Gebeliğe Hazırlık Süper Anneler 2021

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yumurtlama günü hamile kaldığınız bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Erkek

OY: 102 60,0%
  • Kız

OY: 69 40,6%

• Ankete Katılan
    170
Merhaba erkek bebek anneleri özellikle catlatma iğnesı ile hamıle kaln arkadaslar ilişki kac saat sonra olmalı yardımcı olurmusunuz

Kızlar merhaba ben eskilerden hatırlayanlar vardır. 4. Kzıım 2 yaşına girecek inşallah nisan 8de. Size sorum şu dneeyenelr eminim vardır ki fırsat bulduğum anda baştan sona tekrar okumayı düşünüyorum topiği. Eğer yum çok uzun sürüyorsa erkek bebek için hangi aşamada deneme yapılmalı. Benim mesela neredeyse 3gün sürüyor pik çok yoğun ultra pik ve çat olmadı. Ultra pikten sonra hemen çat olmuyor bu ara da uzun. Hangi aşama mantuklı

Kızlar bir de kesin olarak hamilelik tarihini bilen varsa cinsiyet tahmini için yazabilir mi. Bir arkadaş hamilelik tarihine bakarak cinsiyet hesaplaması yapıyor. Doğruluk payına bakalım

Hafif acilmada deneme olmalı bence

Kızlar bir de kesin olarak hamilelik tarihini bilen varsa cinsiyet tahmini için yazabilir mi. Bir arkadaş hamilelik tarihine bakarak cinsiyet hesaplaması yapıyor. Doğruluk payına bakalım
Son adet 20 Aralık . Yumurtlama da tam 14.gün oldu ve o zaman birliktelik oldu.( 2 ocakta oldu.) şuan 16+1 haftalık hamileyim. Her gittiğimde de doktor hiç tahmin bile söylemedi geçen hafta gittim bana git iki hafta sonra gel dedi.ben de bugün gideceğim bakalım

Yumurtlama ya bağlıymış canım. Ovulasyon testi ne aşamadaydı. Fotoğraf atar mısınız. Bir de ultrason fotoğraf varsa at bakalım yorumlamaya çalışalım. Özelden de yazabilrşsin

Sa
Facede erkek bebek isteyenler diye grup var oraya katılbailirisn
merhaba canım. bende topiği eskiden takıp edenlerdenim. acaba sağ sol over denesenmi bu kez. genelde sağ yumurtalıkta ovulasyon(yumurtlama) oluyorsa erkek bebeğe gebe kalma şansı daha yüksekmiş. bunuda anca ultrasonla takıp ettire bilirsin böyle bir şansın varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…