak kabul ediliyor.
2 morfoloji ile 2 çocuğum var.
Toplam hereket sayı vs iyi sorun yok.
50 milyon + 2 morfoloji + 40 kusur toplam hareket idi esimin değeri.

Cocuk hemen olsun istiyor iseniz dikkat edin bi kac ay.

Tavuk eti organik olmadıgı sürece asla yemeyin.
Cep telefonunu cepte taşınmasın.
Sıcak suyla yıkanmamak.
Abartmadan kabak cekidegi, findik fistik / yesil besin tüketimi ile destekleyin.

Bende gebelik gec oldu sorunlarim vardı ameliyat felan sizde sorun yoksa gebelik oluşur.

Merhaba,
4 ay kısa bir süre. Başka problem olmadığı takdirde gebelik olur. Bende değil ama arkadaşımda buna benzer değerlerle hatta %1 morfoloji ile gebelik oldu. Umarım çok beklemeden olur sizin.
Umarım dediğin gibi olur keçiboynuzu pekmezi ve proxeed plus ilaca başladı eşim

Morfoloji 0 olmadığı sürece 1 olmuş 2 olmuş sorun yok olarak kabul ediliyor.
2 morfoloji ile 2 çocuğum var.
Toplam hereket sayı vs iyi sorun yok.
50 milyon + 2 morfoloji + 40 kusur toplam hareket idi esimin değeri.

Cocuk hemen olsun istiyor iseniz dikkat edin bi kac ay.

Tavuk eti organik olmadıgı sürece asla yemeyin.
Cep telefonunu cepte taşınmasın.
Sıcak suyla yıkanmamak.
Abartmadan kabak cekidegi, findik fistik / yesil besin tüketimi ile destekleyin.

Bende gebelik gec oldu sorunlarim vardı ameliyat felan sizde sorun yoksa gebelik oluşur.
Herhangi özel bir takviye kullanmış mıydınız acaba

X