Spiral Çıkarması

Laz41

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
1
0
31
Arkadaşlar merhabalar burda yeniyim sizlere birşey sormak istiyorum belki aynı şeyi yaşamış birisi verdiği fikirle yardımcı olur bana Spirali çıkartalı 7 gün oldu zaten adetimin son günü çıkartmıştım ve ertesi gün yumurtlama dönemine girmiştim.Ama son 2 gündür kasıklarımda ağrım oluyor acaba ağrı sebebi spirali çıkarttım için olabilirmi benim gibi olan oldumu hiç cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Merhabalar neden cikartirdiniz Oraya yer ediniyorya spiral ondan olmuştur bende çıkartırmayi diusunuyorum 1 yıl olacak taktirali 4 gün olan adetim az az 10 buldu ve hiç bitmedi ve kilo aldırdı hissizleştim eşime karşı öfkeli olmaya başladım evliligimi bitirecek az kaldı duygularım inişli çıkışlı bunalımlı gibi oldum ne zormuş ya

Merhabalar neden cikartirdiniz Oraya yer ediniyorya spiral ondan olmuştur bende çıkartırmayi diusunuyorum 1 yıl olacak taktirali 4 gün olan adetim az az 10 buldu ve hiç bitmedi ve kilo aldırdı hissizleştim eşime karşı öfkeli olmaya başladım evliligimi bitirecek az kaldı duygularım inişli çıkışlı bunalımlı gibi oldum ne zormuş ya
hormonlu mu spiraliniz?

X