Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

newmoon10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
1.230
1.486
----------------LİSTEYE EKLEME DURMUŞTUR. :) İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM -----------

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni yıla girdiğimiz bugünde yılın ilk topiğini açmak istedim. :) Umarım 2021 hepimize uğur getirir. Daha önce Kasım topiğini açmıştım ve burada en çok hamilelik görülen topik oldu uğurlu bir topikti beni oradan hatırlayanlar vardır belki içinizde. :) İnşallah Şubat ayıda bana ve benim gibi diğer anne adaylarına uğurlu gelir. Bu seferde anne adaylarının ocaktan transfer olanları şubat ayı başlığında toplamak istedim. :)

Ve inşallah mutlu haberi aldıktan sonra da aşağıdaki soruları cevaplamanızı isteyeceğim herkese fikir olması açısından? :)

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?

2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?

Sabırsızlıkla tabloyu oluşturup doldurmak için bekliyorum. İnşallah kasım ayında olduğu gibi güzel haberler aldığımız bir topik olur. :)
Hepinize Sevgiler... :KK200:

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması:anneadayı: Soru - Cevap

LorenaEce

01.02.202128--5 AY-:anneadayı: Soru - Cevap
Miyom sebebiyle düşük :KK43:

defnee16

01.02.2021FolidoceYENİ BAŞLIYOR:anneadayı: Soru - Cevap

honeyyball

01.02.202129FolikasitLaboquick4 AY:anneadayı: Soru - Cevap

Semraj

01.02.202128regenesit max-10 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

tugce2110

01.02.2021:anneadayı: Soru - Cevap

Ruyaperisi

01.02.202129FolidoceLaboquick5 AYEnfeksiyon:anneadayı: Soru - Cevap
Kimyasal ile sonuçlandı :KK43:

kirpapatyasiii

01.02.202122KlomenLaboquick7 AYProlaktin ve TSH Y.
6.5 cm kist
Kimyasal ile sonuçlandı :KK43:

Dlnyyy49

02.02.202130--2 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

huliadoruk

02.02.202134--1 AY:anneadayı: Soru - Cevap

eymentaa

03.02.202130----Kimyasal ile sonuçlandı :KK43:

fiuona

05.02.202126Eutrox ve aspirinLaboquick2 YILPKO:anneadayı:

Afitap_34

05.02.202125FolikasitSurelab2 AY:anneadayı: Soru - Cevap

yugi30

05.02.202130Folidays-YENİ BAŞLIYORKan Pıhtılaşması:anneadayı:

Eses1009

07.02.202132Biosteron, koenzim q10, folik asitSurelab6 AYPKO
Düşük Amh
:anneadayı: Soru - Cevap

DieFrauu

07.02.202129Ocean Polysitol + Femara-1,5 YILPKO:anneadayı: Soru - Cevap

arhiaz63

07.02.202130--2 AY-:anneadayı:

Nrgulbeski3344

08.02.202129Diafol---:anneadayı:

kelebek3333

09.02.202122Folik Asit-2 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

Ozgurkus

09.02.202126--YENİ BAŞLIYOR-:anneadayı: Soru - Cevap

Serragul93

09.02.2021PKO:anneadayı: Soru - Cevap

Zeynepguness

10.02.202131Folbiol2 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

Selisay

10.02.202122FolbiolMiratech2 AY-:anneadayı:

ryhnrba

14.02.202123--4 AY-:anneadayı:

Omr

14.02.202125Folik AsitLaboquickYENİ BAŞLIYOR-:anneadayı: Soru - Cevap

Opal13

14.02.202127FolbiolLaboquick3 AY-:anneadayı: Soru - Cevap

my3011

15.02.2021:anneadayı:

Snaa

15.02.202126İnofolicLaboquick2,5 YILPKO:anneadayı:

oneofus

15.02.202130Folik Asit2 AY:anneadayı: Soru - Cevap

Son düzenleme:
31 ocak Bat, 29 yasindayim. 10 aydir istiyoruz. Tahlil sonuçlarindan devlet hasyanesinde erken menepoz olabilir dendi ve tüp bebek önerildi. Bu ay ki regl yilbasina denk geldigi icin özele gitmedim. Bir sonraki ay gitmeyi düşünüyorum artik nasil tedavi derlerse ona göre yol izlicem

Merhaba bol bebişli bir topik olur inşallah. BAT 26 ocak. 25 yaşındayım.Bu ay aşılama için femara ve merional iğne kullanıyorum. 1 yıldır çocuk istiyoruz. PKO var ve sağ tüpüm tıkalı.Eşimin değerleri de biraz düşük. İnşallah en yakın zamanda hayırlı haberler alırız 😊

