Erkek İnfertilitesi Spermiogram testi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

geceyagmuru

Dua imkansızın belini kırar, Allah’a güven.
Pro Üye
22 Mayıs 2020
2.077
5.336
27
merhabalar. Bugün çok ağladım bir senedir evliyiz en başından beri çocuk istiyoruz. 6. Aydan sonra ne var ne yok diye hastaneye gittim 2 devlet 1 özel hastane gebelik için hepsinde hiçbir problemim olmadığını söyledi doktor. Tüm testleri yaptılar. Eşime ısrar ettim ve onun için üroloji bölümüne randevu aldım. Dr biz spermiogram testi yaptırmamızı söyledi. Eşin testi yaptırdı bugün ben dayanamayıp e nabızdan sonuçlara baktım. Pek anlamadım aslında sadece total sperm sayısı 2 milyon yazısı beni yıktı çok ağladım hala da ağlıyorum görselleri atacağım bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilir mi 😢😢😢
94941E90-EEF1-4117-9970-1231AA562F42.jpeg
DE6AAAB7-8995-4C1B-9300-29E5A0BFCBB6.jpeg

Evet düşük sperm sayısı ancak azospermi değil’ 2 milyonda olsa var . Üzülmeyin takviye edici gıdalar bitkisel ürünler ile sayısı hareketliliği arttırılıyor .. Bizde 1. Senemizde öğrendik eşimde 8 milyon sperm çıktı , vitaminler ve proxeed plus ‘ kullandı 9 ay değerleri düzeldi ek olarak keçi boynuzu pekmezi , keçi boynuzu suyu tüketti hareketliliği bayaa arttı .. Henüz gebelik oluşmadı ama çok şükür ilerleme kaydettik 🙏🏻 Ağlamayın üzülmeyin sakin olun artık ne yazıkki çok sık karşılaşılıyor bu durumla eşinize destek olun iyi bir ürologla aşılacaktır inşallah , aşılmazsa bile bunun tüp bebeği aşılaması vs yardımcı dalları var . Allah kolaylık versin 🙏🏻

Evet düşük sperm sayısı ancak azospermi değil’ 2 milyonda olsa var . Üzülmeyin takviye edici gıdalar bitkisel ürünler ile sayısı hareketliliği arttırılıyor .. Bizde 1. Senemizde öğrendik eşimde 8 milyon sperm çıktı , vitaminler ve proxeed plus ‘ kullandı 9 ay değerleri düzeldi ek olarak keçi boynuzu pekmezi , keçi boynuzu suyu tüketti hareketliliği bayaa arttı .. Henüz gebelik oluşmadı ama çok şükür ilerleme kaydettik 🙏🏻 Ağlamayın üzülmeyin sakin olun artık ne yazıkki çok sık karşılaşılıyor bu durumla eşinize destek olun iyi bir ürologla aşılacaktır inşallah , aşılmazsa bile bunun tüp bebeği aşılaması vs yardımcı dalları var . Allah kolaylık versin 🙏🏻
Allah razı olsun içime birazda olsa su serptiniz

İyi akşamlar arkadaşlar eşim test verdi doktorlada görüşemedik daha bilgi verebilirmisiniz

Eklentiler

• IMG_20211225_190942.jpg
    IMG_20211225_190942.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 630
Çok teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için. (-BİRİM) yazan yer ne oluyor tam anlamadım testi devlet hastanesinde verdik. En yakın zamana özel hastaneye randevu aldım bakalım ne diyecekler. Henüz doktorla konuşmadık devlet hastanesine randevu almak çok zor

Sizin sonuç en azından ayrıntılı. Ben e nabızdan baktım hiç birşey anlamadım
Sonucu almaya gittiğinizde elinize çıktısını verirlerdi daha detaylı görmüş olurdunuz - birimi anlamadım bende açıklama kısmı laboratuvardan dolayı değişkenlik gösteriyor sanırım ilk defa gördüm 👀

Arkadaşlar merhaba bunu bugün yaptırdık ama doktorumuz öğleden sonra gittiği için yorumlayamadı yardımcı olur musunuz iyi mi kötü mü 😔

Eklentiler

• IMG-20211228-WA0000.jpg
    IMG-20211228-WA0000.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 589
Kızlar bana da yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-04-14-57-47-130_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-01-04-14-57-47-130_com.whatsapp.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 484
Arkadaşlar merhaba eşimin test sonuçları aşağıdaki gibi. Doktor zeucit diye bir ilaç önermiş. Fikri olan var mı bu ilaç hakkında ? Test sonuçları nasıl sizce ?

Eklentiler

• D1A90125-C27D-4CD3-84E2-33E2D445E93F.jpeg
    D1A90125-C27D-4CD3-84E2-33E2D445E93F.jpeg
    210,8 KB · Görüntüleme: 347
Arkadaşlar merhaba eşimin test sonuçları aşağıdaki gibi. Doktor zeucit diye bir ilaç önermiş. Fikri olan var mı bu ilaç hakkında ? Test sonuçları nasıl sizce ?
Merhaba sonuç kağıdını nasıl aldınız acaba bize vermediler e nabızdan baktık

Arkadaşlar yardımcı olabilecek olan var mı? Hiç bir yerden doğru düzgün cevap alamadık.

X