Su iç su iç. Nereye kadar?

ekinege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
26
0
Hemen her fırsatta bol su tüketmenin önemi söylenir.

Diyetlerde, cilt sağlığında, sindirim sistemi bozukluklarında, idrar yolları rahatsızlıklarında vs.

Ben de bol bol su içerim herşeye faydalı diye ama bunun hiçbir faydasını gördüğümü sanmıyorum. Zaten içtiğimle çıkardığımı ölçsem neredeyse denktir. :) Su içtikçe çok fazla tuvalete çıkıyorum, uyku uyuyamadığım oluyor. Bitmiyor idrar bir türlü idrar çıkarma ihtiyacım. Gece sıkıştığım için uyanıp tuvalete gittiğim bir daha uyuyamadığım oluyor.

Yani bir fayda göremedim daha çok beni yorar oldu desem yeridir. Siz ne kadar su içiyorsunuz ve böyle rahatsız edici derecede tuvalet ihtiyacınız oldu mu hiç?

günde 4 lt su içtiğim günüde bilirim en az 2 lt olmak süretiyle her gün su içiyorum evt dediğiniz doğru wc ihtiyacı fazlaca oluyor ben bu aralar rejimde yapmaya özen gösteriyorum ve vucudumun sıkılaşmasında diğer yaptıklarımla birlikte suyun da çok faydası olduğunu düşünüyorum

Bende günde ortalama 4 ile 5 litre arasi sivi tüketiyorum hicte rahatsizlik duymuyorum aslinda..
Wc ye cok ciktigim oluyor ama buda sorun degilki vucudum temizleniyordur diye kendini motive edebilirsin canim

X