31 ocak Bat, 29 yasindayim. 10 aydir istiyoruz. Tahlil sonuçlarindan devlet hasyanesinde erken menepoz olabilir dendi ve tüp bebek önerildi. Bu ay ki regl yilbasina denk geldigi icin özele gitmedim. Bir sonraki ay gitmeyi düşünüyorum artik nasil tedavi derlerse ona göre yol izlicem
Merhaba bol bebişli bir topik olur inşallah. BAT 26 ocak. 25 yaşındayım.Bu ay aşılama için femara ve merional iğne kullanıyorum. 1 yıldır çocuk istiyoruz. PKO var ve sağ tüpüm tıkalı.Eşimin değerleri de biraz düşük. İnşallah en yakın zamanda hayırlı haberler alırız 😊
Arkadaşlar Merhaba,
Bu topikte sadece Şubat ayı bat bekleyenleri ekleyeceğiz Ocak için diğer bir arkadaşımız topik açmıştı isterseniz oraya yazabilirsiniz :)

Tatlım hayırlı olsun, kasım da hatırlıyorum. Maşallah bir sürü gebe vardı 🙏

Ben yeni düşük yaptım bu ay umudum yok. Subat icin 10 şubat diyelim. Tam tarihi duruma göre söylerim yeniden.
Yaş 32.
Yok.
Innovita ovulasyon testi.
1 yıl.
Yok.

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 13 OCAK.
2-Kaç YAŞINDASINIZ? 26
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği DESTEKLEYİCİ? FOLİDOCE.
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi MARKASI? -
5-Ne kadar süredir çocuk İSTEDİĞİNİZ? 6 AY
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var MI? -

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 13 OCAK.
2-Kaç YAŞINDASINIZ? 26
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği DESTEKLEYİCİ? FOLİDOCE.
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi MARKASI? -
5-Ne kadar süredir çocuk İSTEDİĞİNİZ? 6 AY
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var MI? -
Canım merhaba sadece şubat ayı batlarını toplayacağız burada :) Eğer 13 ocakta gebelik oluşmazsa o zaman tekrar yazarsın şubat olarak ekleriz senide :)

Tatlım hayırlı olsun, kasım da hatırlıyorum. Maşallah bir sürü gebe vardı 🙏

Ben yeni düşük yaptım bu ay umudum yok. Subat icin 10 şubat diyelim. Tam tarihi duruma göre söylerim yeniden.
Yaş 32.
Yok.
Innovita ovulasyon testi.
1 yıl.
Yok.
canım geçmiş olsun çok üzüldüm. ekleyeceğim seni listeye şimdi. Düşüğün sebebi neymiş peki doktor ne dedi birde kaç haftalıkken oldu :KK43:

Selaaam :) bat yarın ama iki negatif gebelik testim var. O yüzden beni de ekler.misin. bat 30 Ocak yas 27 kullandığım ilaç yok iki aydır deniyoruz

Arkadaşlar Merhaba,

Yeni yıla girdiğimiz bugünde yılın ilk topiğini açmak istedim. :) Umarım 2021 hepimize uğur getirir. Daha önce Kasım topiğini açmıştım ve burada en çok hamilelik görülen topik oldu uğurlu bir topikti beni oradan hatırlayanlar vardır belki içinizde. :) İnşallah Şubat ayıda bana ve benim gibi diğer anne adaylarına uğurlu gelir. Bu seferde anne adaylarının ocaktan transfer olanları şubat ayı başlığında toplamak istedim. :)

Sizlerden isteğim "Beklenen adet tarihiniz" ile birlikte aşağıdaki soruları cevaplayıp tabloya isminizi yazdırmanız. :)

1-Beklenen Adet Tarihiniz?

2-Kaç yaşındasınız?
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici?
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası?
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz?

6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?

Ve inşallah mutlu haberi aldıktan sonra da aşağıdaki soruları cevaplamanızı isteyeceğim herkese fikir olması açısından? :)

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?

2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?

Sabırsızlıkla tabloyu oluşturup doldurmak için bekliyorum. İnşallah kasım ayında olduğu gibi güzel haberler aldığımız bir topik olur. :)
Hepinize Sevgiler... :KK200:

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

Summerwinter Summerwinter

10.02.202032-İnnovita1 YIL-

canım geçmiş olsun çok üzüldüm. ekleyeceğim seni listeye şimdi. Düşüğün sebebi neymiş peki doktor ne dedi birde kaç haftalıkken oldu :KK43:
Kuzum ben haziranda gebe kaldım. 16 haftalıkken kalp anamolisi ile ekim ayında sonlandı gebeliğim. Ardından aralıkta gebe kaldım keseyi gördük filan 5 +4 te biden kanama oldu ve evde dusuk yaptım.. ilk gebeligimce genetik testler temiz çıktı.. bunda da olabilir sağlıksız gebeliği vücut sonlandirdi diyir dr lar.. bi kaç haftaya kan testi vericem pıhtılaşma var mi diye. Bakalım..

X