stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

Bakalim Annemlere Geçiyorum Kimseye Demeden Yapmam Gerekli Daha Olmadi Fortel Alcam... Akşamda Olsa Girerim Nete Ona Göre Veririm Kizlar. Hayilrisi Takmiycam Inş....

Bakalim Annemlere Geçiyorum Kimseye Demeden Yapmam Gerekli Daha Olmadi Fortel Alcam... Akşamda Olsa Girerim Nete Ona Göre Veririm Kizlar. Hayilrisi Takmiycam Inş....

canım inşallah güzel haberi verirsin çok seviniriz tabiki ama burda yani bu topikte fazla bebek düşüncesi olmasının pek taraftarı değilim acaba başka bi bölümemi açsakki.yanlış anlamayın sakın yani böyle olursa pek bu illeti yani stresi yeneceğimizi sanmıyorum.ama yinede güzel haberini bekliyoruz :dance:

Canım geyik bölümünde buluşsak harika olur :roflol::roflol:ben bu ara oraya takılıyorum :teytey:

kızlar nerelerdesin hiç yazmıyorsunuz.nasıl giiyo.günlerinizi nasıl değerlendiriyosunuzz.yoksa hamiş haberini alanlar mı var kıslaaaaarrr....

Ben Değilim Testler Negatif Adetimi Bekliyorum Artik.. Senin Durumlar Ne Bedef... Inşallaha Hamilesindir.

yok kız benim adetim daha biteli 4 gün oldu .ayın 26 sında bakalım kısmetse o zamana daha çooook var.kuzenime bir yazlık panço örmek istiyorum çarşamba ip alacağım .hem kafam dağılır....yoksa böyle boş oturunca olmuyo
sende sakın üzme kendini olurmu birazn önce adet olmaya bak yeni ay yeni umut demek allah sağlığımızı bozmasın yeterki.inşallah bebeklerimize biran önce kavuşuruz....

merhabalar siteye yeni üye oldum hamile kalmak istiyorum ocak ayında bir düşük yaptım yöntemlerden dolayı kafam karıştı ne yapsam acaba bana yardımcı olurmusunuza.s.

merhabalar siteye yeni üye oldum hamile kalmak istiyorum ocak ayında bir düşük yaptım yöntemlerden dolayı kafam karıştı ne yapsam acaba bana yardımcı olurmusunuza.s.

CANIM bende ocak ayında düşük yaptım.canım öncelikle tam yerine yazmışsın bizde burda birbirimizle sohbet ederek stresten uzak kalmaya gayret gösteriyoruz .
öncelikle hoşgeldin ve sana şunu söylemek istiyorum kesinlikle hiç birşekilde bi yönteme başvurma yani yöntemleri es geç sadece sana tavsiyem yumurtlama gününü kaçırma gerisi boş.stresten başka birşey değil.yani bu yöntemlerle olacak bişide değil.eşininde seninde sağlığınız yerindeyse sadece bekle o geleceği günü zaten bilir.hade kolay gelsin.

Bedefcim..canım cok guzel bir konu açmısın ben bunu okumuştum ama senin actıgını fark etmemişim.. birbirimize destek olalım tabi.. :)

Bedefcim..canım cok guzel bir konu açmısın ben bunu okumuştum ama senin actıgını fark etmemişim.. birbirimize destek olalım tabi.. :)

teşekkür ederim canım ama malesef çok az kişi katıldı ben çoğu kişin aynı şeyi düşündüğünü düşünüyordum.tabi ben yanılmışım.arkadaşlarımız hala belirtiyle meşgul.bilmiyorum anlamıyorum neden keşke açmasaydım konuyu..pişman oldum .ama konum katılan ve benim gibi düşünün arkadaşlarıma çoook teşekkür ederim...a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

bedefcim harika bir konu bence.bende katılıyorum.biraz kendimden bahsetmek istiyorum.bizde 8 aydır korunmuyoruz.her ay, bende bütün herkes gibi hüsrana uğruyor ve hayal kırıklığı yaşıyordum.ama bu ay farklıyım.hayır yine hamile değilim.bu ay farklıyım dememdeki sebep şu:geçen hafta doktora gittik eşimle.görünürde bişey yok dedi.ama diğer testleride yapacak.doktorun bana söylediği birşey beni çok etkiledi.'neden Allah"ın işine karışıyorsunuz.o zamanını bilir.bu kadar stres yumurtalıklara baskı yapar ve hamile kalmanızı engeller"dedi.haklıydı.söylediği sözler, beynimde yankılanıyo sürekli.sanırım bana faydası oldu.

Kesinlikle tam yerinde bir konu.. Bence bebişlere ulaşmanın tek yolu.. yoksa zaman uzar da uzar.. Ben periyodik olarak psikologa gidiyorum.. ve psikologumla bu durumu da paylaştım yani bebek ile ilgili araştırma sorusturma her ay hamilemiyim? dusuncelerimi paylaştım ve bana ilk soyledigi sey kesinlikle yanlış yoldasın.. Hayatı akısına bırak cocuk olayı mucizevi birsey ve bırak bu mucize sana surpriz mutlulugu yaşatsın.. cogu zaman herseyi bilmek insana zarar verir dedi.. ve ben onun telkinleri ile uzaklaşabildim.. bu sebepten seni destekliyorum

Biraz cenem dustu galiba ama bir olayı aktarmak istiyorum : Cok samimi bir arkadasım 8-9 ay ugrastı internetten araştırmalar..turlu turlu tatikler falan.. artık Doktor olacagım herhalde diyordu.. ve baktılar olmuyor.. bizde bir sorunmu var acaba diye doktorlara gitmeye basladılar.. Oyleki ayda 2 doktor falan deniyorlardı.. sonra kızın sınavları vardı ve bir iki ay calısması sınavına odaklanması gerekiyordu buyuzden calışmaları bıraktı ve harıl harıl derslere gömüldü(kendisi cok calıskandır) gece gunduz demeden calıştı. sınav günü de hamile oldugunu ögredi hemde hiçbirsey yapmadı ne ısı.. ne yumurtlama hiçbirsey sadece istemsizce kafasından sildi..

teşekkür ederim arkadaşlar desteklediğiniz içinçok sağolun.ben hamile kaldığım ay doğru dürüst eşimle birlikte bile olmadım belki 4 veya 5 defa oldu.ama kapmışım işte çünkü hemen kalacaağımı hiç düşünmüyorum o ay yumurtlama günü bile hesaplamadım hiç bir yöntem uygulamadım.ama allahın işi olunca oluyo.

bedefcim bence bu konuyu açman yerinde bi karar olmuş. bu konuyu daha önce niye farketmemişim diye üzüldüm hatta .a.s.

sağol canım belki bu sayede birazdaha bebeklerimize yaklaşabiliriz diye düşündüm o yüzden aslında kararsızdım açsammı falan diye.daha önce bir çok arkadaşa çok anlattım teselli vermek amacıyla ama dedim en iyisi konu açayım her streste olan arkadaşlarımız gelirse birbirimize moral vererek daha kolay olur diyerekten açtım...inşallah iyi yapmışımdır..

şu anda kızlar sitedenmi benim pc den hep hata veriyo sizde oluyomu.mj gönderemiyom.

Peki güzeller siz bu dusunceden uzaklaşmak için neler yapıyoruz. Ben kitap okuyorum.. yuruyus yapıyorum.. bol bol ev işi yapıyorum başka neler yapabiliriz fikri olan ? :)a.s.

çalıştığım zamanlarda unutuyorum onun dışında başka bişeye pek vakit bulamıyom. akşamları yeni çıkan korku filmi alıp cd seyrediyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…