Mezeler - Ordövrler Su Böreği (Söke Un ile) ve Çiğköfte (Öncü Salça ile)

cok cok emek vermissin,su böregini mutfa yapmak icin girdimde bida cikmak zor oluyor,sen bunun üstüne birde cigköfte yapmissin :emir_bebek:

ellerine emegine saglik :KK56: yarismada basarilar dilerim :KK16:

Harika:KK9: mükemmel :KK9:süper :KK9: canım benimm çok güzel görünüyorlar ellerine sağlık.:KK16: Beceriksizimm ben beceriksiz :KK37: şu yaptıklarınızı gördükten sonra benimkinin hep aynı yemekler yiyoruz demesini şimdi daha iyi anlayabiliyorum :KK53:ama anlasamda anlamamaya devammm:KK1:

tatlu ismiyle gelip ilan veren kişi şurda yemek tarifi veriliyor gelip limon sıkmanın acı biber atmanın kaşık daldırmanın ne alemi var yaniiii:KK4::KK47:

Ellerine emeğine sağlık iyi şanslar diliyorum.:)

teşekkür ederim:KK17:

su böreğine ba-yı-lı-rım
ama beceremem :)
bende mutfakta becerikliyim ama yemekler ve pastalar poğaçalar konusunda diğer türlü hamur açamıyorum:KK50:
öğrenmem lazım aslında yaa sizler ne beceriklisiniz ya ilerde benim kocacığımda hamur işlerine düşkün olursa ona kendi ellerimle hamur açamayacağım beceriksiz kadın aldım demesin:KK9:

canım bende açma kısmında iyi değilim yufkalardan belli :KK9: buyur gel ben ikram edeyim sana

Harika:KK9: mükemmel :KK9:süper :KK9: canım benimm çok güzel görünüyorlar ellerine sağlık.:KK16: Beceriksizimm ben beceriksiz :KK37: şu yaptıklarınızı gördükten sonra benimkinin hep aynı yemekler yiyoruz demesini şimdi daha iyi anlayabiliyorum :KK53:ama anlasamda anlamamaya devammm:KK1:

teşekkür ederim gülüm bebekimmm:KK19:

cok cok emek vermissin,su böregini mutfa yapmak icin girdimde bida cikmak zor oluyor,sen bunun üstüne birde cigköfte yapmissin :emir_bebek:

ellerine emegine saglik :KK56: yarismada basarilar dilerim :KK16:

bütün günüm mutfakta geçti diyebilirm ama değdi sanırım:KK17: teşekkür ederim:KK34:

Ben çigköftenin içinde maydanoza bayilirim ellerine saglik basarilar..

obur x geldiii :KK56::KK56::KK56::KK56:
gamzem maşşalahh sana valla küçücük bebeklee iyi becermişsin:KK6:hamarat arkadaşım benim:KK19::KK19:

X