Suleyman Eserdag VVS ameliyati olanlar

Bende tam olarak suan aynı durumdayım iki tezat durum var ne yapacağımı sasırdım ne yaptınız neye karar verdiniz benimlede paylaşabilir misiniz çok sevinirim
Ameliyatı oldunuz mu?Sonrasında neler yaşadınız?Bana da bilgi verebilir misiniz?Ben de çok kararsızım.

Ne güzel bir haber çok geçmiş olsun. Süleyman hocanın bu konularda iyi olduğu bir gerçek. Maalesef Vulvar vestibulitis ameliyatı her zaman işe yarayan bir sistem olmadığından olanların görüşlerini almak çok önemli. Umarım ben de siz gibi düşünürüm sonrasında.
Siz ameliyat oldunuz mu?Sonrasında neler yaşadınız?Ağrılarınız tamamen geçti mi?

Ben 10 gün önce biranda karar verip ameliyat oldum ama tahmin ettiğimden daha çok agrim oluyor yürürken. Olan var mi fayda görebilecek miyim bende çok merak ediyorum? Bilgi verebilecek olan var mi
Merhaba ameliyat sonrası nasl geçti peki bi ise yaradı mı

Merhaba ben 11 eylulde Suleyman Eserdaga VVS ameliyati oldum. Ameliyati aksam uzeri olmama ragmen ertesi gun mesaiye devam ettim. Sadece bir hafta pantolon yerine elbise gibi daha rahat seyler tercih ettim. Ilk bi kac gun otururken klkarken agrilarim oldu ama agri kesiciyle ve buz kompresleriyle rahatladim. Ameliyat olacaksaniz kesinlikle kendinze gelir gelmez agri kesicinizi almayi unutmayin derim ben anestezinin etkisi gecince caniniz daha az acir ben bu hataya dustum, geciktim almakta. 5 hfta sonra muayene oldum ve tamamen iyilestigimi soyledi. Gerckten muayene de cok rahat gecti, onceden bayagi zorlanirdim. Bazi aparatlar ve kremlerle egzersiz onerdiler. Su anda cinsel birlesme oncesinde o egzersizleri yapiyoruz ve acim yok denecek kdar az. Bu arada ne kdar iyilessemde acinin tamamen yok olmasinin 2,5-3 ayi bulcagini soyledi Suleyman Hocam. Ben cok memnunum. Siz de ertelemeyin, merak ettiginuz seyler varsa dilediginuz zaman sorabilirsiniz
Merhaba,
Ameliyatın üzerinden epey zaman geçmiş. Son durumunuz nedir? Kesin fayda gördünüz mü? Bende ameliyat olacağım.

X