Subat ayı umudumuz olsun gel artık melegım

merhaba arkadaşlar benide ekleyin
pko hastasıyım 16 yaşımdan itibaren 22 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim hiç korunmadım çünkü olamama ihtimalini bildiğim için şuan serophone ve çatlat ma iğnesi oldum şuan 15 şubatı bekliyorum beklemek çok zor allahım isteyen herkese nasip etsin

canım ben senin troid tedavin bitti diye düşünmüştüm:KK17:
hayıt tohumu hamilelikte hormon tedavisinde kullanılıyor canım troid tedavin bittiğinde kullanabilirsin kusura bakma canım yanlış anlamışım:KK17:
troid tedavin bittiği zaman kullan canım

bende troid hastasıyım yavaş çalışıyormuş ama ben 6 aydır ilaç kullanıyorum ve devamlı kullanmam gerekirmiş ama ilk 1 ay sonra tahlil yaptık istenilen seviyeye düşmüş bu ay hayıt içtim bu benim için sakıncalımı peki

pko hastasıyım 16 yaşımdan itibaren 22 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim hiç korunmadım çünkü olamama ihtimalini bildiğim için şuan serophone ve çatlat ma iğnesi oldum şuan 15 şubatı bekliyorum beklemek çok zor allahım isteyen herkese nasip etsin

aramıza hoşgeldin canım soğan suyu içtinmi canım hiç yumurta çatlamasında ne kadar yorum okuduysam pco luların tedavisinde birebir işe yaradığını okudum kayınvalideminde rahim duvarı kalınlaşmıştı parça alınacaktı parça alınmaya kalmadan soğan suyula rahimi olması gereken düzeye geldi bende başladım bu ay

aramıza hoşgeldin canım soğan suyu içtinmi canım hiç yumurta çatlamasında ne kadar yorum okuduysam pco luların tedavisinde birebir işe yaradığını okudum kayınvalideminde rahim duvarı kalınlaşmıştı parça alınacaktı parça alınmaya kalmadan soğan suyula rahimi olması gereken düzeye geldi bende başladım bu ay

teşekkür ederim canım soğan kürüyaptım 15 gün bu ay şimdi 5 günsonra tekrar başlaycam bi15 gün daha yapacam geçen yılda yapmıştım zaten

çok geçmiş olsun canım beraber atlatıcaz bütün sorunları.o kadar ağır şeyler yaşadım ki ama hiç isyan etmedim birbirimize destek olup beraber bebişlerimizi kucağımıza alıcaz

çok saol canım bu arada sana da çok çok geçmiş olsun.
evet birbirimize destek olup sonında da hayırlı haberlere kavuşuruz inşallah.

merhaba arkadaşlarrr:KK3:
Inşallah bu ay gelir bebişlerimizzz :emir_bebek:
Bende 25 yaşındayım 1.5 yıllık ewliyim hiç korunmadım ama tık yok ...bi sorunda yok ..... Hayırlısııı :KK25:
hos geldın aramıza canım bat yazmayı unutmussun canım ammın allah her kadına anelıgı tattırsın ınsallah

canım ben senin troid tedavin bitti diye düşünmüştüm:KK17:
hayıt tohumu hamilelikte hormon tedavisinde kullanılıyor canım troid tedavin bittiğinde kullanabilirsin kusura bakma canım yanlış anlamışım:KK17:
troid tedavin bittiği zaman kullan canım

yok canım henüz bitmedi. yine de teşekkür ederim yardımcı olduğun için

bende troid hastasıyım yavaş çalışıyormuş ama ben 6 aydır ilaç kullanıyorum ve devamlı kullanmam gerekirmiş ama ilk 1 ay sonra tahlil yaptık istenilen seviyeye düşmüş bu ay hayıt içtim bu benim için sakıncalımı peki

canım bir mahzuru yoksa tsh ın kaçtı ilaç kullanmaya başaldığında ve 1 ay sonra kaça düştü yazabilir misin?
birde hangi ilacı kaç ml/g kullanıyorsun?
benim ilk başta 6.3 tü ilaca başladım 5 gün sonra falan kan verdim 3.4 çıktı.
çok mutlu oldum 1 ay sonra kesin 2 nin altına düşer diyordum.
dün kan verdim 35 gün olmuştu ilaca başlayalı 4.4 çıktı.
doktor hamilelik düşünenlerde 2 in altında olması gerek diyor.
hala devam ediyorum ilaca.

