Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya allah aşkına kasım ayında ne bereketli imiş konuyu açan, aynı şevk ile burayı da açtın mı acaba :) çok ümitlendim kasım topiğini görünce maşşallahhh

ya sizle aynıyız :) yumurtlama masajını youtubeden mi yapıyorsunuz bende yapayım :)
Evet canim simdi reklam olarak algilanmasin beni kasim ayindan bilenler biliyor instagramda birgebeningunlugu sayfasindan aldim. Youtubede Ebru Ceylan olarak arama yapinca yumurtlama masajini guzelce anlatiyor canim ayakta yapilan. Valla yapinca bir agrilar hissediyorum fark ettim ama 15 dk surmedi bugun daha kısa tuttum☺

ya allah aşkına kasım ayında ne bereketli imiş konuyu açan, aynı şevk ile burayı da açtın mı acaba :) çok ümitlendim kasım topiğini görünce maşşallahhh
Açtım kuzum açtım merak etme :))) insallah uğurlu gelecek hepimize inanıyorum.

bat 6 şubat
foliday kullanıyorum 4 aydır
6 ay oldu çocuk isteyeli
30 yaşındayım
sağlık sorunu yok şükür
benim de pek umudum yok eşimde varikosel varmış bakalım tedaviye başlamadık ameliyat olmadı henüz amaAllahtan umut tabi ki kesilmez nasip 🥰

Merhaba. Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. Amh:0,75 çıktı.
Amh a cok takilma. Dusuk cikmasinda cok etken var. Kanin tupte beklemesi bile sonucu cok etkiliyr. Lab. Sicakligi dahi.
Benim bir ay 0.04 cikan amh diger ay 1.02 cikti. Cok da takilma. 0.01 ile arkadasim 46 yasinda gebe kaldi

Yeni düşük yaptım Kızlar bi hafta oldu ama dün kontrolde doktor hiç bi sıkıntı görünmüyor 1 adet dönemi bekleyip sonra normale dönebilirsin dediği için ilk adetten sonra tekrar düşünmeye başlıcaz inşallah.1 tane de kızım var Allah inşallah isteyen herkese nasip eder

Valla kozlar adete 9 gün var ben gün sayiyorum cok stres yapiyorum olucaksada olmucak bu yuzden 😥

Valla kozlar adete 9 gün var ben gün sayiyorum cok stres yapiyorum olucaksada olmucak bu yuzden 😥
Bende aynı şekilde bu stresi kontrol edemiyorum beden aklımdan çıkmıyor süreklimdüşünüyorım Allahım bizlere isteyen herkese nasip etsin inşaallah Şubat ayı Bu güZel haberi öğrenmeyi nasip etsin inşaallah .dua edelim bol bol

Amh a cok takilma. Dusuk cikmasinda cok etken var. Kanin tupte beklemesi bile sonucu cok etkiliyr. Lab. Sicakligi dahi.
Benim bir ay 0.04 cikan amh diger ay 1.02 cikti. Cok da takilma. 0.01 ile arkadasim 46 yasinda gebe kaldi
Beni teselli ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İnşallah bizlere de hayırlı sağlıklı bir bebek sahibi olmak nasip olur.🙏🙏🙏

Bende aynı şekilde bu stresi kontrol edemiyorum beden aklımdan çıkmıyor süreklimdüşünüyorım Allahım bizlere isteyen herkese nasip etsin inşaallah Şubat ayı Bu güZel haberi öğrenmeyi nasip etsin inşaallah .dua edelim bol bol
Amin insAllah 🤲

Merhaba beni de ekler misiniz ?
Bat 14 şubat
Folik asit (folbiol)
3 aydır deniyoruz
27 yaş
Sağlık sorunu yok
Ovülasyon laboquick aldım

Ve benim adetim biteli 2 gün oldu ovülasyona ne zaman başlamalıyım adet başlama gününden sonraki 14.gün diyolar internette ama burda adet bitince başlayın yazılmış hangisine göre yapmalıyım ilk defa kullanıcam da?

Merhaba beni de ekler misiniz ?
Bat 14 şubat
Folik asit (folbiol)
3 aydır deniyoruz
27 yaş
Sağlık sorunu yok
Ovülasyon laboquick aldım

Ve benim adetim biteli 2 gün oldu ovülasyona ne zaman başlamalıyım adet başlama gününden sonraki 14.gün diyolar internette ama burda adet bitince başlayın yazılmış hangisine göre yapmalıyım ilk defa kullanıcam da?
10 günden itibaren basla

Beni teselli ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İnşallah bizlere de hayırlı sağlıklı bir bebek sahibi olmak nasip olur.🙏🙏🙏
Ve ayrica ovulasyon takibi gercekten cok onemliymis. Ve adetin son gununden baslamak. Klasik o dusunce yuzunden hep yumurtlamalari kacirdim sanrm. Laboquick testi yuzunden husrana ugradm hep. Insallah pazartesi guzel haberler verrm.

X