Su orucu gün gün takip

Bildinmi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2022
1
1
33
Merhaba hanımlar.dogumla beraber gelen kilolari bir turlu veremeyince mutsuzlugum bogazima vurdu daha da kilo aldim.merdiven cikamiyorum rahat uyuyamiyorum yurumekte zorlaniyorum hakeza esimin sagligin icin kilo vermen gerek diye uyarıları iyi niyetli olsada artik zoruma gidiyor.giydigim yakismiyor magazaya gittigimde bedenime gore sadece orta yas grubu kiyafetler oluyor vs vs hepsi artik canima tak etti ve uzun zamandir arastirdigim su diyetini yarin sabah itibariyle uygulamaya karar verdim.bana katilmak isteyen olursa hem birbirimizi motive ederiz hemde olumlu olumsuz sonuclarini merak edenler icin bir nevi gunluk gibi olsun istedim.gun gun nasil hissettigimi ve kilomu paylasacagim sizlerle.

Merhaba hanımlar.dogumla beraber gelen kilolari bir turlu veremeyince mutsuzlugum bogazima vurdu daha da kilo aldim.merdiven cikamiyorum rahat uyuyamiyorum yurumekte zorlaniyorum hakeza esimin sagligin icin kilo vermen gerek diye uyarıları iyi niyetli olsada artik zoruma gidiyor.giydigim yakismiyor magazaya gittigimde bedenime gore sadece orta yas grubu kiyafetler oluyor vs vs hepsi artik canima tak etti ve uzun zamandir arastirdigim su diyetini yarin sabah itibariyle uygulamaya karar verdim.bana katilmak isteyen olursa hem birbirimizi motive ederiz hemde olumlu olumsuz sonuclarini merak edenler icin bir nevi gunluk gibi olsun istedim.gun gun nasil hissettigimi ve kilomu paylasacagim sizlerle.
Ne yaptın arkadasim basladin mi? Istersen sana katilabilirim ama su sekilde 1 gun yani 24 saatlik su orucu 1 gun yeme ama kesin uyacaguz

Mesela ben baslafim bugun 14.30 da deli gibi yedim
Yarin saat 18.30 a kadar yani 28 saat su orucu yapacagim hadi sen de katil bana

Mesela ben baslafim bugun 14.30 da deli gibi yedim
Yarin saat 18.30 a kadar yani 28 saat su orucu yapacagim hadi sen de katil bana
ama bu sağlıklı değil ki o an deli gibi yemek yeter kiloya :KK70: bende bunu ara ara deniyorum ama yerkende cokda abartmadan zaten yavas yavas yemeyı azalttıkca vucut o beslenmeyede alısıyor

Ben 6 ay kadar önce 9 gün yaptım.İlk 3 gün zorladı, sonrası daha kolay geçti.Dahada devam ederdim ama 9.gun otururken 20 saniye kadar geçici bir körlük yaşadım ve anında bıraktım.

Ben 6 ay kadar önce 9 gün yaptım.İlk 3 gün zorladı, sonrası daha kolay geçti.Dahada devam ederdim ama 9.gun otururken 20 saniye kadar geçici bir körlük yaşadım ve anında bıraktım.
Aaa gercekten mi cok gecmis olsun
Ben de 1 haftada 3 kilo aldim bu hafta
Hemen temizlemek icin 6 gunluk niyet edeyim diyorum

Arkadaşlar selam bende bqslamak istiyorum.1.67 boyum ve sabah aç tartildigimda 64.5 çıkıyorum. Gün içinde tartışırım 65 66 geliyor kiyafetle Ben normalde de aralıklı oruç tutuyorum en son dün saat 4 de yedim. Suanda orucum bitti ve yemem gerekiyor ancak bu diyeti okuyunca yemedim.Acaba bunu günde tek öğün yaparak tutabilir muyuz.Örneğin saat 3 de ölçülü şekilde yemek yedim ve oruca devam ettim minimum 3 lt su içerek egzersiz vs ile de destekledim diyelim o zaman kilo verebilir miyim

Bnde varım nasıl ypıorzz

X