Sünnet Sünnet Fiyatları ve Hastane Önerisi

roxelanne

instagram: eyuplubirhanim
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
287
252
33
5 aylık oğlumun sünneti için hastane önerilerinizi ve bildiğiniz hastane güncel fiyatlarını paylaşır mısınız?

Ortak bilgilerin paylaşıldığı bir başlık olabilir. İstanbul Avrupa Yakası tercihimdir bu arada.

Bildiğim tek fiyatı da sizlerle paylaşayım; doğum yaptığım Esenler Medipol Hastanesi'nde 400 TL.

Tüm erkek bebiş annelerine bu konuda sabır ve kolaylık diliyorum. Üzerine çok kafa yorulması gereken hassas bir konu ve bir o kadar hassas ve zorlu bir süreç...
Sevgiler...

5 aylık oğlumun sünneti için hastane önerilerinizi ve bildiğiniz hastane güncel fiyatlarını paylaşır mısınız?

Ortak bilgilerin paylaşıldığı bir başlık olabilir. İstanbul Avrupa Yakası tercihimdir bu arada.

Bildiğim tek fiyatı da sizlerle paylaşayım; doğum yaptığım Esenler Medipol Hastanesi'nde 400 TL.

Tüm erkek bebiş annelerine bu konuda sabır ve kolaylık diliyorum. Üzerine çok kafa yorulması gereken hassas bir konu ve bir o kadar hassas ve zorlu bir süreç...
Sevgiler...
Ben Şişli’deki Özel Kadıoğlu Hastanesi’ni öneririm. Hijyenik ortamın olması çok önemli..

Hâlen arayıştayım.6 aylık oldu bebeğim.

Güncel...
Esenler medipolde yaptırdım tavsiye üzerine çok memnun kaldım. Çocuk cerrahı çağlar bey. Sünnet hassas bir konu sonuçta.. Oğlumu böbrek reflüsü yüzünden bi profa götürüyorum sünnetini kontrol ettiğinde "sünnetini kim yaptı güzel yapmış" dedi. Oğlum 3 aylıkken yaptırdım şuan 9 aylığız. Dikkatli seçmek lazım bebek sünnetleri sonradan sıkıntı yapabiliyor

Hala arastirma yapiyor musunuz bilmiyorum ama ben de oglumu yeni sunnet ettirdim paylaşmak istedim. Biz nisa hastanesinde yaptirdik yenibosnada. Dogumum da orda oldugu icin güvendiğim bildiğim yer olsun istedim. Doktordan da cok cok memnun kaldık, Urolog Dr Cem Bey, 425tl+muayene ücreti.

Nisa hastanesinde doc.dr.ilker bey varmis 575 lira+ 70 lira muayene ücreti. Yaptırmayı düşünüyorum

Nisa hastanesinde doc.dr.ilker bey varmis 575 lira+ 70 lira muayene ücreti. Yaptırmayı düşünüyorum[/QUOT
Merha
Esenler medipolde yaptırdım tavsiye üzerine çok memnun kaldım. Çocuk cerrahı çağlar bey. Sünnet hassas bir konu sonuçta.. Oğlumu böbrek reflüsü yüzünden bi profa götürüyorum sünnetini kontrol ettiğinde "sünnetini kim yaptı güzel yapmış" dedi. Oğlum 3 aylıkken yaptırdım şuan 9 aylığız. Dikkatli seçmek lazım bebek sünnetleri sonradan sıkıntı yapabiliyor
merhaba. Oglunuzu kaç yashinda yaptirdiniz? Genel mi lokal anestezimiydi?

X