stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

balımnurcum işte bende onu diyorum yani kötü durumumuzu değil hep iyiyi düşünebilmeliyiz yapamıyorum değil yapmaya çalışmalıyız...hayta güzel tarafından bakmalıyız sadece bebek değil evet haklısın bununla beraber hayatta o kadar çok zorluk çeken insanlar varkişükürler olsun halimize..

yok canım anlaşılıyo merak etme sen sağlığımız yerinde olmadıktan sonra hiçbirşey yapamayız önce sağlık....

güzel arkadaşım benim Şeniz öyle düşünme. sonuçda tedavisi olan bir rahatsızlık bu. Allah korusun ya hiç tedavisi olmasaydı :uhm: şuan öyle bir devirdeyizki 60 yaşında teyzeler bile çocuk doğuruyor. çok hassas bir dönemdeyiz hepimiz. etrafdakilerin hamile yada çocuklu olması beni içden içe kıskançlığa itiyor. ama diyorumki çok şükür tedavi edilemeyecek tek şey ölüm. umudunu yitirme. at kendini sokaklar ye şöyle soğuk bir hava. yürü yürü inan çok iyi gelecektir yerimseniben dualarım sizinle a.s.

Canım bende biliyorum tedavisi var ama 2 senedir sonuç yok daha aşılamaya bile geçmedi doktorum başka doktor arıyorum bu ara zaten hamile kalsam doğumdan sonra kontrol haplarıyla düzene giriyo bu hastalık.
Rabbim başka dert vermesin inşallah o dert verdiyde dermanınıda verir diyorum her zaman...
Bugün alışverişe gittim beni tek rahatlatan şey bu :dance:şimdide temizlik yapıtorum bir yandan da kk ya taklıyoruma.s..........

selam arkadaslar e bende takiliyim sizlere,ben bu ay biraz daha sakinim yani o kadarda stress yapmiyorum ,bir durgunluk serbestlik var sanki uzerumde,nedendir bilmiyorum.her gun ilk bi dus alin,rahatlamanizi saglayacakdir,ve papatya cayi gibi rahatlatici caylar icin,muzik dinleyin,kendinize guzellik bakimi yapin bu size guveninizi getirecekdir ve mutlu olmanizi saglayacakdir..gidip begendiginiz kiyafeti alip giyin,ee kisacasi gencliginizi doyasiya yasayin,cocuk gelince bunlari yapmaya pekde firsatimiz olacagini sanmam.hic olmassa bebek dusuncesini biraz da olsa cikarmanizi saglayacakdir umarim faydasi olur..

Valla gözekçim sabah sabah moral verdin bana kopardın vallasırnaşık şey

kızlar bende geldim aranıza...
kafama takmıcam dicem ...
ama yalan sölicem....

bende kafaya takmamak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum bu ay. zaten korunmayı bıraktım bırakalı düzenini yitirdi adetim dışarı bile çıkmak istemiyorum artık çevremdeki herkez sanki inadına bebek varmı die sorup duruyor ben daha bir geriliyorum nasıl sitres olmayacağım bilmiyorum :çok üzgünüm:

ee nasılsınız kıslar keyifler nasıl bi sıkıntınız yoktur umarım...neler yapıyosunuz gününüzü nasıl değerlendiriyosunuz....

ee nasılsınız kıslar keyifler nasıl bi sıkıntınız yoktur umarım...neler yapıyosunuz gününüzü nasıl değerlendiriyosunuz....

Bedef canım iyiyim sen nasılsınn?:dance:
Ben günümü akşama kadar hareketli şarkılar dinleyip
her zamanki gibi komik,muzur linklerle uğraşıyorum
K.K:enbuyukkk:da her başlığı geziyorum gülüyorum ,eğleniyorum evde tek başıma olsam bile.
Bu arada çalışmalarada ara vermeden devam

Sende ne var ne yok bakalım:teytey::teytey:

yahu bir kaç gündür kasıklarımda çok ağrım var. bazen sol tarafbazen sağ taraf :uhm: rahatsız edici bir ağrı benneyaptımki ayrıca göğüslerim çok acıo ve şişti. uçları pörtledi bakalım bakalım büyük günü bekliyorum 1 hafta kaldı

bedefcim zaten ben bu ay senin bu topci acmadan önce kara almistim hic kafaya takmiyacagim diye arada belirtiye yakin biseyler oluo acabami diorum sonra kendimi baska seylere verip unutmaya calisiorum zaten en özel belirginlik adet gecmesi olarak belli olur eger bebeklerimiz geldiyse bile zaten haberimiz olacak kendimizi strese sokmsaya hic gerek yok bence yaaa sizce??

vallah bugün ben baya geç kalktım canım evimi topladım süpürdüm temizlik felan zaten eşimde evdeydi zaman geçti vallah.ben pek pc başına oturamadım eşimden dolayı aslında iyide oluyo kafaö dağılıyo...zaten o kadarda çok düşünmüyorum ama az biraz düşününce geriside geliyo.evet canım benim adetim sanırım şuan bitmek üzere bende başlıcam çalışmalara.ve çalışma anında sadece istediğim olucak bebek için değil amayani en azından onu düşünmemeye çalışıcam...

evet canım bebiş yoldaysa zaten er geç haberimiz olacak.ben varya geçen yıl ne salakmışım kendim için diyorum sakın alınmayın.ilişki sonrasında bir kaç günson hemen acaba göğslerimde bi değişiklik var mı diye yoklardım her ay ama varmı böyle bişi yaa

evet canım bebiş yoldaysa zaten er geç haberimiz olacak.ben varya geçen yıl ne salakmışım kendim için diyorum sakın alınmayın.ilişki sonrasında bir kaç günson hemen acaba göğslerimde bi değişiklik var mı diye yoklardım her ay ama varmı böyle bişi yaa :roflol::roflol:

aaaa dıptıııııııss bak bak seni gidi seni burası stresten uzaklaşanların topiği.sen belirti diyooosuuun bırak yahuu.benim bu ay yani adet olmadan önce 1 haftayı bırak 10 gün öncesinden kasıklarım göğüslerim başlamıştı ağrımaya ama nasıldı anlatamam acaba mı diyordum ama du bakalım belli olacak nasıl olsa ben 4 nisanı beklerken 30 martta adet oldum 5 gün öncesinden yok artık dedim yine üstüne mi görüyorum dedim birde üstüne test yaptım ama foosssssss:roflol::roflol:

:roflol: ben çok çalıştım çooook ama bendede foss çıkarsa şaşırmam :icecream: olsun amannn ben 8 sene aradığım bir arkadaşımı buldum dün ve çok sevindim :teytey::dance::dance::dance:

ayy ne güzel canım sevindim adına .ne kadar güzel hayatta sadece bebek düşüncesi değil başka şeylerde insanı mutlu ediyo.bazen insanın böyle mutluluklara ihtiyacı var bence

evet stresten......... kafaya takmaktan vazgeçmek lazım bende bu ay yumurtlama günümü bile hesaplamadım eşime keçiboynuzu falan içirmedim bakalım ne olacak bekliyorum 14 nisanı takmadım hiç bu ay kafama bakalım olacak mı görücezzz

inşallah tutmuştur duygucum eğer tutmadıysa bile eminim stresten uzaklaştıkça bebeklerimiz bize dahada yakınlaşıyo kesinlikle buna inanıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…