Gebeliğe Hazırlık SPERM Testi acill😥

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Elime konuşma yapan arkadaşının da çocuğu olmamış önceleri o yüzden de etkilendi şuan olduğunu görünce o da baya bi etkili oldu ve inandı. Erkekler maalesef onlar için hrr şey hurafe gibi. Eşim profesöre gitmişti. Bu dediğim ilacı aile dostumuz olan Üroloji doktoruna sordum bu ilaç güzel bunu kullansın dedi. Sen de yumurtlama günlerini hesap et et dedi. Haftada iki kere dene yeterli dedi. Ben bütün bunlara uydum sadece. Bunları diyen de başhekim yardımcısı hacettepeyi dereceyle bitiren bi doktor tanıdığımız. Bence doktor çok önemli. Güzel bi konuşma yapılması gerekiyor bu erkeklere. Güzel ve ciddi kararlı olduğunu göster ona.. En kısa zamanda da başla denemelere. Yasak uzarsa da internetten sipariş et keçiboynuzu ve inciri

Merhaba canım bizde bugün test yaptirdik eşimin ileri hareketi 0 di smdi 15 çıktı o yükseldi normal spermi 5 milyondan 2 milyona düştü bir müddet keçi boynuzu özü yedi kürünüde yaptırdım ben tüp bebek istemiyorum doktor direk tüp bebek dedi yaa

Merhaba canım bizde bugün verdik sana atsam bakabilirsin test sonucuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…