Şubat ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar

Gozzdgu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2020
73
43
33
Merhaba Arkadaşlar ben bu ay ankara hacettepe üniversitesinde tüp bebek tedavisine başladım cuma yumurta toplamam var hem gergin hem heyecanlıyım ilk tedavim olacak 28 yaşındayım amh değerim düşük olduğu için doktor tüp bebek dedi. Deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada doktorum bu ay için ardışık tüp bebek tedavisi yapabiliriz dedi daha önce duyan ya da yaptıran varsa lütfen yazsın!

İnşallah herşey iyi olur bu tedaviye başlayan

İnşallah herşey iyi olur bu tedaviye başlayan herkes için siz nerede başlayacaksınız tedavinize sizinde mi amh değeriniz düşük?
hayır bende bir sorun yok bizde sorun eşimde sperm sayısı az ve hareketsiz tolga ecemişte başlıcaz bu ay bir aksilik olmazsa

Selam kızlar ben de başladım tüp bebek tedavisine. Başkent üniversitesi'nde Hulusi hoca'ya gidiyorum. Yarın kontrolüm var. Gonalf 125 günlük doz kullanıyorum. Eşimin de benim de değerlerimiz iyi.Benim tek sıkıntım çikolata kisti ve adenemyosiz var ben de. Bakalım inşallah herkesin hayırla sonuçlanır inşallah.

Merhaba Arkadaşlar ben bu ay ankara hacettepe üniversitesinde tüp bebek tedavisine başladım cuma yumurta toplamam var hem gergin hem heyecanlıyım ilk tedavim olacak 28 yaşındayım amh değerim düşük olduğu için doktor tüp bebek dedi. Deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada doktorum bu ay için ardışık tüp bebek tedavisi yapabiliriz dedi daha önce duyan ya da yaptıran varsa lütfen yazsın!
Merhaba korkacak bişey yok hafif sedasyon altında uyuşturup toplama işlemi yapılıyor biz geçen ay yaptırdık 15 dakika sürdü yarım saat dinlendik hastaneden çıktık

Merhaba arkadaşlar bu gün transfer işlemim gerçekleşti akşam yemek yerken birden tansiyonum düştü hafif fenalaştım ilk kez yemek yerken tansiyonum düşüyor benzer bi durum yaşayanınz oldu mu acaba bi sıkıntı yoktur inş

Selam kızlar ben de başladım tüp bebek tedavisine. Başkent üniversitesi'nde Hulusi hoca'ya gidiyorum. Yarın kontrolüm var. Gonalf 125 günlük doz kullanıyorum. Eşimin de benim de değerlerimiz iyi.Benim tek sıkıntım çikolata kisti ve adenemyosiz var ben de. Bakalım inşallah herkesin hayırla sonuçlanır inşallah.
Bende de çikolata kisti var canım onun boyutu önemli umarım çok büyük değildir.

Bende de çikolata kisti var canım onun boyutu önemli umarım çok büyük değildir.
Yok canm çok büyük değil ama 2 taraflı benim. Yumurta toplama dan sonra geçici menopoz a gidicem bakalım kuculme olmazsa ameliyat sonra transfer düşünüyor doktorum

Merhaba, tüp bebek tedavisine başladım adetimin 3. Günü bugün iğneleride kullanıyorum ama adetim az az geliyor. İlaçlrdan dolayı azalma olabilir mi? Böyle yaşayan bişey var mı?

Hayırlısı olsun bende amh düşük doktor tüp bebek tedavisine başladık bana doktor prp tedavisi önerdi bir hafta önce yaptırdım şimdi iki adet dönemi bekleyelim anca gösterir etkisini dedi şuan beklemedeyim bende hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Merhaba arkadaşlar bu gün transfer işlemim gerçekleşti akşam yemek yerken birden tansiyonum düştü hafif fenalaştım ilk kez yemek yerken tansiyonum düşüyor benzer bi durum yaşayanınz oldu mu acaba bi sıkıntı yoktur inş
Merhaba bende Pazartesi yumurtalarımı toplattım. Muhtemelen cumartesi taze embriyo transferi olacak yarın tam olarak belli olacak ama heyecanlıyım

Merhaba, tüp bebek tedavisine başladım adetimin 3. Günü bugün iğneleride kullanıyorum ama adetim az az geliyor. İlaçlrdan dolayı azalma olabilir mi? Böyle yaşayan bişey var mı?
Aynı gün baslamısız bnımde bugun. Adetımın 3. Günü iğneye dün basladım sabah aksam karından.1 martta kont cagardılar bakalım çok korkuyorum ya olmassa diye:KK43:

Adetim zaten azalmıştı bnım37 yşım amh da 0,41 çıktı oyuzden hemen tüp bebek dedi dr aşılama vakit kaybı dedi

Aynı gün baslamısız bnımde bugun. Adetımın 3. Günü iğneye dün basladım sabah aksam karından.1 martta kont cagardılar bakalım çok korkuyorum ya olmassa diye:KK43:
Özelde mi oluyorsunuz devlette mi? Benide cumartesi çağırdı doktorum. Bugün tedavinin 4. Günü kasıklarımda ağrı hissediyorum hafif. Mide bulantım ve ishalim geçmedi hiç. Glukofen verdi doktorum büyük ihtimalle ondan bulanıyor. 😍

Merhaba bende Pazartesi yumurtalarımı toplattım. Muhtemelen cumartesi taze embriyo transferi olacak yarın tam olarak belli olacak ama heyecanlıyım
Benim de pazartesi toplanmıştı beşinci gün emriyosu cumartesi transfer oldum emriyoloğun her araması ayrı bir heyecan oluyor çok güzel bir his 😊 işiniz rast gitsin inşallah sağlıklı ilerlesin süreciniz

Merhaba,
Ben de dün başladım. Bugün ikinci iğnemi yaptım. İlaçlar vs tamam ama iğne biraz tuhaf hissettiriyor. İçime birşey enjekte edilmesi beni rahatsız etti, ama alıştım. Tam canım sıkılıyor yolda bi Bebek görüyorum penguen gibi yürüyen, bi cesaret geliyor 😊 Eşim yapıyor iğneleri, birlikte tozla suyu karıştırması Eğlenceli. bu arada 300 ml menopur Akşam iğnesi, klomen-tarlusal sabah akşam artı vitaminleri kullanıyorum.5 gün devam edicem sonra kontrole gidip ultrasonla yumurtalarıma baktırıp doktordan ilaç önerisi alıcam.

Özelde mi oluyorsunuz devlette mi? Benide cumartesi çağırdı doktorum. Bugün tedavinin 4. Günü kasıklarımda ağrı hissediyorum hafif. Mide bulantım ve ishalim geçmedi hiç. Glukofen verdi doktorum büyük ihtimalle ondan bulanıyor. 😍
özelde okan üniversitesınde basladım ben. bana baska ılac vermedı sadece iğne 1 martadada gel kontrele dedi

X