Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Yine Dumankayanın formüllerinden, ben faydasını gördüm,mutlaka deneyin derim.Formül;10 limonun suyu,20 aspirin,limonun suyu kadar susam yağı.
Bu karışımı iyice karıştırıp sorunlu bölgelere sürün, biraz emdikden sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da dansedin.2 hafta içinde farkı göreceksiniz,ilk hafta bile çok farkedecek.:sm_cool:
Siz de kurtulacaksınız,inanın:içelim:

bebe aspirini mi yoksa büyük beyaz olanlardan mı?

peki o aspirin karışımını nasıl sürücez yani elimizlemi yada sünger pamuk yardımıylamı yazarsanız sevinirim..

Ben hergün yapmaya çalıştım ama arada bir kaçırdığım oldu,2 günde 1 yaptığım da oldu ama selülitlerin yoğunsa hergün yapsan iyi olur bence

canım o karışımı yaptım ama nasıl süreceğimi bilemedim elimizlemi yada pamuk falan yardımıylamı yazarsan sevinirim

bi de bunu sadece bacaklarımıza mı uyguluyoruz? arkadaşımın kollarında da selülit var mesala ya da kalçasında. oralara da kullansak olur heralde.

bende susam yağı değilde bebe yağı diye okudum.Denemekte yarar var zararı olmayacağı kesin.Yarın gideyimde bi asprin ve limon alayım bebe yağım var.Hadi bakalım

az önce ilk defa denedim ve özellikle selülitli bölgelerimi çalıştıracak egzersizimi de yaptım.Eğer düzenli kullanırsam 20 gün sonra gelişmeleri yazarım.Ama yazacağım diyip yazmayan kitleden olmayacağımmm :KK16:

ben dah önce dedimm kışın yürüyüş falan yapamadıgım için bırakmıştım. yine hazırladım bu karışımı 3 gün falan sürdün yürüyüşe çıktım. kesinlikle işe yaradı. cildim çok pürüzsüzleşti. Düzenli yapılırsa işe yarıyor. Ama üşeniyoruz işte. kolay gelsin. Şu havalarda düzelseydi. yürüyüş selülitin kesin çözümü...su içmek birde. herkese kolay gelsin....

merhaba kızlar,
arnıza yeni katıdım nasıl bir karışım hazırlıyosunuz her bölgeye sürülüyormu benide arnıza laıp cvp yazarsanız çok mutlu olurum.

merhaba kızlar,
arnıza yeni katıdım nasıl bir karışım hazırlıyosunuz her bölgeye sürülüyormu benide arnıza laıp cvp yazarsanız çok mutlu olurum.
Merhaba burada arkadaş susam yağı demiş ama ben suna duman kayanın yazısında bebe yağı diye okudum.İşte 20 aspirin 5 limonun suyu okadarda bebe yağı.Bunları karıştırıp bi şeyin içine koy.İyi bi yol değil belkiğ ama ben küçük su şişesinin içine koydum tam geldi :)Ben selülitli bölgeye sürüyorum ve hareket yapıyorum.AMA ŞU ÖNEMLİ SÜRECEĞİN ZAMAN İYİCE ÇALKALA.Çünkü aspirin aşağıya çöküyor limon ortada yağ üstte kalıyor.Çalkalayınca aspirinde eline geliyor.Ama düzenli uygulamak ve hareket gerekiyor kesinlikle.Benim bugün 4. günüm :)

şimdi okudum susam yağıda oluyormuş bebe yağıda.Bi sitede susam yağı diğerinde de bebe yağı diyor ikiside faydalı şeyler zaten :)

ben susam yagı kullandım acaba bitince yeni yaptıgıma biberiye yagıda koysammı dıye düşünüyorum. selülite çok etkiliymiş biberiye yagı. nasıl olur acaba . 4 günde farkı görmüşsündür. ben bır ara baya düzenli yapmıştım. bide yürüyüş çok yapmıştım. baya hafifiledi görünümü. bide çok pürüzsüz hisediyorum bacaklarımı. herse sabır diliyorummm

ama selülit en az 1buçuk 2 ayda geçip geçmediğini gösterir.O zaman yavaş yavaş geçmeye başlar diye biliyorum.Ben kendimde biraz fark gördüm 4 günde selülitlerde azalma olamayacağına göre galiba cilt tonunu biraz düzeltiyo yada bunun gibi bi şey ama ben susam yağı kullanmıyorum.Bilemem tarifte biberiye yağından bahsetmiyordu

daha pürüzsüz oluyo bacaklar. en azından benim baya pürüzsüzleşiti. tamamen yok olmayabılır ciddi spor yapmayınca.bilmem bu tariften midir. yürüyüşün faydasımıdır. sürüp yürüyüşe çıkıyorum. İyi oldu.Biberiye genelde selülite iyi gelir derler . hatta bitkisini çay olarak önerirler.

ben bu karıısımı 1 hafta kullandım devam edemedım karısımı yapıp bacaklarımı sitrec fşlmle sarıp evde spor yapıodum 1 haftada baya fark ettıı tekrrdan baslıcmda ahh su bahar yorgunluğunu bı atabılsm yapıcm gene. biberiye yağı veya beb yağı daha faydalı

arkadaşlar bu karışımda bebe aspirinimi yoksa beyaz büyük aspirinmi kullanılıyor
birde hergün yeni karışım hazırlamamızmı gerekiyor yoksa bu karışım birkaç gün idare ediyormmu

X