Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
11. Günün senin. Geç döllenme vs olabilir diyorlar bazı arkadaşlar aslında ama en iyisi bu ayda olmadı diyip kestirip atmak sanırım, benim bugün 10. Gün hiçbişi çıkmadı yarın da çıkmazsa bat günü yaparım birde.
Bat günü bile yapmicam artik 😔her ay negatif görmekten biktim vallahi 2 yil oldu oglumda olan mucize bubdada olut sandim ama yoj sanirim öyle üzgünümki gec döllenme nasil olur onu bilmiyorum ama yumurtlama günüm belli ya ozamanda olurmu ona bilr ümit edsem yarida kaliyo ek güzeli kestirip atmak dedigin gibi

Benim bat, 21,i dedin bugün ayın26 sı tam 5 gün olmuş gecikmen kan tahlili mi versen acaba ufak da olsa yanılma payı var evde yapılan bütün testlerin.
bugün geçti işteyim hafta sonu da bakalım ne olacak. en geç pazartesi verebilirim. burdan iki arkadaşta aynı şeyleri yaşadık birinin 11 gün geçmiş erken gebelikte silik çıkmış ve bugün adet olmuş .

bugün geçti işteyim hafta sonu da bakalım ne olacak. en geç pazartesi verebilirim. burdan iki arkadaşta aynı şeyleri yaşadık birinin 11 gün geçmiş erken gebelikte silik çıkmış ve bugün adet olmuş .
🤔 Anladım canım hakkında hayırlısını diliyorum.. Dilerim seninki sağlıklı gebelikle sonuçlanır 🙏🏼.
Stres yapma dicem ama bi gülme geliyor sonra sanki elimizde... 😂

Eklentiler

• 403A3E31-4023-4815-AE98-3F04FAD3AD62.jpeg
    403A3E31-4023-4815-AE98-3F04FAD3AD62.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 74
X