Spor salonu şart mı?

GrapeLady

Biz büyüdük ve kirlendi dünya...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
489
482
Merhabalar! Vermem gereken ancak motive eksikliği sebebiyle veremediğim en az 15 kilogramım var. Kızım da 9 yaşında ve 53 kg. Sıkı diyet yapamıyorum,çünkü gerçekten dolu dolu bir kafayla zor oluyor,mutsuz oluyorum. Spor salonuna gidelim dedim ama daha önce kilo veren hanımlardan yardım istiyorum. Spor salonuna gitmek şart mı acaba? Yardım edin valla bunalıma girdik. Salona gitmeden nasıl zayıflarız? Lütfen lütfen yardım.

Tamamen sizin motivasyonunuzla ilgili. Uye oldum paraverdim gideyim derseniz uye olun. Sizden once kızınız cok koTu bir durumda. Onun beslenmesi de sizin yemeniz yüzünden böyle büyük ihtimalle. Sizin kendinizden once onun icin motivasyonunuzu korumaniz lazim. Mutlaka bir diyetisyen ve spor destegi alin. 9 yas 53 kilo inanilmaz fazla.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler! Kızım benim yemem yüzünden böyle değil... ki,her kilolu insan yemek yüzünden kilo almıyor. Benim uzun seneler ağır ilaçlar kullanmamdan dolayı kalan kilolar bunlar! Kızım yemeyi seven bir çocuk! Önceleri durdurabiliyordum bir nebze ama şimdi ısrarla yemek istiyor. Bilinçaltını çok zedelemeden,psikolojisini bozmadan az hatta hiç hasarla Kilo verdirmeye çalışıyorum. Spor salonu için para verip üye oldum diye de gitmek istemiyorum. Eğer gerçekten işe yarayıp,belli bir düzene sokacaksa istiyoruz gitmeyi... Hayırlısı bakalım ama bu bikaç gün içinde spor salonu olsun veya olmasın bu konuda girişimim olacak. Başka yolu yok artık.

Spor salonu iyi olabilir . Bok su tüketin zayıflamanın1. kuralı .Atıstırmlıklarınız var ise onu dha saglıklı atıstırmalıklarla değiştirin . Bence başarabilirsiniz. isteyin yeter ki ..

Spor salonu iyi olabilir . Bok su tüketin zayıflamanın1. kuralı .Atıstırmlıklarınız var ise onu dha saglıklı atıstırmalıklarla değiştirin . Bence başarabilirsiniz. isteyin yeter ki ..
Çok istiyorum inanın! Umarım aylar sonra buraya yeniden gelip,başardık diyebilirim. İşin estetik görünümü elbette önemli ama özellikle sağlığımız açısından kilo vermek istiyoruz.

Leslie ac youtubedan cayır cayır verirsin o kiloları
Yaaa çok duydum leslie yi... Beslenmeye de dikkat edersem gider demi? Hafta içi çalışıyorum,haftasonu çocuklarıma ayırıyorum. Dolayısıyla pertim 7 gün. Salona ayıracak vaktim olur mu ondan bile emin değilim. Gidecek ya gitmeli kilolar! Alt tarafı 15 kg versek yeter,millet ne kilolar veriyor.

Yaaa çok duydum leslie yi... Beslenmeye de dikkat edersem gider demi? Hafta içi çalışıyorum,haftasonu çocuklarıma ayırıyorum. Dolayısıyla pertim 7 gün. Salona ayıracak vaktim olur mu ondan bile emin değilim. Gidecek ya gitmeli kilolar! Alt tarafı 15 kg versek yeter,millet ne kilolar veriyor.
Cayır cayır eriyorsun bacım leslie ama ama önce kendini bi ölç biç tart ben bu diyeti uygulayabilir miyim dirayetli olabilir miyim.diye
Şimdi leslie yap ardina da manti ye olmaz

Cayır cayır eriyorsun bacım leslie ama ama önce kendini bi ölç biç tart ben bu diyeti uygulayabilir miyim dirayetli olabilir miyim.diye
Şimdi leslie yap ardina da manti ye olmaz
Ahahahaaaa yok yok beslenmeye elbette dikkat edicez. Yoksa mümkün değil zaten,biliyorum.

Merhaba canım eger kararlı olursan mutlaka verirsin.Kilo almamızın tek sebebi harcadıgımız kaloriden fazlasını yemek maalesef.Öncelikle bu mantığı oturtmak.
Ben bir zamanlar doğumla 93 kiloyı görmuştüm.Uzun süre değisik diyetler hareketlerle 71 e indim.Daha sonra da sağlıksız karbonhidratı yani hamur işi şeker hemen hemen hiç tüketmedim.65-66 ya düştüm.Buradan arkadaşlarımla yeniden başladım.64-65 arası başlamıştım geçen hafta 62.5 a indim.Bu pazartesi tartı günümüz bakalım neler olucak:nazar:
Biz şuanda kalori hesaplayarak istediğimiz yiyecekleri secerek yiyoruz ve hiç bir şeyde gözümüz kalmıyor.Kızına da kalorisini bildiğin ürünleri ölcerek verebilirsin bence.Sadece bir fikir tabii.
Biz program indirdik telefonumuza oradan bakıyoruz kalorilerine.Sen de metabolizma hızına uygun kalori miktarını hesaplayıp kendine doyurucu ve sağlıklı menüler hazırlayabilirsin.
Bir de spor şart tabii..Bu fırsatı eğlenceli hale getirip kızınla dans edebilirsiniz:KK49:JUST DANCE gibi programlar çok eğlenceli oluyor.Çocuklarımla oynamayı ben cok seviyorum ve hepimiz acayip terliyoruz
Sadece paylasmak istedim..Sen istedikten sonra en 4 aya (sporla destekleyerek)öyle bir fit olursunki...
Sevgiler:KK200:

Bir de sporun önemli olduğu nokta şu tatlim..Kilolarını verirken vücudunu da toplamak önemli..Benim kilomun 60 dan az olduğunu düşünüyor mesela cevremdekiler:nazar::KK49:

Ben instagramdan seda altini takip ediyorum. Hareketler basit gorunse de oyle degil. Ilk yaptigimda her yerim agridi. Ama birakmamak gerekiyor. Yaptikca aciliyorsun.
Bu arada evde yapiyorum aletsiz hic birdeye ihtiyac duymadan.

X