ŞUBAT 2021 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAYACAKLAR BURAYA

Merhaba arkadaslar bizde nasipse subat ayında tüp bebek tedavisine başlıcaz ağustos ayında ilk tüp bebeği yaptırdık fakat negatif oldu sebepsiz kısırlık diyordu doktorumuz fakat dr değiştirince rahimde perde oldugu anlasıldı aralık ayında histeroskopi oldum perde alındı doktor istediğiniz zaman tüp bebeğe geceriz dedi. Subatta adet olunca baslamayı planlıyoruz 3 yıldır cocuk istiyoruz rabbim kimseye aratmasın hepinize duacıyım insallah subatta hepimizin yüzü güler🥰
Aminn inşallah. Siz nerede başlıyorsunuz

Eşimin morfolojisi %2 tüp bebek dışında olması zor dediler o yüzden beklemek istemiyoruz. Ağustostaki tüp bebeğin dışında 1 aşılama ve sayısını hatırlayamaycağım kadar ilac,yumurtlama tedavisi gecirdim 😬
Benim de eş ağırlıklı. Rabbim nasip ederse her şekilde oluyor ama belki de tüp bebek vesile olacak diye biz de çıktık bu yola hayırlısıyla. Rabbim cümlemizi utandırmasın.

Evet 1 tane dondurulmuş embriyom var ağustosta tedavi gördüm Eylül ayında 2 embriyo transferim oldu boş gebelik oluştu kürtaj oldum 3 ay aradan sonra tekrar başlıycaz kalan embriyo muz için inşallah o sağlıkla gelir kucağımıza. Sizin içinde inşallah iyi sonuçlanır. Zeki bey çok konuşkan Bi doktor değil ama işinde titiz ve uzman biri
Merhaba bn de Zeki Bey'de tedavi oluyorum. İlk iki transferim ayrı ayrı Ağustos ve ocak ayında oldu dondurulmuş. İkisi de tuttu sonra düşükle sonuçlandı. demede demede senin yaştan dolayı mi Zeki bey iki embriyo transfer etti?

Benim de eş ağırlıklı. Rabbim nasip ederse her şekilde oluyor ama belki de tüp bebek vesile olacak diye biz de çıktık bu yola hayırlısıyla. Rabbim cümlemizi utandırmasın.
Bu problemler tamamen bahane aslında tüp bebek vs hepsi sadece birer aracı allah ol dediğinde hersey olur zamanı geldiğinde olucak ben inanıyorum bizim yapabileceğimiz elimizden geleni yapmak ve allaha güvenmek🙏🏻 Hayırlı sonuclar alalım insallah

Bu problemler tamamen bahane aslında tüp bebek vs hepsi sadece birer aracı allah ol dediğinde hersey olur zamanı geldiğinde olucak ben inanıyorum bizim yapabileceğimiz elimizden geleni yapmak ve allaha güvenmek🙏🏻 Hayırlı sonuclar alalım insallah
Aminn inşallah 🤲🧡

Merhaba bn de Zeki Bey'de tedavi oluyorum. İlk iki transferim ayrı ayrı Ağustos ve ocak ayında oldu dondurulmuş. İkisi de tuttu sonra düşükle sonuçlandı. demede demede senin yaştan dolayı mi Zeki bey iki embriyo transfer etti?
32 yaşındayım canım 3 embriyo oluşmuştu 2 tane ve 1 tane şeklinde donduruldu 2tane çözülmüşken ikisini de verdi

12 şubat sanırım canım. Ben yumurtaları baskılaması için lucrin iğne vuruldum 2 aydır adet görmüyorum inşallah bu ay iğne 3 ayı bitirdi adet olurum 🤲 senin ne zaman
Benimde 16 subat tam gününde gelirse

Merhaba hanimlar, benim 2 tup bebek denemem var , agustos ve ocakta. Agustostaki tutmustu ama 7 haftalikken gelisimi durdu dusukle sonuclandi, ocak ayindaki negatifti. Su an adetimi bekliyorum ve doktorla gorusmem var haftaya, son kalmis dondurulmus embryo ile subatta tekrar denemeyi dusunuyoruz.

Merhaba hanimlar, benim 2 tup bebek denemem var , agustos ve ocakta. Agustostaki tutmustu ama 7 haftalikken gelisimi durdu dusukle sonuclandi, ocak ayindaki negatifti. Su an adetimi bekliyorum ve doktorla gorusmem var haftaya, son kalmis dondurulmus embryo ile subatta tekrar denemeyi dusunuyoruz.
Merhabalar. Hoşgeldiniz. İnşallah buraya yazan herkese hayırla ve sağlıkla bebesini kucağına almak nasip olur.. 🧡🤲

Merhabalar kızlar bizde Şubat ayı için nasipse başlıcaz inşallah RABBİM hepimizin sonuçları hayırlı olur pozitifi görürüz RABBİM kucaklarımızı boş bırakmasın 🤲🏻

Merhaba hanımlar. Aylardır ertelediğimiz yada çeşitli sebeplerle bir türlü başlayamadığımız tüp bebek serüvenine nihayet Şubat ayında başlayacağız Allah'ın izniyle. Hem stresli hem heyecanlı hem umut doluyum. Benim gibi Şubat'ta tedaviye başlayacak olanlar da bu başlık altında toplansa ne güzel olur:)
Herkes varsa tecrübelerini, bilgilerini, duygu ve düşüncelerini ve hatta sormak istediklerini burada paylaşırsa herkes yararlanabilir bence. Hem vakit geçirmek için de güzel bir yol bence. Bir de dua ederiz birbirimize. Çok faydalı ve amacına uygun bir konu olmasını diliyor , cevaplarınızı bekliyorum.😍
MDipse bizde düşünüyoruz. İnşaAllah hayırla kavuşuruz. Siz nerde düşünüyorsunuz

Merhaba 😍 Bende yarın 1 sene aradan sonra Zeynep Kamil e gideceğim. 10 yıllık evliyiz. Eşimde düşük morfoloji ve hareketsizlik sebebiyle çocuğumuz olmadı. Bahçeci ve Zeynep Kamil e görüştük. Pandemi girdi ara verdik. Şimdi yarın Zeynep Kamil ile görüşeceğiz bakalım. Hayırlısı ile ilk denemede tutar inşallah.
Bahçeci ile görüşme nasıl geçti acaba

X