canım teşekkür ederim.
Moralim çok bozuk birileriyle paylaşmalıyım diyordum allah sizleri çıkardı karşıma.
Bende öyle düşünüyorum herşeyin hayırlı bir zamanı vardır ama biz bilemeyiz.
Bakalım mevla görelim ne eyler ne eylerse güzel eyler diye düşünüp sabretmek gerek.
Ama bir yandan da zaman geçiyor ya hormonlar düzelince de olmazsa diye korkuyorum.
Hayırlısı bekleyelim görelim
.inşallah sizlerin müjdeli haberlerini duyup mutlu oluruz.
Canım yaşım 26 bat 8 şubat.
Dediğim gibi hiç denemediğimiz için şu an batın pek de bir önemi yok benim için.

tamam guzelım eklıyorum senıde basta allah var sonra bız hıc bır zaman yalnız deılsın ne zaman canım konusmak ıstıyor ben her zaman burdayım canım bu arada nerden katılıyorsunuz ben konya

tamam guzelım eklıyorum senıde basta allah var sonra bız hıc bır zaman yalnız deılsın ne zaman canım konusmak ıstıyor ben her zaman burdayım canım bu arada nerden katılıyorsunuz ben konya

çok saol canım inşallah bu güzel kalbin gibi güzel bir meleğin olur en hayırlı zamanda.
ben ankaradayım canım.

canım bir mahzuru yoksa tsh ın kaçtı ilaç kullanmaya başaldığında ve 1 ay sonra kaça düştü yazabilir misin?
birde hangi ilacı kaç ml/g kullanıyorsun?
benim ilk başta 6.3 tü ilaca başladım 5 gün sonra falan kan verdim 3.4 çıktı.
çok mutlu oldum 1 ay sonra kesin 2 nin altına düşer diyordum.
dün kan verdim 35 gün olmuştu ilaca başlayalı 4.4 çıktı.
doktor hamilelik düşünenlerde 2 in altında olması gerek diyor.
hala devam ediyorum ilaca.

yaaa tahlillerimyanımda değil ama üst sınırın 5 veya 6 sayı yukardaydı ilacı kullandıktan sonra 3 küsürlerdeydi ama doktor böyle kullan dedi EUTHYROX 25 mg devamlı kullanacan hamile olduğunda tekrar gel demişti ben tekrar gideyim ya kafama çok takıldı 2 nin altın da değildi çünkü offffffffffffff bu oktorlara anlama veremiyorum yaaaaaaaaaaa

hosgeldın bıtanem aramıza desene aynı derdı paylasıyoruz bene pcos luyum ınsallah dedıgın gıbı ustesınden gelırız pekı senın ne gıbı sıkayetlerın var benım adet duzensızlıgı ve sıvılce basladı bol bol dua edelım allah dua eden kulunu gerı cevırmez kalpler temız olduktan sonra

yaaa tahlillerimyanımda değil ama üst sınırın 5 veya 6 sayı yukardaydı ilacı kullandıktan sonra 3 küsürlerdeydi ama doktor böyle kullan dedi EUTHYROX 25 mg devamlı kullanacan hamile olduğunda tekrar gel demişti ben tekrar gideyim ya kafama çok takıldı 2 nin altın da değildi çünkü offffffffffffff bu oktorlara anlama veremiyorum yaaaaaaaaaaa

artı bu yıl çok kilo almıştım sebebi de bu hastalıkmış ilaç kullanmaya başlayalı 3 kilo verdim

X