Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu benim bugunku ovulasyon testim. Elimde gebelik testi kalmadigi icin buradan da takip etmek istedim. Iki ihtimal var. Beta hcg artiyor veya yeniden yumurtluyrm. Sizce yine de yumurtlama ihtimalinr karsin degerlendireym mi? Sikintili olur mu?
merhaba canım hangi marka testi kullanıyorsun ve nerden alıyorsun . bilgi verirsen sevinirim .

Elimde gebelik testi var ama bi tane. Is yerinde cok samimi bir arkadasim var. Beraber yasayacagiz bu heyecani diye pazartesi sabahina sakliyrm onu. Erkenden eczane de bulamam.9 da aciliyr .
Yaaaa 🤗 yapinca bizimlede paylas canim mutlu oluyorum okudukca insallah bebisin seninledir🤲🏻

Kızlar merhaba benim bi sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim 😊
Adetim 5 gün sürüyor ve bittikten sonraki 3.gün ovülasyon testine başladım. İkinci çizgi koyu çıktı ve daha sonraki günler yaptıklarımda da hep çift çizgi var ama rengi açılıyor. Acaba adetten hemen sonra yumurtlamış olabilir miyim yoksa daha varmı sizce yumurtlamaya 😇

Kızlar merhaba benim bi sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim 😊
Adetim 5 gün sürüyor ve bittikten sonraki 3.gün ovülasyon testine başladım. İkinci çizgi koyu çıktı ve daha sonraki günler yaptıklarımda da hep çift çizgi var ama rengi açılıyor. Acaba adetten hemen sonra yumurtlamış olabilir miyim yoksa daha varmı sizce yumurtlamaya 😇
Olabikirsin. Cnku ayni seyi bende yasadim. Adet bitiminhemen yumurtladm

Kizlar merhaba,
Az once kan sncm cikti. Hamileyim.
Nelere dikkat ettim anlatayim.
Oncelikle ovulasyon takibi onemli. Ve adet bitimi hemen baslanmali. 8. Gun falan hikaye. Demek ki 5 aydir kacirdim veya tutmadi. Ama hemen arkasindan yapilmaliymis.
Marka diye belki basli ovulasyon markalarinu almayin. Laboquick beni o kadar oyaladi ki. Kac kez aglamsmdr bilmyrm bile. Ben en son bir gwbwnin gunlugunden almistim. Cok net cikariyor koyulugu veya acikligi. Iyi ki almsm.
Beslenmenize dikkat edin. Her sabah yumurta ve gunasiri avokado yedim ben. Gunluk de ceviz.
Kafa rahat olsun olayi dogru . ama benim pek de oyle dgldi. Ama yine de Rabbimin izniyle oldu.
Ve gida takviyesi. Ben biostreon kullaniyrdum. Ama 3 ayi asmamali kullanm suresi. Solgar koenzim q10 ve folik asit.
Folic asit olayu bende karmasikti. Bir eskiden kalma gyneferon vardi.hamilelikten kalma. Bir ondan kullandm. Bazen inofolic kombi kullandm. O an hangisi denk gelirse.
Iliski sonrasi iliskiye girip bacaklari esimin omzuna atip kalcami yukari diktim. Ve en az 40 dk bu sekilde amuda kalkma hareketiyle durdum. Esiniz hemen cikmamali. Biz hep en az 3 dk bekledm.
Ve wn onemlisi tevekkul. Cok yalvardm Rabbime. Zaman zaman aglardim. Bazen aklimi kaciracak olurdum. Marketteki bebek bezlerinin ustundeki resimleri severken blrdum kendimi. Bir bebegin bakisina peisnden bakakalirdim. Gozlerim dolardi.
Ve gece namazi cok kildim. Gece yapilan hicbir dua geri cevrilmiyr. Binlerce kez sukurler olsun.
Rabbimin verdigine de , vermedigine de Elhamdulillah...

Kizlar merhaba,
Oncelikle ovulasyon takibi onemli. Ve adet bitimi hemen baslanmali. 8. Gun falan hikaye. Demek ki 5 aydir kacirdim veya tutmadi. Ama hemen arkasindan yapilmaliymis.
Marka diye belki basli ovulasyon markalarinu almayin. Laboquick beni o kadar oyaladi ki. Kac kez aglamsmdr bilmyrm bile. Ben en son bir gwbwnin gunlugunden almistim. Cok net cikariyor koyulugu veya acikligi. Iyi ki almsm.
Beslenmenize dikkat edin. Her sabah yumurta ve gunasiri avokado yedim ben. Gunluk de ceviz.
Kafa rahat olsun olayi dogru . ama benim pek de oyle dgldi. Ama yine de Rabbimin izniyle oldu.
Ve gida takviyesi. Ben biostreon kullaniyrdum. Ama 3 ayi asmamali kullanm suresi. Solgar koenzim q10 ve folik asit.
Folic asit olayu bende karmasikti. Bir eskiden kalma gyneferon vardi.hamilelikten kalma. Bir ondan kullandm. Bazen inofolic kombi kullandm. O an hangisi denk gelirse.
Iliski sonrasi iliskiye girip bacaklari esimin omzuna atip kalcami yukari diktim. Ve en az 40 dk bu sekilde amuda kalkma hareketiyle durdum. Esiniz hemen cikmamali. Biz hep en az 3 dk bekledm.
Ve wn onemlisi tevekkul. Cok yalvardm Rabbime. Zaman zaman aglardim. Bazen aklimi kaciracak olurdum. Marketteki bebek bezlerinin ustundeki resimleri severken blrdum kendimi. Bir bebegin bakisina peisnden bakakalirdim. Gozlerim dolardi.
Ve gece namazi cok kildim. Gece yapilan hicbir dua geri cevrilmiyr. Binlerce kez sukurler olsun.
Tebrik ederim sağlıkla al kucağına

Bu da gebelik sonucum. Hesabima gore de dogru.bugun yumurtlama ustu14. Gun. Hesaba gore de tutyr. Erken ogrendm sadece. Sabah da idrar testinde 1 dk icinde cikti. Yarindan snra yine kan vericem

Eklentiler

• 20210126_124543.jpg
    20210126_124543.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 73
Cumartesi 13 gibi çatlatma iğnesi oldum bugün ağrıdan öleceğim galiba başına gelen var mı

Bu da gebelik sonucum. Hesabima gore de dogru.bugun yumurtlama ustu14. Gun. Hesaba gore de tutyr. Erken ogrendm sadece. Sabah da idrar testinde 1 dk icinde cikti. Yarindan snra yine kan vericem
Evet iyi görünüyor değerlerin inşallah sağlıkla artar çok sevindim çok ben de dua ederken isteyen herkese diyorum çok zormuş çok beklemek sabretmek Rabbime tevekkül etmek çok güzel

Kizlar merhaba,
Maşallah maşallah sağlıkla al inşallah kucagina rabbim kabul etmeyeceği duaya amin dedirtmezmis zaten seninde kalbindeki güzel duygularını diline dua niyetiyle dökmüş hayırlı evlat olsun annesinin dualarına layık olan bir bebek olsun isteyen herkese de yaşatsın rabbim bu duyguyu🥰🥰

Once masallahinizi alayim
Hamileym
maşallah kuzum dua et bizim içinde rabbim bizede nasip etsin inşallah çok sevindim kasım topiğinden de hatırlıyorum seni orda da vardın sonunda muradına erdin :) allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hamilenin duası kabul olurmuş benim içinde dua et bende güzel haber alayım bu ay :)

X