Spor Ayakkabılar

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
827230164d1np0.jpg

827233063d1bh3.jpg

3832361087d1gn7.jpg

3034222455d1jx5.jpg

3034206434d1bv5.jpg

3034185903d1vl6.jpg

adidasa aşığım eriyorum bitiyorum bayılıyorum yaaa :asigim: :asigim: :asigim:

gelinlik ayakkabılarımı ekliyim ben de. şunun içi altın sarısı olanı aynı şekilde düz beyaz :-)

Adidas-014720-IPAKO%20W-1-l.jpg

21555110_b1.jpg

spor ayakkabı konusunda çok seçiciyimdir.yasakkelime asla dandiğini giymem dediğim unsurdur. şakaya gelmeyeceğinin bilinincinde olduğum gibi hem göze hem de rahatlığa hitab etmesi ilk sırada gelir. converse manyağı olduğumu inkar edemem. beyaz bileksiz ve krem bilekli modellerini kullanıyorum ama kesinlikle dayanıklı ve kaliteli değiller. tavsiye edeceğim ve asla vazgeçemeyeceğim spor ayakkabılarım : :asigim: :sm_cool:

dsc02772.jpg

27235866944f78d981ab.jpg

Son düzenleme:

spor ayakkabı konusunda çok seçiciyimdir.yasakkelime asla dandiğini giymem dediğim unsurdur. şakaya gelmeyeceğinin bilinincinde olduğum gibi hem göze hem de rahatlığa hitab etmesi ilk sırada gelir. converse manyağı olduğumu inkar edemem. beyaz bileksiz ve krem bilekli modellerini kullanıyorum ama kesinlikle dayanıklı ve kaliteli değiller. tavsiye edeceğim ve asla vazgeçemeyeceğim spor ayakkabılarım : :asigim: :sm_cool:

su beyazlı siyahlıyı beğendım canım bana yollasana:roflol::roflol::roflol:

su beyazlı siyahlıyı beğendım canım bana yollasana:roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3
geçen sene aldığım ayakkabım canım, inanılmaz memnunum, ondan önce ki senelerde de aynı markanın 2 çiftini eskittim , vazgeçilmezim olsalar da yolliim eğer çok istersen a.s kaydirigubbakcemile3 tigerlarım için o rengi sırada bekleyen arkadaşlarım var resmen sırnaşık şey bana kuzenim Çinden getirdi onları geçen yaz. :hooray:

Bu tarzları sevmiyorum hüznüm emeğine sağlık yine de..
Mikla,pembe puma var bende de dekolteli:p yanlardan ve burundan açık bilirsin..
Ukraynadan almıştım,ayrıca adidasın harika modelleri vardı orada Türkiyede rastlamadım hiç,çeşit çeşit..
SPOR ayakkabı konusunda aynen takıntılıyım ,bıkmaadan her gördüğüme yapışıp alabilirim
off..
nike tan aldık eşimle en son ,takım yaptık ..Bembeyaz..SPOR ayakkabı gibisi var mı ya.

Son düzenleme:

en kısa zamanda edinilmesi gerekenler listemin başında geliyor kendisi :)) pembe tigerlarım çok kombin edilmiyor ama bununla daha rahat edebilirim diye düşünüyorum :)) 189 tl şuanda .

Son düzenleme:
bende bu pazar tiger alıyorum arkadaşlar beyaz ve yeşil alıcağım duyduğuma göre 160 tl miş yabancı ülke de arkadaşım olsa getirtirirdim ama yoooook :KK43:

en kısa zamanda edinilmesi gerekenler listemin başında geliyor kendisi :)) pembe çok kombin edilmiyor ama bununla daha rahat edebilirim diye düşünüyorum :)) 189 tl şuanda .

renkleri çok güzel delikafadulden
teşekkür ettim tespitin ve paylaşımın için a.s.

bende puma ve nike kullanıyorum nike 3 yıl oldu hala taptaze tıger modellerinide çok beğeniyorum ayak parmağımda nasır olduğu için her model olmuyo bana

X