ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

Merhaba bayanlar
Gebeligin ilk haftalarinda karında şişkinliginiz oldumu?progeston igne şişkinlik yapiyormu?
Bilgisi olan paylasabilirmi?

Merhaba bayanlar
Gebeligin ilk haftalarinda karında şişkinliginiz oldumu?progeston igne şişkinlik yapiyormu?
Bilgisi olan paylasabilirmi?
Selam canım benim bugün transferin 10.günü yarın kan testi yaptırıcam
ama 7-8 ve 9. günlerde yaptığım idrar testlerim pozitif çıktı
Dediğin gibi karnımda şişkinlik var benimde bende progeston iğne kullanıyorum

Selam canım benim bugün transferin 10.günü yarın kan testi yaptırıcam
ama 7-8 ve 9. günlerde yaptığım idrar testlerim pozitif çıktı
Dediğin gibi karnımda şişkinlik var benimde bende progeston iğne kullanıyorum
Hayirli olsun
Sanirim igneden bir sürü hormon ilaci kullaniyoruz.sagol.birde gece asiri terlemem oluyor sizdede varmi?

Kızlar 10.gün testimm daha koyu olması gerekmiyormu

Eklentiler

• 0C0447D3-D253-4141-862A-DD4598109F6D.jpeg
    0C0447D3-D253-4141-862A-DD4598109F6D.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 95
Insallah kanda da pozitifi görürsünüz. Tup bebekmi? Gercekden zorlu surec insan pozitifi gorse bile sevinemiyor korkudan.heranini stresle bekliyorsun
Evet canım tüp bebek. Vallahi öyle idrarda gördük bu sefer kan testi stresi sonra kese sonra kalp atışı
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sen hamilemisin?

merhaba kızlar birkaç gün önce yazmıştım buraya benim.9.gün 1 damla kan geldi 10 gün biraz arttı.dün gecede adet kanaması ile uyandım bir sürü parça düştü.kullandığımız jeller adeti baskılıyor sanıyordum ama ben vaktinden önce adet oldum.dün akşamdan beri ağlıyorum 39 yaşındayım benim çocuğum olmayacak diye kendimi parçaladım.bir daha tüp bebek denemesi yapmaya maddi olarak gücüm yok.oysaki bir sürü hayal kurmuştum anne olacağım diye :KK43: rabbim isteyen herkesin kucağına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.bu arada hastaneyi aradım ilaçlarını kullanmaya devam et ve ptesi kan testini yaptır dediler.kendimi dalga geçilmiş gibi hissediyorum bu kadar yoğun ve pıhtılı kanamaya gebe olmama imkan yok.

Bence
merhaba kızlar birkaç gün önce yazmıştım buraya benim.9.gün 1 damla kan geldi 10 gün biraz arttı.dün gecede adet kanaması ile uyandım bir sürü parça düştü.kullandığımız jeller adeti baskılıyor sanıyordum ama ben vaktinden önce adet oldum.dün akşamdan beri ağlıyorum 39 yaşındayım benim çocuğum olmayacak diye kendimi parçaladım.bir daha tüp bebek denemesi yapmaya maddi olarak gücüm yok.oysaki bir sürü hayal kurmuştum anne olacağım diye :KK43: rabbim isteyen herkesin kucağına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.bu arada hastaneyi aradım ilaçlarını kullanmaya devam et ve ptesi kan testini yaptır dediler.kendimi dalga geçilmiş gibi hissediyorum bu kadar yoğun ve pıhtılı kanamaya gebe olmama imkan yok.
Bence ümidini hiçbir zaman kesmemelisin.hastaneden de ilaçlarını kullan dediklerine göre vardır bir bildikleri. Sen kalbini ferah tut Allah nasip ettiyse her türlü gelir o bebekler

Bence

Bence ümidini hiçbir zaman kesmemelisin.hastaneden de ilaçlarını kullan dediklerine göre vardır bir bildikleri. Sen kalbini ferah tut Allah nasip ettiyse her türlü gelir o bebekler
az önce gebelik testide yaptım negatif 11.gündü bugün olsa çıkardı zaten.elimde değil anne olamayacağım diye ağlayıp duruyorum.teşekkür ederim yine tesellin için

az önce gebelik testide yaptım negatif 11.gündü bugün olsa çıkardı zaten.elimde değil anne olamayacağım diye ağlayıp duruyorum.teşekkür ederim yine tesellin için
Hiç öyle düşünme.biz güçlü kadınlarız ve daha da güçlü olcaz yeterki ümidimizi kaybetmeyelim.

Arkadasım yasadıgın duyguları 3 kez yasayan bırı olarak senı cok ıyı anlıyorum.ınsan bır daga denemem dıyor ama yıne sil bastan başlıyor ınankı. Daha once hangı testlerı yaptırdın bılmıtorum ama pıhtı dedıgın ıcın soruyorum kan sulandırıcı ıgne kullandınmı transfer sonrası kan pıtılasması olabılırmı acaba?

Canım benim bende 40 yaşındayım. 4. Bebeğimi hadta olduğu için 4.5 aylıkken aldırmak zorunda kaldım. Allahın takdiri ümidini yiyirme elbet birgün bizde anne olacağız. Zamanı gelmedi demekki. Her şerde bir hayır varmış..

Arkadasım yasadıgın duyguları 3 kez yasayan bırı olarak senı cok ıyı anlıyorum.ınsan bır daga denemem dıyor ama yıne sil bastan başlıyor ınankı. Daha once hangı testlerı yaptırdın bılmıtorum ama pıhtı dedıgın ıcın soruyorum kan sulandırıcı ıgne kullandınmı transfer sonrası kan pıtılasması olabılırmı acaba?
Coraspirin kullandim baska igne vermediler . Son 1 yildir bu kadar erken adet olmadim ustelik.

Canım benim bende 40 yaşındayım. 4. Bebeğimi hadta olduğu için 4.5 aylıkken aldırmak zorunda kaldım. Allahın takdiri ümidini yiyirme elbet birgün bizde anne olacağız. Zamanı gelmedi demekki. Her şerde bir hayır varmış..
Sanada cok gecmis olsun.yasimdan dolayi cok korkuyorum.yumartalik rezervimiz azaliyor .borcla yaptirdik tup bebegi.esim calismiyor.bir daha deneyemeyiz.elimde olmadan surekli agliyorum .Allah buyuktur insallah bir gun bizede nasip eder .yada icimizdeki yanginlari sondurur insallah

X