Et Yemekleri Sultan Kebabı-Burcu Garnitür Sponsorluğunda

Harika olmuş ellerine sağlık olsun yarışmada başarılar diliyorum,bu yemeği hep denemek istedim mutlaka yapacağım bir gün ..
Teşekkür ederiiiimm deneyecek olursan mutlaka soğan, kızartılmış patates ve patlıcan da kullan ben gebelikten dolayı daha sadesini yaptım mide yanmalarim var bi de soğan sarımsaktan haz almıyorum bu aralar o yüzden çok sade oldu benimki, sen zengin içerikli haliyle denersen daha lezzetli gelecektir

Elinize sağlık çok güzel görünüyor
Teşekkür ederim

Çok güzel olmuş ellerine sağlık olsun,içindeki malzemeler ble harika gözüküyor şimdiden.
Bunun birde macar kebabı diyorlar hem et hemnde tavukla yapıyorlar,ondada direk patlıcan var üzerinde beşamel sosu flan çok benziyor ikiside birbirine.
Başarılar diliyorum yarışmada

Aa bilmiyordum ben de ona bi bakayım, teşekkür ederim

Sultan ellere yakışır harika bir lezzet var karşımda bakisip duruyoruz.. Uzaktan aşk yaşıyoruz resmen . Ellerine sağlık canım Yarışmada başarılar dilerim. Enfesssss

Sultan kebabını hem çok severim hem de çok güzel yaparım. Ben muhakkak patates patlıcan ve havuç kızartması da koyarım, ben de soğan ve sarımsak koymam ve ben baharat da eklerim (pulbiber,karabiber biraz da kimyon) mmmhhh harika olur.
Ellerine sağlık, oyum sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…