Şubat ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar

Merhaba arkadaşlar bu gün transfer işlemim gerçekleşti akşam yemek yerken birden tansiyonum düştü hafif fenalaştım ilk kez yemek yerken tansiyonum düşüyor benzer bi durum yaşayanınz oldu mu acaba bi sıkıntı yoktur inş
Aldigimiz progesteronladan kaynaklaniyor cnm, sarhos gibi yapiyor bi sure sonra

Kızlar bnde pazartesi yumurtalarımı toplattım ama ağrısı hala geçmedi sizlerde de öyle oldu mu?

Kızlaaar bende 3 aydır femara+ovitrelle kullandım bu ay adet olursam doktor 1 ay dinlenmemi önerdi bende tüp bebeğe karar verdim bi dahaki adet olduğumdamı gideyim kontrole bide kadın doğurmamı randevu alıyoruz

Hayırlısı olsun bende amh düşük doktor tüp bebek tedavisine başladık bana doktor prp tedavisi önerdi bir hafta önce yaptırdım şimdi iki adet dönemi bekleyelim anca gösterir etkisini dedi şuan beklemedeyim bende hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Cnm prp nerede yaptırdın birde faydası oldumu ucret nedır

Alis88 Alis88 Prp yi izmir tavmergen tüp bebek merkezinde yaptırdım faydası oldumu bilmiyorum iki hafta oldu daha yaptıralı ikinci adette muayeneye gidicem anca etki gösterir dedi doktor 3500 liraya yaptırdım

Selam kızlar ben de başladım tüp bebek tedavisine. Başkent üniversitesi'nde Hulusi hoca'ya gidiyorum. Yarın kontrolüm var. Gonalf 125 günlük doz kullanıyorum. Eşimin de benim de değerlerimiz iyi.Benim tek sıkıntım çikolata kisti ve adenemyosiz var ben de. Bakalım inşallah herkesin hayırla sonuçlanır inşallah.
Merhabalar bende de çikolata kisti var seneler öncesinde operasyon geçirmiştim kapalı 3 kez
Evlenince yeniden olmaya başladı 33 de evlendim 36 yaşındayım tüp bebeğe başladık bir ay doğum kontrol hapı kullandım sonra başladık dün de transfer oldu 11 gün sonra test vericem inşallah iyi olacak 🙏🏻 Sizin kullandığınız 125 günlük ilaç ne için onu merak ettim ce başladını değilmi tüp bebeğe

Merhaba kizlar bende bu gün iğnelerle başladım benim sorunum polikistik över yaşım 21 inşallah bol bol pozitifler aliriz

Merhabalar bende de çikolata kisti var seneler öncesinde operasyon geçirmiştim kapalı 3 kez
Evlenince yeniden olmaya başladı 33 de evlendim 36 yaşındayım tüp bebeğe başladık bir ay doğum kontrol hapı kullandım sonra başladık dün de transfer oldu 11 gün sonra test vericem inşallah iyi olacak 🙏🏻 Sizin kullandığınız 125 günlük ilaç ne için onu merak ettim ce başladını değilmi tüp bebeğe
Evet benim yumurtalar toplandı 6 embriyom donduruldu geçici menopoz a girip kistler küçülüp transfer olacak inşallah hazirana🤗

Yumurta büyütme iğnesi cnm 125 ml olarak vurundum

Merhaba Arkadaşlar ben bu ay ankara hacettepe üniversitesinde tüp bebek tedavisine başladım cuma yumurta toplamam var hem gergin hem heyecanlıyım ilk tedavim olacak 28 yaşındayım amh değerim düşük olduğu için doktor tüp bebek dedi. Deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada doktorum bu ay için ardışık tüp bebek tedavisi yapabiliriz dedi daha önce duyan ya da yaptıran varsa lütfen yazsın!
Merhaba. Ben de 24 yaşındayım. 6 aylık evliyim. AmH benim de düşük çıktı. Bu ay tedaviye başlayacağız. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Umarım siz de hayırlı sonuçlar almışsınızdır. Tecrübelerinize dayanarak bana önerebileceğiniz şeyler var mı?

Merhaba. Ben de 24 yaşındayım. 6 aylık evliyim. AmH benim de düşük çıktı. Bu ay tedaviye başlayacağız. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız. Umarım siz de hayırlı sonuçlar almışsınızdır. Tecrübelerinize dayanarak bana önerebileceğiniz şeyler var mı?
24 yaşında ne tedavisi goreceksin canım amh kaç daha 24 yaşındasın ne kadar düşük olabilir ve 6 aylık Evlisin daha tedavi diyorsun şaka gibi ama rahminde yumurtalıklarında sorun varsa onu bilemem tabi

24 yaşında ne tedavisi goreceksin canım amh kaç daha 24 yaşındasın ne kadar düşük olabilir ve 6 aylık Evlisin daha tedavi diyorsun şaka gibi ama rahminde yumurtalıklarında sorun varsa onu bilemem tabi
Amh birin altında çıktı. 0.72. Yumurta rezervim azmış, doktor hiç vakit kaybetmeden tüp bebek yaptırman lazım dedi

Amh birin altında çıktı. 0.72. Yumurta rezervim azmış, doktor hiç vakit kaybetmeden tüp bebek yaptırman lazım dedi
Allah aşkına ya daha 24 yaşındasın amh de öyle aman aman kötü değil rahminde yumurtalıklarında bi sorun.yoksa önce yumurta takibi yaptır bence tabiki senin kararın yasin daha 24 amh çok düşük değil üstelik daha 6 aylık Evlisin hemen tüp bebek ben bu doktorlari da anlamıyorum.ben önce yumurta takibiyle başka derim

Hayırlısı olsun bende amh düşük doktor tüp bebek tedavisine başladık bana doktor prp tedavisi önerdi bir hafta önce yaptırdım şimdi iki adet dönemi bekleyelim anca gösterir etkisini dedi şuan beklemedeyim bende hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
merhaba prp nin faydasını gördünüzmü acaba

Selam kızlar ben de başladım tüp bebek tedavisine. Başkent üniversitesi'nde Hulusi hoca'ya gidiyorum. Yarın kontrolüm var. Gonalf 125 günlük doz kullanıyorum. Eşimin de benim de değerlerimiz iyi.Benim tek sıkıntım çikolata kisti ve adenemyosiz var ben de. Bakalım inşallah herkesin hayırla sonuçlanır inşallah.
Merhaba arkadaşım. Bende aynı şekilde çikolata kisti ve adenemyosiz var bendede. Bende bu ay gonalf başladım tüp bebek olacak ama 26 martta lucrin baskılama yapmıştı doktorum. 23 nisan yumurta toplama olacak. Peşine transfer. Sen şuan ne durumdasın transfer oldu mu ve donmuş embriyo mu yaptılar yoksa taze mi

X